موکت ظریف مصور ترنج

موکت ظریف مصور ترنج

موکت ظریف مصور از جمله موکت ظریف مصور ترنج دارای طرح و نقش متفاوت و خاصی است. این نوع از موکت با نوع بافت و طرح خود، گزینه بسیار مناسبی جهت کاربری های مسکونی و هتلی و سالنهای مجالس است.

شرکت ظریف مصور از معتبرترین و نام آشناترین شرکت های ایرانی در تولید موکت های باکیفیت با کاربری های گوناگون است. شرکت ظریف مصور با بیش از ۳۰ سال تجربه در زمینه ی تولید موکت موفق به عرضه ی جدیدترین و زیباترین موکت ها شده و توانسته امتیاز صادرات را نیز کسب نماید. موکت ظریف مصور دارای شبکه پخش گسترده ای در سراسر کشور است، که از طریق این نمایندگی ها موکت های باکیفیت و زیبای خود را عرضه می نماید.

موکت طرح ترنج دارای رنگ بندی متنوعی است و به همین دلیل امکان استفاده آنها در اماکن گوناگون، در دسترس و امکان پذیر است.

اصولا موکت ها بر اساس نوع بافت، طرح، رنگ، جنس الیاف به کار برده شده دسته بندی می گردند. در نگاه کلی موکتها به دو دسته موکتهای نمدی و تافتینگ دسته بندی می شوند که این موکت در دسته بندی موکتهای تافتینگ قرار می گیرد. نوع بافت این موکت پرزدار است و اصطلاحا دارای بافت کات است. موکتهای تافتینگ دارای ضخامت بیشتری نسبت به موکتهای نمدی هستند.

موکت ظریف مصور از جمله موکت ظریف مصور طرح ترنج در دسته بندی موکتهای تافتینگ، دارای طرحها و رنگبندی کلاسیک و خاصی است و برای کاربری های اداری و مسکونی قابل استفاده است. استفاده از الیاف های باکیفیت و لطیف، عدم پرز دهی، مقاومت در برابر فشار اجسام سنگین، عدم سایش، ساختار یکپارچه و بافتی محکم، تنوع در رنگ و طرح، عایق حرارت و صدا بودن از مزیت های مهم موکت ترنج ظریف مصور است.

شرکت فرتاک نماینده شرکت ظریف مصور میتواند مشاور خوبی جهت انجام خرید موکت برای شما مشتریان محترم باشد. قیمت موکت ترنج را از شرکت فرتاک استعلام نمایید.

مشخصات محصول

  • طول رول: 12 متر
  • عرض رول: 3 متر
  • جنس نخ: پلی پروپیلین
  • زیره: نمد
  • دسته بندی: تافتینگ
  • کشور سازنده: ایران