موکت ظریف مصور ساینا

موکت ظریف مصور ساینا

موکت ظریف مصور طرح ساینا از محصولات جدید ظریف مصور با طراحی خاص و منحصر به فرد است. اگر مبلمان ساده و تک رنگ دارید، موکت ظریف مصور طرح ساینا گزینه ی مناسبی برای شما خواهد بود. در غیر این صورت برای خرید موکت نمدی طرحدار با یک متخصص طراحی داخلی مشورت نمایید. موکت ظریف مصور طرح ساینا برای کاربری مسکونی مناسب است. رنگ و جانی زیبا به فضا می بخشد و بعد از اجرا حتما از نتیجه ی آن لذت خواهید برد. رنگبندی موکت نمدی ساینا نیز به گونه ای است که برای کاربری اداری هم می تواند گزینه ی مناسبی باشد.

خصوصیات موکت ظریف مصور طرح ساینا

موکت ظریف مصور طرح ساینا طراحی بسیار جذابی دارد. طرح های روی این محصول علاوه بر مدولار بودن پیوسته نیز هستند. موکت ظریف مصور طرح ساینا از چند ضلعی های غیر منتظمی تشکیل شده است که در سر تا سر رول موکت تکرار می شوند. این نوع طرح های موکت نمدی را بیشتر می توان نزدیک به فرش دانست. به همین جهت اگر به دنبال این هستید که موکت تنها کفپوش شما باشد، موکت ساینا گزینه ی مناسبی خواهد بود. گاهی اوقات ما کف خانه را با موکت نمدی ساده می پوشانیم و روی آن فرش می اندازیم. اما اگر این موکت، موکت ظریف مصور طرح ساینا باشد، جلوه ی فرش را می گیرد. در واقع موکت نمدی طرح دار ساینا خود به تنهایی هم نقش موکت و هم نقش فرش را بازی خواهد کرد. چراکه موکت ها مانند فرش ها، عایق سرما و گرما و صدا محسوب می شوند. همچنین حس راحتی را برای استفاده کنندگان به ارمغان می آورد. موکت ظریف مصور طرح ساینا در 3 کد رنگی تولید و عرضه می گردد. اما در واقع محصولی دو رنگ است. یعنی هر کد از ترکیب دو رنگ اصلی تشکیل شده است که با خطوط قهوه ای تیره از یکدیگر جدا شده اند. البته که در هر کد یکی از رنگ ها غالب است و به عنوان رنگ اصلی موکت ظریف مصور ساینا در نظر گرفته می شود. موکت ساینا نوعی موکت نمدی چاپی است.

 
قیمت موکت ساینا و انواع موکت را در سایت فرتاک مشاهده نمایید. برای انتخاب موکت ظریف مصور طرح ساینا لازم است تا رنگ مبلمان و دکوراسیون داخلی فضای شما بررسی شود. چون موکت ظریف مصور طرح ساینا دو رنگ است. به همین علت نیاز به دانشی در زمینه ی ترکیب رنگ دارید. برای این منظور حتما با متخصصین طراحی و فروش فرتاک مشورت نمایید. خرید موکت طرحدار تا حدی از خرید موکت ساده و تک رنگ سخت تر است. اما اگر درست انتخاب شود نتیجه ی بسیار چشم نوازی در پی خواهد داشت. همکاران ما برای خرید اینترنتی موکت طرح دار شما را راهنمایی خواهند کرد. موکت ساینا قیمت مناسبی دارد. از این رو استفاده از آن به جای فرش علاوه بر امکان پذیر بودن، بسیار مقرون به صرفه نیز خواهد بود. قیمت موکت ساینا و انواع موکت قیمت مناسب را از ما بخواهید. با فرتاک خرید بی واسطه را تجربه نمایید.

مشخصات محصول

  • طول رول: 25 متر
  • عرض رول: 3 متر
  • جنس نخ: پلی استر
  • زیره: نمد
  • دسته بندی: نمدی
  • کشور سازنده: ایران