موکت ظریف مصور پارتاک

موکت ظریف مصور پارتاک

موکت کفپوشی است که مزایای بسیاری دارد. یک کفپوش ایمن برای اتاق کودکان محسوب می شود. عایق حرارت است. حتی تا حدی عایق صدا نیز می باشد. از همه ی اینها مهم تر احساس راحتی و آسایش را با خود به فضا می آورد. به همین علت با وجود کفپوش های متنوعی که امرزوه در بازار موجود است، هنوز موکت طرفداران بسیاری دارد. در این میان موکت نمدی قد یایمی ترنی نوع موکت است. به همین سبب و با حس نوستالژی که القا میکند، جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است. موکت ظریف مصور طرح پارتاک از محصولات جدید موکت نمدی است. موکت ظریف مصور پارتاک با توجه به طرح و رنگی که دارد برای کاربری مسکونی و حتی اداری گزینه ی مناسبی است. زیرا طرح های تکرار شونده و در عین حال ساده، با هر فضایی تطبیق می یابد.

خصوصیات موکت ظریف مصور طرح پارتاک

موکت ظریف مصور طرح پارتاک مخصوص کسانی است که به طرح های هندسی گوشه دار علاقه دارند. موکت نمدی پارتاک علاوه بر اینکه طرح هندسی مربعی تکرار شونده ای دارد، در عین حال موکتی ساده و شیک محسوب می گردد. از این رو اگر محصولی می خواهید که علاوه بر سادگی، طرحدار نیز باشد، موکت پارتاک گزینه ی مناسبی خواهد بود. موکت پارتاک قیمت مناسب و با کیفیت است. موکت ظریف مصور طرح پارتاک رنگ بندی متنوعی دارد. این محصول در 9 رنگ ارایه می شود که می تواند هر سبک و سلیقه ای را پوشش دهد. این موکت به روش سوزنی اجرا شده است. به همین سبب در دسته بندی موکت سوزنی قرار می گیرد. برخی تصور می کنند که قیمت موکت از سایر کفپوش ها پایین تر است. باید بگوییم که این یک تصور اشتباه است. برخی از انواع موکت گاهی هم قیمت پارکت لمینت و یا گران تر از آنها هستند. اما قیمت موکت نمدی بسیار مناسب است. بنابراین با بودجه ی ناچیزی می توانید از محصولات موکت نمدی استفاده نمایید. علاوه بر این جارو کردن موکت نمدی نسبت به سایر موکت ها آسان تر است. زیرا پرز های آن بلند نیست و خورده ریز ها به درون بافت موکت نفوذ نمیکند. مناسب ترین قیمت موکت پارتاک را از ما بخواهید.

دکوراسیون داخلی فرتاک

محصولات موکت نمدی بسیار متنوع است. تنوع موکت نمدی را با مراجعه به سایت دکوراسیون داخلی فرتاک می توانید مشاهده نمایید. طراحی داخلی، فروش محصولات دکوراسیون داخلی و اجرای آنها تخصص ماست. از این رو شما می توانید با خیال آسوده صفر تا صد ساختمان نوساز خود را به ما بسپارید. بازسازی ساختمان ها با محاسبات دقیق و هزینه ی پایین را نیز به تیم طراحی و اجرای مجرب دکوراسیون داخلی فرتاک بسپارید. با توجه به تغییرات روز به روز قیمت ها، اصولا خریداران قیمت های به روز شده را به سختی به دست می آورند. از این رو این مسیر را نیز هموار نموده ایم. تمامی قیمت ها را در سایت دکوراسیون داخلی فرتاک و به صورت به روز شده مشاهده نمایید. هر محصولی با هر ابعاد و حجمی برای مشتریان در شهرستان های دیگر ارسال خواهد شد. هدف ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز است.

مشخصات محصول

  • طول رول: 25 متر
  • عرض رول: 3 متر
  • جنس نخ: پلی استر
  • زیره: نمد
  • دسته بندی: نمدی
  • کشور سازنده: ایران