درباره

فَرتاک

معماری داخلی آفرینش فضاست

فضایی که در عین زیبا و خاطره انگیز بودن عملگرا و کارآمد نیز باشد

درباره ما : تاریخچه شرکت

تاریخچه شرکت

ایده تاسیس فروشگاه دکوراسیون داخلی فرتاک، در سال 1395 و بر اساس تجارب و فعالیتهای انجام شده در پروژه های گوناگون گذشته ایجاد گردید. ضرورت ایجاد فضایی جدید در دکوراسیون مدرن امروزی و ایجاد تجربه خرید اینترنتی با نگاهی جدید و کارا کلید اصلی این ایده بود.

درباره ما : تجربیات شرکت

تجربیات شرکت

شرکت سرای سامان فرتاک در پروژه های گوناگونی تا کنون سعی نموده است با ایجاد فضایی خلاقانه، در جهت جلب رضایت مشتریان خود قدم بردارد. در این رابطه می توان بخشی از این تلاش در ایجاد نگاهی متفاوت را در بخشهای مختلف سایت مشاهده نمود.

ac3

اهداف و چشم انداز

ایجاد بستری جدید و خلاقانه جهت طراحی و عرضه محصولات دکوراسیون داخلی، مبنای راه اندازی مجموعه فرتاک بوده است. گسترش، توسعه و ایجاد تنوع در محصولات با امکان دسترسی بالا برای عموم جامعه از اهداف اصلی و پیش روی مجموعه فرتاک می باشد.

درباره ما

امروزه با پیشرفت برق‌آسای تکنولوژی و دگرگون شدن سبک زندگی جوامع بشری، شاهد عرضه و تقاضای روز افزون کالاهای مختلف هستیم. از یک طرف تولیدکنندگان افزایش یافته و از سوی دیگر، مشتریان روز به روز نیاز بیشتری برای خرید و تهیه مایحتاج خود احساس می‌کنند. اما این افزایش سریع و تند عرضه و تقاضا از چالش‌های فرا روی خود نیز در امان نمانده است. یکی از چالش‌ها، سردرگمی ناشی از فراوانی گزینه‌های انتخاب مشتریان می‌باشد.

از سوی دیگر این آشفتگی بستر مناسبی را برای توزیع کالاهای نامرغوب با قیمت‌های غیرواقعی فراهم نموده است. از این رو تصمیم گرفتیم تا بستری مناسب را با عرضه کالای باکیفیت همراه با قیمت مناسب و خدمات پس از فروش متعهدانه فراهم آوریم تا مشتریان از هرکجا و با آسایش خیال خرید خود را به انجام برسانند.

شرکت فرتاک در حال حاظر تولید کننده و فروشنده طیف وسیعی از محصولات دکوراسیون داخلی از قبیل انواع اقلام دکوری چوبی اداری و مسکونی، کابینت آشپزخانه، انواع کاغذ دیواری و پوستر، پارکت لمینت، کفپوش پی وی سی، موکت، چمن مصنوعی، پرده زبرا، کفپوش تاتامی و گرانول، دیوارپوش و قرنیز و ابزار در غرب تهران با قابلیت توزیع سرتاسری به تمام نقاط ایران است.

ارزش ها و باورهای حاکم:

نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های فروشگاه از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های ما باشد.

درباره ما

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید