خرید مناسب ترین موکت

انواع موکت موجود در بازار بسیار متنوع بوده و همین امر خرید را برای مشتریان با مشکلاتی مواجه می کند. به ویژه آن که قیمت موکت بر اساس ویژگی های آن تفاوت های بسیاری دارد. فروشگاه های فراوانی در سطح تهران برای خرید موکت وجود دارد. همین امر موجب راحتی بیشتر مشتریان شده است. به عنوان مثال برای خرید موکت غرب تهران می توانید به فروشگاه هایی که در این محدوده قرار دارد مراجعه نمایید. فروش موکت غرب تهران این امکان را برای مشتریان فراهم آورده تا بتوانند قیمت موکت ظریف مصور و قیمت موکت پالاز و .. را مطلع شده وخرید خود را به آسانی انجام دهند.

پس اگر به دنبال خرید موکت هستید به شما توصیه می کنیم پیش از آن که به مغازه های فروش موکت مراجعه نمایید مقاله زیر را در خصوص انواع موکت مطالعه کنید. این گونه می توانید با اطلاعات کامل به انواع فروشگاه موکت غرب تهران مراجعه نمایید. یا از سایت های اینترنتی معتبر به شکل آنلاین خریداری نمایید.

ویژگی های ظاهری مهم در خرید مناسب ترین موکت

موکت متناسب با کاربری فضا

اولین موضوعی که می تواند خرید انواع موکت را تحت تاثیر قرار دهد فضایی است که برای پهن کردن موکت. در نظر گرفته شده است.  موکت ها از لحاظ ضخامت متفاوت هستند. اگر می خواهید از آن ها برای بخش هایی از منزل استفاده کنید که تردد زیادی دارد بهتر است از انواع موکت ضخیم خریداری نماید. انواع موکت ضخیم برای فضا هایی مانند راهرو ها یا اتاق های نشیمن بسیار مناسب هستند. نکته ای که در مورد موکت های ضخیم باید به خاطر بسپارید گره های آن است. گره های بیشتر و فشرده تر در پشت کار نشان دهنده ضخامت موکت ها است.

ضخامت موکت

انتخاب ارتفاع پرز مناسب موکت

دومین موضوعی در خرید مناسب ترین موکت حائز اهمیت است، ارتفاع پرزهای آن است. خانواده های پر جمعیت یا خانواده هایی که فرزند کوچک و یا حیوان خانگی دارند، بهتر است از موکت هایی با پرز های کوتاه تر استفاده کنند. زیرا تکه های کوچک غذا و … لابه لای این پرز ها می رود. بنابراین اگر پرز بلند باشند در زمان تمیز کردن آن با مشکل مواجه می شوند. انواع موکت های پرز بلند اگرچه زیبایی بیشتری را به منزل می بخشند اما تمیز کردن آن ها می تواند اندکی مشکل ساز شود.

موکت پرز بلند

انتخاب رنگ موکت

یکی دیگر از مواردی که می تواند در تصمیم گیری شما برای خرید انواع موکت تاثیر گذار باشد رنگ موکت است. معمولا بر اساس اصول دکوراسیون داخلی گفته می شود که برای فضاهای کوچک تر از موکت هایی با رنگ روشن استفاده نمایید. هر چه رنگ موکت تیره تر باشد فضا را بسته تر و کوچک تر نشان می دهد. البته انتخاب رنگ موکت علاوه بر این موضوع می تواند بر اساس دکوراسیون منزل نیز انجام شود.

تنوع رنگ موکت ها

انتخاب درست موکت طرح دار

موکت ها علاوه بر رنگ می توانند ساده و طرح دار هم باشند. موکت های طرح دار بسیاری در بازار موجود است. برخی از موکت های ساده نیز هستند که دو رنگ در بافت آنهاست ولی در عین حال ساده و تک رنگ به نظر می آیند. در این میان باز هم اگر فضای کوچکی در اختیار دارید به شما توصیه می کنیم از موکت طرح دار استفاده ننمایید.

