موکت ظریف مصور باران

موکت ظریف مصور باران

موکت ظریف مصور باران

موکت ظریف مصور باران دارای رنگ بندی ملایم و طرح پراکنده ای است که زیبایی خاصی بدان بخشیده است. موکت باران از سری تافتینگ و مناسب جهت کاربری های مسکونی بوده و دارای قیمت مناسبی است. جنس نخ آن از جنس پلی استر است و دارای زیره ای از جنس نمد است. موکت باران از مدلهای متداول موکت شرکت ظریف مصور است.

شرکت ظریف مصور فعالیت خود را از سال 1363 در شهر بروجن با یک خط تولید موکت آغاز نموده است. راهبرد شرکت مبنی بر استفاده از تکنولوژی روز دنیا و کادری مجرب، موجب اقبال مصرف كنندگان و توسعه سريع اين گروه توليدي صنعتي گرديده است.

از جمله تولیدات این شرکت می توان به انواع موکت جهت مصارف خانگی و اداری به صورت ولور و كبريتي و تافتينگ، موكت و لايه هاي ترموفوم و نان وون هاي مورد مصرف در خودرو، بي بافت ها، ژئو سنتتيك ها، الياف پلي پروپيلن، پلي استر و پلي آميد، نخ BCF فريز و هيت ست، مستربچ ، روغن هاي نساجي ، رزين هاي همو و كو پليمر پايه آبي، پودرهاي پليمري و برس هاي صنعتي اشاره کرد.

موکت ظریف مصور دارای بیش از 60 طرح مختلف هست، که هر کدام با رنگبندی متنوعی به بازار عرضه شده است تا بتوانند سلایق گوناگون مشتریان را پوشش دهند. موکتهای ظریف مصور در دو بافت متفاوت اصلی تافتینگ و نمدی به بازار عرضه می گردند که سری تافتینگ شامل موکتهای ضخیم و سری نمدی شامل موکتهای نازک است.

شرکت فرتاک با داشتن مجموعه ای کامل و متنوع از موکتهای ایرانی و خارجی می تواند راهنمای خوبی جهت خرید مشتریان عزیز باشد. در این مجموعه امکان خرید حضوری و اینترنتی و اقساطی به طور همزمان امکان پذیر است.

مشخصات محصول

  • طول رول: 12 متر
  • عرض رول: 3 متر
  • جنس نخ: پلی استر
  • زیره: نمد
  • دسته بندی: تافتینگ
  • کشور سازنده: ایران