موکت ظریف مصور صحرا

موکت ظریف مصور صحرا

شرکت ظریف مصور فعالیت خود را از سال 1363 در شهر بروجن با یک خط تولید موکت آغاز نموده است. راهبرد شرکت مبنی بر استفاده از تکنولوژی روز دنیا و کادری مجرب، موجب اقبال مصرف كنندگان و توسعه سريع اين گروه توليدي صنعتي گرديده است.

از جمله تولیدات این شرکت می توان به انواع موکت جهت مصارف خانگی و اداری به صورت ولور و كبريتي و تافتينگ، موكت و لايه هاي ترموفوم و نان وون هاي مورد مصرف در خودرو، بي بافت ها، ژئو سنتتيك ها، الياف پلي پروپيلن، پلي استر و پلي آميد، نخ BCF فريز و هيت ست، مستربچ ، روغن هاي نساجي ، رزين هاي همو و كو پليمر پايه آبي، پودرهاي پليمري و برس هاي صنعتي اشاره کرد.

موکت ظریف مصور طرح صحرا نوعی موکت تافتینگ لوپ است. کیفیت موکت ظریف مصور بسیار بالا است. این محصول در چهار رنگ از طیف کرم قهوه ای تولید می شود. همه ی کدهای این محصول دو رنگ و سیر و بازی از کرم و قهوه ای هستند. این موکت به لحاظ شکل ظاهری که دارد برای خانه های مدرن مناسب تر است. بنابراین اگر دکوراسیون داخلی خانه شما رنگ بندی کرم قهوه ای دارد، از این محصول دیدن کنید. این موکت جایگزین خوبی برای فرش در خانه های مدرن است.

موکت تافتینگ ظریف مصور عمر بالایی دارد و برای مکان های پر تردد مناسب است. همچنین به دلیل بافت گره ای که دارند بسیار زیبا هستند. از ویژگی های مهم موکت های تافتینگ نرمی و لطافت آن هاست. شاید از خود بپرسید موکت تافتینگ چیست؟ الیاف پلی پروپیلن مبنای ساخت این موکت بوده که آن ها را به دلیل مقاومت بالایی که در برابر نور و عدم تغییر رنگ در بلند مدت می شناسند. ثابت بودن و عدم تغییر پذیری رنگ برای موکت یک اصل مهم است. بنابراین در قیمت آن نیز موثر است. موکت تافتینگ نوعی موکت طرح لوپ است که توسط دستگاه تافتینگ تهیه می شود. موکت طرح لوپ به دلیل اینکه دو لایه است برای مناطق سردسیر عایق خوبی برای سرما می باشد. این موکت ها عایق صدا نیز می باشند.

موکت ظریف مصور دارای بیش از 60 طرح مختلف هست، که هر کدام با رنگبندی متنوعی به بازار عرضه شده است تا بتوانند سلایق گوناگون مشتریان را پوشش دهند. موکتهای ظریف مصور در دو بافت متفاوت اصلی تافتینگ و نمدی به بازار عرضه می گردند که سری تافتینگ شامل موکتهای ضخیم و سری نمدی شامل موکتهای نازک است.

مشخصات محصول

  • طول رول: 12 متر
  • عرض رول: 3 متر
  • جنس نخ: پلی پروپیلین
  • زیره: نمد
  • دسته بندی: تافتینگ
  • کشور سازنده: ایران