موکت طرحدار

برند های معتبر ایرانی و خارجی برای خرید مناسب ترین موکت

یکی از مهم ترین مواردی که در قیمت موکت نیز تاثیر فراوانی دارد، انتخاب برند های معتبر موکت است. گاهی اوقات برای خرید یک برند معتبر باید هزینه های بیشتری را متحمل شوید. اما در نهایت خرید مطمئن انجام داده اید و بر این اساس محصولی با کیفیت را در اختیار دارید. اما نکته ای که در این میان اهمیت بالایی دارد خرید موکت از فروشگاه های معتبر است. گاهی اوقات فروشنده های سودجویی اقدام به فروش موکت های بی کیفیت با نام برند های معتبر می نماید. همین امر می تواند علاوه بر ضرر های مالی که به خریدار وارد می آورد مشکلاتی را برای نام و اعتبار آن برند نیز ایجاد نماید.  پس خرید خود را از فروشگاه های معتبر انجام دهید.

مقایسه قیمت و کیفیت موکت ظریف مصور و موکت پالاز

موکت ظریف مصور و موکت پالاز از موکت های با کیفیت ایرانی هستند. این دو برند از نظر کیفیت و قیمت با یکدیگر رقابت تنگاتنگی دارند و تقریبا در یک سطح هستند. پیشنهاد ما به شما برای خرید موکت ایرانی این دو برند است . گرچه در مقایسه با سایر برندهای ایرانی قیمت بالاتری دارند، اما در طول زمان قیمت موکت ظریف مصور و قیمت موکت پالاز به صرفه است. زیرا سال های بیشتری می توانید از آن ها استفاده کنید. موکت پرز بلند ظریف مصور و موکت پرز بلند پالاز جایگزین های مناسبی به جای فرش هستند.

آیا می خواهید بدانید موکت ظریف مصور قیمت مناسبت تری دارد و یا موکت پالاز قیمت مناسب تری دارد؟ در جواب باید گفت تقریبا در یک محدوده هستند. موکت نمدی ظریف مصور قیمت بسیار مناسبی دارد. موکت نمدی ظریف مصور منحصر به خود این برند است و پالاز مشابه آن را ندارد. البته موکت پالاز قیمت چند کد گران قیمت را به خود اختصاص داده است. نهایتا برای خرید پیشنهاد می شود که هر دو برند را بررسی و مقایسه کنید. اگر قیمت مناسب تری خواستید موکت آرتا گزینه بعدی شما خواهد بود.  برای خرید موکت خارجی هم موکت سیزال بسیار کیفیت مناسبی دارد و بسیار گران قیمت است.

نقش مشاوره در خرید مناسب ترین موکت

همان گونه که اشاره شد تنوع انواع موکت می تواند خریداران این محصول پر کاربرد را دچار سردرگمی نماید. به همین دلیل بهتر است پیش از خرید موکت از مشورت فروشنده ها و افرادی که در این زمینه آگاهی کافی دارند بهره مند شوید.  اگر شما فروشگاه معتبری را برای خرید موکت انتخاب کرده باشید بدون هیچ مشکلی می توانید به راهنمایی هایی که از جانب فروشنده دریافت می کنید اعتماد کنید.

این گونه می توانید موکت مناسبی را بر اساس نیاز و بودجه ای که برای آن در نظر گرفته اید خریداری نمایید.  از این رو بهتر است از فروشگاه دکوراسیون داخلی که تیم فروش و مشاوره و طراحی دارند، خریداری نمایید. تیم مشاوره فروشگاه دکوراسیون داخلی فرتاک شما را برای خرید مناسب ترین موکت با توجه به بودجه، محدودیت ها و دکوراسیون خانه تان راهنمایی می کنند. این مشاوره ها به شکل حضوری و تلفنی انجام می گیرد. 

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم