آشپزخانه Kitchen

سری چوب، ممبران، های گلاس و  ام دی اف - Wood, Membrane, High Gloss, MDF Series

کابینت آشپزخانه

در فرآیند خرید یا ساخت یک خانه جدید مصالح و دکوراسیون های مختلفی دخیل هستند تا خانه شما به شکلی شکیل و لوکس جلوه کند از جمله میز تلویزیون شما یا کاغذهای دیواری شما و... اما می توان گفت مهمترین آن کابینت های آشپزخانه شما هستند که جلوه بخصوصی را در خانه های آپارتمانی به خود اختصاص می دهند. اینکه چه نوع کابینتی و با چه کیفیت نصب و راه اندازی را انتخاب کنید بسیار در امر جلوه آشپزخانه شما و در نهایت خانه شما مهم است.

مقدار زیادی از عمر هر انسانی در آشپزخانه و در فضای پخت و پز غذا صرف می شود. پس باید توجه داشت که زیبایی و جلوه لوکس آشپزخانه شما چه مقدار می تواند در روحیه هر روز شما تاثیر گذاشته و شما را به وجد بیاورد.

اگر انتخاب شما کابینتی شیک و لوکس و با نصبی مناسب است پس بهتر است به ادامه مطلب بپردازیم و گوناگونی کابینت ها را برای شما بازگو کنیم تا بتوانید به تصمیم درستی در رابطه با انتخاب بین انواع کابینت مورد نظرتان برسید:

ام‌ دی ‌اف (MDF)

این نوع کابینت آشپزخانه، در بین کابینت‌های دیگر، طرفداران بیشتری را به خود اختصاص داده است. شاید دلیل آن، قیمت مناسبش باشد. همان‌طور که از نام کابینت‌های MDF پیداست، متریال به کار رفته در آن MDF است. تمام قسمت‌های کابینت آشپزخانه که در معرض دید هستند، از جنس ام‌دی‌اف است. مغزی ورق‌های به کار رفته در این نوع کابینت‌ها ام‌دی‌اف خام و روکش آن‌ها معمولاً ملامینه است.

البته امروزه در اسکلت این نوع کابینت‌ها هم از ام‌دی‌اف استفاده می‌شود. در کل MDF از خرده چوب‌های دورریختنی تولید می‌شود که کاربریهای فراوانی دارد. ضد رطوبت است و تا حدود 70 درصد تحمل رطوبت را دارد. البته بسته به جنس ام‌دی‌اف، این مقاومت، متفاوت است.

کابینت MDF

جهت سفارش کابینت تمام MDF بر روی لینک تماس با ما کلیک نمایید.


تماس با ما

های گلاس (High Gloss)

این نوع کابینت آشپزخانه از جنس ورق هایگلاس در قسمت‌های قابل روئیت و از جنس ام‌دی‌اف در قسمت‌های غیرقابل روئیت است. معمولاً ام‌ دی ‌اف به‌کار رفته در بدنه آن به رنگ سفید است.

ورق‌های هایگلاس، مقاومت بیشتری نسبت به ام‌دی‌اف دارند و یک‌طرف ورق، پوشش هایگلاس و طرف دیگر آن پی‌وی‌سی سفید قرار دارد. هایگلاسها اگرچه خودشان نوعی از ام‌دی‌اف هستند، ولی بسیار براق‌اند و ظاهر شیکی دارند. در ضمن تنوع رنگ آن‌ها از تنوع رنگ ام‌دی‌اف بیشتر است و دارای قیمت بالاتری هستند. ورق‌های هایگلاس برای کابینت آشپزخانه مناسب است زیرا درصورتی‌که جنس خوب استفاده شود، خط و خش نمی‌گیرد و رنگ‌های روشن آن به‌راحتی تمیز می‌شود.

کابینت های گلاس

جهت سفارش کابینت های گلاس High Gloss بر روی لینک تماس با ما کلیک نمایید.


تماس با ما

ممبران (وکیوم)

این نوع کابینت آشپزخانه نیز از MDF خام ساخته شده است و دارای نقش و نگارهای برجسته و فرورفته و یا به عبارتی کنده‌کاری است. ام‌دی‌اف خام در کابینت‌های ممبران، با یک لایه پی‌وی‌سی به ‌وسیله دستگاه وکیوم و با حرارت دادن و چسب زدن، پوشانده شده است. مرحله وکیوم و طراحی با دستگاه‌های CNC در این کابینت‌ها بسیار مهم است. چنانچه وکیوم این ورق‌ها با کیفیت انجام نشود، مشکلات زیادی متحمل می‌شوید. در حقیقت روکش ممبران بسیار مهم است. در مجموع نگهداری این کابینت‌ها ساده نیست ولی زیبایی وصف‌ناپذیری دارد.

کابینت ممبران

جهت سفارش کابینت ممبران بر روی لینک تماس با ما کلیک نمایید.


تماس با ما

روکش چوب

به دلیل گران بودن کابینت آشپزخانه از جنس چوب، کابینت‌های روکش چوب میتواند پیشنهاد مناسبی باشد. در این کابینت‌ها نیز ورق ام‌دی‌اف استفاده می‌شود که بر روی آن‌ها روکشی از جنس چوب به‌وسیله پرس و چسب کاری کشیده می‌شود. تمام قسمت‌های قابل روئیت این کابینت آشپزخانه از همین ورق‌ها ساخته می‌شود؛ اما اسکلت و قسمت‌های غیر قابل روئیت، از ام‌دی‌اف است. پس از اتمام کار، رنگ پلی‌استر بر روی آن می‌زنند تا رنگ دلخواه بوجود آید.

کابینت روکش چوب

جهت سفارش کابینت روکش چوب بر روی لینک تماس با ما کلیک نمایید.


تماس با ما

تمام چوب

کابینت آشپزخانه چوبی به دلیل این‌که از جنس چوب اصل است، از گران‌ترین انواع کابینت است. معمولاً اسکلت آن را از ام‌دی‌اف می‌سازند. برای طراحی و برش و ساخت و نصب آن، باید مدت زمان زیادی را به انتظار بنشینید.

این کابینت‌ها ظاهر زیبایی دارند و ارزش آن را دارند که مدت‌ها به انتظار بنشینید تا آماده شوند. این نوع از کابینت معمولاً برای افرادی که علاقه‌مند به طرح روستیک هستند، مورد توجه است. البته اگر دوستدار سبک کلاسیک هم هستید، این نوع آشپزخانه‌ها مناسب شماست.

کابینت تمام چوب

جهت سفارش کابینت تمام چوب بر روی لینک تماس با ما کلیک نمایید.


تماس با ما

شرکت فرتاک به عنوان مرکز کابینت غرب تهران و تولید کننده انواع مدل کابینت آشپزخانه شرکتی با کادری مجرب در زمینه طراحی و ساخت کابینت میتواند یاری دهنده شما باشد تا بتوانید با هزینه ای مناسب و ساختاری شیک و لوکس دارای یک دکور زیبا برای آشپزخانه خود شوید. استفاده از مواد اولیه با کیفیت در کنار استفاده از ابزارهایی مناسب و در نهایت متخصصین توانمند، هر شخصی را می تواند به اطمینان لازم برساند که تصوری زیبا از یک عکس در یک محیط می تواند پیاده شود. برای ساخت مدل کابینت آشپزخانه جدید، شما از امروز می توانید اقدام کنید تا شما را در ساخت دکوراسیونی زیبا و نمایی لوکس همراهی کنیم.