موکت ظریف مصور آیدین

موکت ظریف مصور آیدین

شرکت ظریف مصور فعالیت خود را از سال 1363 در شهر بروجن با یک خط تولید موکت آغاز نموده است. راهبرد شرکت مبنی بر استفاده از تکنولوژی روز دنیا و کادری مجرب، موجب اقبال مصرف كنندگان و توسعه سريع اين گروه توليدي صنعتي گرديده است.

از جمله تولیدات این شرکت می توان به انواع موکت جهت مصارف خانگی و اداری به صورت ولور و كبريتي و تافتينگ، موكت و لايه هاي ترموفوم و نان وون هاي مورد مصرف در خودرو، بي بافت ها، ژئو سنتتيك ها، الياف پلي پروپيلن، پلي استر و پلي آميد، نخ BCF فريز و هيت ست، مستربچ ، روغن هاي نساجي ، رزين هاي همو و كو پليمر پايه آبي، پودرهاي پليمري و برس هاي صنعتي اشاره کرد.

موکت ظریف مصور جزو موکت های مرغوب ایرانی است. موکت ظریف مصور طرح آیدین، موکت طرحدار نمدی است. موکت نمدی ظریف مصور در مدل های متنوعی چون طرح بلوط، طرح افرا، طرح آبنوس، طرح اروند، طرح اطلس، طرح برکه و ... عرضه می شود. با توجه به دکوراسیون فضای مورد نظر می توانید رنگ و طرح دلخواه را خریداری نمایید. این موکت ها دارای ضخامت کمتری نسبت به موکت تافتینگ هستند. جنس موکت نمدی پلی استر است. به لحاظ قیمتی نیز، موکت ارزان تری است.

موکت ظریف مصور طرح آیدین از انواع موکت زربافت به حساب می آید. این موکت طرح هندسی دارد. جنس نخی که این طرح ها بر روی آنها دوخته شده است براق تر است. همین امر زیبایی این طرح را دو چندان می کند. موکت آیدین در سه رنگ قرمز، آبی و قهوه ای روشن تولید می شود. با توجه به ترکیب رنگ و طرح این موکت، مناسب فضاهای مدرن است. بنابراین برای موکت پذیرایی یک خانه مدرن مناسب است. موکت ظریف مصور طرح آیدین برای موکت اتاق خواب مدرن هم گزینه ی مناسبی است.

موکت ظریف مصور دارای بیش از 60 طرح مختلف هست، که هر کدام با رنگبندی متنوعی به بازار عرضه شده است تا بتوانند سلایق گوناگون مشتریان را پوشش دهند. موکتهای ظریف مصور در دو بافت متفاوت اصلی تافتینگ و نمدی به بازار عرضه می گردند که سری تافتینگ شامل موکتهای ضخیم و سری نمدی شامل موکتهای نازک است.

مشخصات محصول

  • طول رول: 25 متر
  • عرض رول: 3 متر
  • جنس نخ: پلی استر
  • زیره: نمد
  • دسته بندی: نمدی
  • کشور سازنده: ایران