آشنایی با تولیدی پرده زبرا

پرده زبرا، اخیراً جزء ترندهای طراحی و دکوراسیون داخلی مطرح شده است.در این مقالع سعی داریم به پرده زبرا بپردازیم.

پرده زبرا ؛جایگزین مدرن پرده کرکره افقی

از آنجا که امروز پرده زبرا توانسته به بزرگترین ترند پوشش‌های پنجره‌ای بدیل گردد. آشنایی با تولیدی پرده زبرا در این راستا حائز اهمیت میباشد. اکنون تولیدی‌ها سعی بر آن دارند تا با تولید پرده زبرا ، جایگزین خوب و مدرنی برای پرده کرکره افقی ایجاد نمایند.

پرده زبرا

اهمیت فعالیت تولیدی زبرا در راستای کاربرد آن

اکثریت افراد بر این باورند که ظاهر، عملکرد و کاربری پرده زبرا اختلاطی از دو نوع پرده کرکره استاندارد و شید رول می‌باشد. تولیدی زبرا عمدتاً پرده‌های زبرا را به صورت لایه‌های موازی تولید نموده است.سرانجام حرکت لایه‌های موازی حس خوبی ایجاد کرده است. افراد حاضر در فضا از قابلیت کنترل نور و همچنین لطافت زیبایی حاصل از پرده شید رول لذت ببرند.

می‌توان گفت پرده زبرا به کاربر امکان انتخاب مابین حریم خصوصی و محض را می دهد. تولیدی زبرا سعی نموده ،سه المانِ حفظ حریم شخصی، تنظیم روشنایی و نور وعایق بندی را در اختیار کاربران قرار بدهد. به همین ترتیب، شما قادر خواهید بود پرده زبرا را به گونه‌ای تنظیم کنید که در صبحگاه نور روزانه دریافت کنید. و شب هنگام حریم خصوصی اتاق نشیمن و یا اتاق خواب را حفظ نمائید.

انواع کاربرد زبرا

شرکت زبرا خوش سایه؛ نماینده زبرا در ایران

حال می‌توان با مروری بر ویژگی‌های مثمرثمر،میتوان دریافت دلیل فعالیت عمده تولیدی‌های زبرا در راستای چه هدفی است. در این میان شرکت زبرا خوش سایه، نماینده زبرا در ایران به شمار رفته است .این شرکت چند دهه اخیر عمده فعالیت خود را صرف تولید انواع پرده‌ کرده است. اعم از پرده کرکره عمودی، نوارپرده، لوردراپه، پرده کرکره فلزی، پرده کرکره چوبی و پرده زبرا نموده است.

امروز بی‌شمار پرده زبرا و سایر شهرستان‌ها موجود و قابل دسترس می‌باشند. مراجعه به مراکز نمایندگی زبرا در تهران و سایر شهرستان‌ها کار چندان دشواری نیست. با این حال کماکان ضروری است پیش از هرگونه اقدام جهت انتخاب و خریداری پرده زبرا کاربریتان را مورد نقد و بررسی قرار بدهید.

به عنوان مثال، شرکت زبرا خوش سایه، نماینده زبرا در ایران برترین تولیدی زبرا شناخته شده است. دلیل این امر را می‌توان در استفاده از اجناس باکیفیت و مرغوب توصیف نمود.

 

پرده زبرا قهوه ای

چرا جنس پرده زبرا مهم تلقی شده است؟

همانطور که می‌دانید پرده زبرا اساساً از پارچه و تور تشکیل شده است. این دو اساسی‌ترین متریال تولید زبرا به شمار می‌روند. با این وجود برخی از تولیدی‌های زبرا چندان به اجناس مورد استفاده در این نوع پرده اهمیت نمی‌دهد. این در حالی است که تمام کیفیت و مرغوبیت پرده زبرا متاثر از جنس پارچه و تور به کار رفته در آن است.

در مقابل، برخی نمایندگان زبرا مانند شرکت خوش سایه سالها سعی بر آن نموده است تا به کیفیت و مرغوبیت انواع پرده‌های تولیدی ،بالاخص پرده مدرن زبرا ارج بدهد. در این راستا، نماینده زبرا در ایران کوشش ورزیده تا از جنس پارچه تُرک محصول شرکت بریلنت واقع در کشور ترکیه بهره ببرد. به علاوه آنکه، تمام قطعات مونتاژی در تولیدی زبرا از سوی شرکت مذکور نیز محصول کشور ترکیه می‌باشند.

جنس پرده زبرا

 

مزایای پرده زبرا شامل چه مواردی است؟

تولید زبرا بر اساس مزایا بر چندین ویژگی آن متمرکز است:

انعطاف پذیری در طراحی

عمده فعالیت تولیدی زبرا صرف تنوع در طراحی این نوع پرده شده است. پرده زبرا قادر است در دو سبک سنتی و مدرن استفاده شود. چرا که وضوح خطوط نواری پرده زبرا به مثابه شید رول متناسب با سبک طراحی معاصر شمرده شده است. در مقابل، پارچه نرم آن در تناسب با سبک سنتی است.

کنترل روشنایی

پرده زبرا متشکل از پارچه و تور است. به همین دلیل، ظرافت و سختی دو متریال و سپس، حرکت دو لایه موازی از دو جنس متفاوت باعث تنظیم نور می‌شود. این بدان معناست که شما قادر خواهید بود در صورت نیاز، پرده را کاملا بکشید. نور زیاد دریافت کنید و یا آنکه پرده را کاملا ببندید و فضا را برای اتاق خواب و یا مدیا (رسانه) آماده کنید.

ریموتی

امروز تولیدی زبرا سعی بر تولید و عرضه پرده زبرا در نوع ریموت دار نیز کرده است.اگر فضایتان از پنجره‌های بزرگ برخوردار است و حرکت دستی پرده زبرا برایتان دشوار شده، ریموت دار آن را تهیه نمائید. این موضوع باعث گردیده تا کنترل نور و روشنایی فضا را به نحوه بهتری دست بگیرید.

با خرید پرده زبرا ریموت دار این امکان برایتان فراهم می‌آید که از هر نقطه خانه بتوانید در وقت صرفه جویی کنید.به علاوه کنترل نور و سایه را به دست آورید.

 UV محافظت در برابر اشعه 

پنجره دریچه‌ای است که با ورود نور ممکن است اسباب از جمله مبلمان و کفپوش را تحت تاثیر منفی مانند رنگ پریدگی قرار بدهد.

بنابراین، تولیدی زبرا با هدف محافظت ۹۹ درصدی در برابراین اشعه سعی بر تولید پرده زبرا نموده است.البته اگرمی خواهید اسبابتان در معرض نور خورشید خراب نشوند،بیشتر اوقات آفتابی پرده خود را بسته نگه دارید.

 

تنوع در اجرای پرده زبرا.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم