موکت ظریف مصور آیلا

موکت ظریف مصور آیلا

موکت ظریف مصور طرح آیلا نوعی موکت رول طرح تایل محسوب می گردد. به همین دلیل طرفدارن موکت طرح تایل می توانند از این محصول استفاده کنند. با توجه به اینکه موکت تایل قیمت بالایی دارد، کمتر افرادی می توانند به سراغ آن بروند. شرکت موکت ظریف مصور تمام تلاشش را میکند، تا محصولاتی درخور و متناسب با بودجه ی همه ی افراد تهیه نماید. به همین علت دایما در حال افزایش طرح و رنگ می باشد. موکت رول طرح تایل بسیار شکیل است. موکت مدل آیلا برای فضاهای اداری بسیار متناسب است. رنگ بندی و تایل های شطرنجی موکت ظریف مصور طرح آیلا، فضای اداری شما را شیک و در عین حال سنگین و موجه جلوه می دهد. موکت آیلا چه برای کاربری مسکونی و چه اداری، برای فضاهای بزرگی که مبلمان کمتری دارند، پیشنهاد می شود. چراکه طرح هاو رنگ های  موکت طرح آیلا، رنگ و جانی زیبا به فضا می بخشد.

خصوصیات موکت ظریف مصور طرح آیلا

موکت ظریف مصور مدل آیلا در واقع به مربع هایی تقسیم شده است. این مربع ها به شکل یکی در میان و یا اصطلاحا شطرنجی طراحی شده اند. به شکلی که در یکسری از تایل ها به شکل یکی در میان نوارهای با تم رنگی قهوه ای کرم به شکل باریک و موازی نقش بسته است. این در حالی است که در سری تایل های دیگر به صورت یکی در میان طرح های موازی با همان رنگ بندی ولی با وارهای نازک تر و پر تری به شکل عمود بر تایل های دسته ی اول طراحی شده است. بنابراین با چند رنگ توانسته اند طرحی زیبا و متنوع با عنوان موکت آیلا خلق نمایند. با میزان استفاده از رنگ های روشن و تیره در طراحی این نوارهای موازی، توانسته اند رنگ بندی های متنوعی در سه کد کرم، قهوه ای و شکلاتی تولید نمایند. به همین علت موکت آیلا از دسته موکت های رول طرح تایل نمدی است که کمتر نظیر آن را می توانید پیدا کنید. موکت ظریف مصور طرح آیلا نوعی موکت نمدی چاپی است. به این معنی که در این روش طرح های موکت توسط دستگاه های مخصوصی چاپ می شوند که. این دستگاه ها چاپگر رنگی نام دارند.

 
قیمت موکت آیلا و انواع موکت چاپی ظریف مصور را از ما بخواهید. موکت های نمدی با تنوع موکت چاپی، موکت سوزنی، و موکت زربافت را در سایت دکوراسیون داخلی فرتاک و قسمت موکت نمدی ظریف مصور جستجو نمایید. اگر به دنبال موکت تایل ارزان هستید، موکت رول طرح تایل نمدی خریداری نمایید. موکت نمدی آیلا قیمت مناسبی دارد و با توجه به زیبایی ظاهری که دارد، بسیار مقرون به صرفه است. خرید بی واسطه موکت ظریف مصور طرح آیلا را با دکوراسیون داخلی فرتاک تجربه نمایید. اطلاعات محصول موکت طرح آیلا را به طور کامل در سایت فرتاک ببینید. با این حال اگر نیاز به مشاوره و یا اطلاعات بیشتری در زمینه خرید موکت نمدی داشتید، با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید. مشتریان عزیزی که ساکن شهرهای دیگر هستید، شما نیز می توانند به راحتی از طریق سایت فرتاک ثبت سفارش نمایند. در کمترین زمان ممکن محصول خریداری شده را برایتان ارسال خواهیم کرد. لینک تولید کننده

مشخصات محصول

  • طول رول: 25 متر
  • عرض رول: 3 متر
  • جنس نخ: پلی استر
  • زیره: نمد
  • دسته بندی: نمدی
  • کشور سازنده: ایران