موکت ظریف مصور مانا اکو

موکت ظریف مصور مانا اکو

موکت ظریف مصور طرح مانا اکو از دسته موکت های پرز دار طریف مصور است. موکت ظریف مصور طرح مانا اکو در واقع نوعی موکت تافتینگ طرح دار است. طرح های این محصول در واقع طرح گلبرگ هستند. اگر می خواهید به فضایتان حال و هوای پاییزی بدهید موکت مانا اکو طرح مناسبی خواهد بود. موکت ظریف مصور طرح مانا اکو برای پذیرایی خانه ی مسکونی گزینه ی بسیار مناسبی است. علاوه بر آن برای اتاق والدین هم می تواند گزینه ی مناسبی باشد. به راحتی می توانید پرده خانه تان را نیز مطابق با این طرح انتخاب نموده و آن را با موکت مانا اکو به اصطلاح ست نمایید. موکت ظریف مصور طرح مانا اکو برای هتل ها و مکان های تجاری نیز گزینه ی مناسبی خواهد بود. موکت مانا اکو برای فضاهای اداری نیز می تواند انتخاب مناسبی باشد. به شرط آنکه چه نوع فضایی باشد و تشخیص این موضوع با شما خواهد بود.

خصوصیات موکت ظریف مصور طرح مانا اکو

موکت ظریف مصور طرح مانا اکو نوعی موکت تافتینگ کات پایل است. این نوع موکت که شبیه فرش برش زده می‌شود، بسیار پر طرفدار است. ارتفاع پرز های موکت کات پایل متفاوت است. موکت ظریف مصور طرح مانا اکو نوعی موکت پرز دار است. ولی ارتفاع پرز های آن خیلی بلند نیست. به همین علت علاوه بر ایجاد حس راحتی، تمیز کردن آن نیز آسان خواهد بود. موکت ظریف مصور طرح مانا اکو در سه کد رنگی تولید و ارایه می شود. هر کدام از این کدها یک زمینه ی ساده کمرنگ دارند که با رنگ تیره تری از همان تناژ گلبرگ هایی بر روی آن نقش بسته است. موکت ظریف مصور طرح مانا اکو مناسب افرادی است که به موکت گلدار علاقه دارند. البته موکت ظریف مصور طرح مانا اکو در واقع موکت طرح برگ یا بهتر است بگوییم موکت طرح برگ پاییزی است. این طرح موکت برای پذیرایی خانه ای با دکوراسیون پاییزی بسیار مناسب است. بسیاری از افراد تصور می کنند که موکت گلدار گران تر است. در حالی که قیمت موکت گلدار با سایر موکت های تافتینگ ظریف مصور با این مشخصات تفاوتی ندارد.

آیا به دنبال نماینده ی فروش موکت در تهران هستید؟ در شوروم فرتاک واقع در غرب تهران منتظر شما عزیزان هستیم. برای خرید موکت گل دار و یا برگ دار و انوع موکت طرح دار به سایت دکوراسیون داخلی فرتاک مراجعه نمایید. خرید موکت ارزان را به روش اینترنتی انجام دهید. با حذف واسطه ها بهترین محصولات را با کمترین قیمت در اختیار شما قرار می دهیم. پس از استعلام موجودی از تیم فروش دکوراسیون داخلی فرتاک، سفارش خود را ثبت نمایید. آیا می خواهید بدانید که خرید موکت قسطی امکان پذیر است؟ در جواب باید بگوییم که بله، با مراجعه به سایت فرتاک فرم های مربوط به خرید اقساطی را پر کنید تا اطلاعات شما بررسی شود. در صورت تایید می توانید بعد از واریز پیش پرداخت، مدارک لازم را تحویل داده و محصول خود را دریافت نمایید.

مشخصات محصول

  • طول رول: 12 متر
  • عرض رول: 3 متر
  • جنس نخ: پلی استر
  • زیره: نمد
  • دسته بندی: تافتینگ
  • کشور سازنده: ایران