موکت ظریف مصور چلیپا

موکت ظریف مصور چلیپا

موکت ظریف مصور طرح چلیپا از محصولات خاص و منحصر به فرد موکت نمدی ظریف مصور محسوب می گردد. این محصول طرحی بسیار ساده دارد. از این رو سلایق درصد بالایی از افراد را پوشش می دهد. موکت ساده دست شما را برای چیدمان فضا باز می گذارد. موکت ظریف مصور طرح چلیپا را در فضاهای مسکونی و اداری قابل استفاده است. بنابراین تنها نکته این است که موکت ظریف مصور طرح چلیپا با دکوراسیون و مبلمان فضای شما مطابقت داشته باشد. البته مطابقت همیشه به معنای یک رنگ بودن موکت نمدی با مبلمان نیست. رنگها را می توانید سیر و بازی از یکدگیر نیز انتخاب نمایید. هر کد رنگی از موکت نمدی ظریف مصور را می توانید به راحتی با طوسی یا سفید ترکیب کنید. آخرین مورد هم ست کردن هر رنگی از موکت نمدی با رنگ مکمل خودش است. بنابراین اگر دانشی مختصری از رنگ داشته باشید، به سادگی میتوانید بهترین رنگ را انتخاب نمایید. در غیر این صورت با یک جستجوی ساده در اینترنت می توانید مطالب مفیدی در مورد پالت ترکیب رنگهای مختلف به دست بیاورید. به این ترتیب به راحتی می توانید کد رنگی موکت نمدی مورد نظرتام را انتخاب نمایید.

خصوصیات موکت ظریف مصور طرح چلیپا

همانطور که می دانیم استفاده از موکت نمدی در مدارس  نمازخانه ها امری رایج است. از این رو دقت داشته باشید که واژه ی چلیپا به معنی صلیب است. طرح های روی این موکت چلیپا نیز در واقع صلیب های به علاوه شکل تکرار شونده است. بنابراین برای استفاده در مکان های مذهبی مراقب باشید که مشکلی ایجاد نکند. برای حل این موضوع می توانید از سایر محصولات متنوع موکت نمدی طریف مصور استفاده نمایید. در هر صورت این صلیب های تکرار شونده بر روی موکت چلیپا باعث شده است که این محصول بسیار شیک و خاص به نظر برسد. این طرح ها بسیار چشم نواز هستند و افراد از نگاه کردن به آن ها لذت می برد. البته که علامت های صلیب بر روی موکت ظریف مصور طرح چلیپا بسیار ریز هستند و در واقع نوعی صلیب گرافیکی هستند. چرا که لبه ی خط های این صلیب کمی انحنا دارد.ناگفته نماند که موکت ظریف مصور طرح چلیپا نوعی موکت سوزنی است. موکت ظریف مصور طرح چلیپا در 7 رنگ تولید و عرضه می گردد. به غیر از دو کد رنگی، سایر کدهای رنگی موکت چلیپا طریف مصور، رنگ های رسمی و سنگینی هستند. به همین جهت برای کاربری اداری انتخاب مناسبی محسوب می گردند.

دکوراسیون داخلی فرتاک نماینده انواع موکت از جمله محصولات موکت ظریف مصور و سایر برند های داخلی و خارجی در غرب تهران است. می توانید سمپل همه ی موکت ها از هر برندی را در شوروم فرتاک از نزذیک ببینید. اگر ساکن شهرستان هستید هم نگران نباشید. عکس تمامی رنگ بندی های موکت نمدی در سایت فرتاک موجود است. اگر برای خرید و انتخاب رنگ موکت ظریف مصور طرح چلیپا نیاز به عکس های بیشتر و یا حتی فیلم از محصول مورد نظر داشتید، کافی است که از همکاران ما در تیم فروش در خواست نمایید. آنها در واتس آپ با شما در ارتباط خواهند بود و شما را به سوی بهترین انتخاب هدایت خواهند کرد. علاوه بر آن می توانید از علم و تسلط آنها در انتخاب رنگ نیز استفاده نمایید. قیمت موکت چلیپا را به صورت به روز شده در سایت فرتاک مشاهده نمایید.

مشخصات محصول

  • طول رول: 25 متر
  • عرض رول: 3 متر
  • جنس نخ: پلی استر
  • زیره: نمد
  • دسته بندی: نمدی
  • کشور سازنده: ایران