موکت ظریف مصور رایکا

موکت ظریف مصور رایکا

شرکت ظریف مصور فعالیت خود را از سال 1363 در شهر بروجن با یک خط تولید موکت آغاز نموده است. راهبرد شرکت مبنی بر استفاده از تکنولوژی روز دنیا و کادری مجرب، موجب اقبال مصرف كنندگان و توسعه سريع اين گروه توليدي صنعتي گرديده است.

از جمله تولیدات این شرکت می توان به انواع موکت جهت مصارف خانگی و اداری به صورت ولور و كبريتي و تافتينگ، موكت و لايه هاي ترموفوم و نان وون هاي مورد مصرف در خودرو، بي بافت ها، ژئو سنتتيك ها، الياف پلي پروپيلن، پلي استر و پلي آميد، نخ BCF فريز و هيت ست، مستربچ ، روغن هاي نساجي ، رزين هاي همو و كو پليمر پايه آبي، پودرهاي پليمري و برس هاي صنعتي اشاره کرد.

موکت ظریف مصور جزء موکت های مرغوب ایرانی است که سالهاست در خانه ی ایرانیان می درخشد. موکت ایرانی از پرکاربردترین کفپوش هایی است که در مکان های مختلف چون قطار، اتوبوس، سالن های اداری، هتلها، منازل و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین موکت از ایمن ترین کفپوش هاست. مخصوصا برای کودکان و سالمندان که خطر زمین خوردن آن ها وجود دارد،بهترین انتخاب است. موکت ظریف مصور طرح رایکا از موکت های نمدی ظریف مصور است. این محصول نوعی موکت سوزنی است.

موکت ظریف مصور طرح رایکا در پنج رنگ زیبا تولید می شود. قرمز، قهوه ای و طیف زیبای طوسی رنگ بندی های این محصول است. طرح های مستطیلی شکل، طرح این موکت هندسی را تشکیل داده اند. بنابراین این محصول مناسب دکوراسیون خانه های مدرن است. اگر به دنبال موکت پذیرایی جدید هستید حتما از این محصول دیدن کنید. رنگ طوسی رنگی خنثی است. بنابراین طیف طوسی رنگ این موکت با اکثر دکوراسیون ها هماهنگ می شود.

موکت ظریف مصور دارای بیش از 60 طرح مختلف هست، که هر کدام با رنگبندی متنوعی به بازار عرضه شده است تا بتوانند سلایق گوناگون مشتریان را پوشش دهند. موکتهای ظریف مصور در دو بافت متفاوت اصلی تافتینگ و نمدی به بازار عرضه می گردند که سری تافتینگ شامل موکتهای ضخیم و سری نمدی شامل موکتهای نازک است.

مشخصات محصول

  • طول رول: 25 متر
  • عرض رول: 3 متر
  • جنس نخ: پلی استر
  • زیره: نمد
  • دسته بندی: نمدی
  • کشور سازنده: ایران