موکت ظریف مصور الیکا

موکت ظریف مصور الیکا

موکت ظریف مصور طرح الیکا موکت نمدی با کیفیت و زیبایی است که به محصولات موکت ظریف مصور اضافه شده است. موکت های نمدی به دلیل تکنولوژی که در تولید آن ها وجود دارد، قیمت مناسبی دارند. به همین سبب کفپوشی اقتصادی است. موکت ظریف مصور طرح الیکا از نظر کیفیت، بسیار مرغوب است. اما در کل استفاده از موکت های نمدی در مکان های پر رفت و آمد توصیه نمی شود. البته که از موکت نمدی می توانید در مکان های پر رفت و آمد نیز استفاده نمایید. اما دقت نمایید که بسته به نوع نگهداری، چند سال یک بار باید آنها را تعویض نمایید. به سبب ارزان بودن محصولان موکت نمدی، تعویض آنها پس از استفاده ی مکرر نیز امری منطقی به حساب می آید. موکت ظریف مصور طرح الیکا نوعی موکت ساده نمدی محسوب می شود. ساده به این معنی که طرح روی این موکت، طرحی ساده است. بنابراین اگر مینیمال پسند هستید، موکت نمدی الیکا را انتخاب نمایید. علاوه بر آن موکت های ساده همیشه شیک و قابل استفاده هستند و از مد نمی افتند. با سایر وسایل موحود در منزل نیز راحت تر قابلیت هم خوانی دارند.

خصوصیات موکت ظریف مصور الیکا

موکت ظریف مصور طرح الیکا از جمله محصولات موکت نمدی با بافت سوزنی است. در روش تولید موکت سوزنی، با استفاده از دستگاه های مخصوصی در پرز موکت اختلاف ارتفاع ایجاد می کنند. قدیمی ترین موکتی که در ایران با استفاده از این روش تولید شده است موکت کبریتی نام دارد. استفاده از سوزن کاری در تمام سطح این موکت مشخص است. بر روی موکت ظریف مصور الیکا، طرح های دایره ای تکراری شونده ای نقش بسته است. بنابراین طرح موکت الیکا، به نوعی طرحی هندسی به شمار می رود. موکت طرح سوزنی موکتی شیک و عامه پسند است. قیمت موکت الیکا نسبت به جنس و طول عمر استفاده ی آن بسیار مناسب است. موکت الیکا قیمت مناسب را از سایت فرتاک خریداری نمایید.

دکوراسیون داخلی فرتاک تمام محصولات موکت نمدی از جمله موکت سوزنی را با رنگ بندی کامل در اختیار شما قرار خواهد داد. ما با تکمیل طرح ها و رنگ های انواع برند های موکت، اعم از داخلی و خارجی، برای وقت شما احترام قایل شده ایم. به این معنی که شما با مراجعه حضوری به شوروم فرتاک و یا مراجعه ی اینترنتی به سایت فرتاک، از سایر فروشگاه های دکوراسیون داخلی بی نیاز خواهید بود. علاوه بر آن با کمترین درصد سود و حذف واسطه ها، موکت قیمت مناسب و سایر محصولات را با قیمت باورنکردنی در اختیار شما قرار داده ایم. مشاوران فرتاک نیز فرایند انتخاب را برای شما آسان تر خواهند کرد. لذت یک بار خرید بی دغدغه از فرتاک را تجربه نمایید.

مشخصات محصول

  • طول رول: 25 متر
  • عرض رول: 3 متر
  • جنس نخ: پلی استر
  • زیره: نمد
  • دسته بندی: نمدی
  • کشور سازنده: ایران