موکت ظریف مصور کاج

موکت ظریف مصور کاج

شرکت ظریف مصور فعالیت خود را از سال 1363 در شهر بروجن با یک خط تولید موکت آغاز نموده است. راهبرد شرکت مبنی بر استفاده از تکنولوژی روز دنیا و کادری مجرب، موجب اقبال مصرف كنندگان و توسعه سريع اين گروه توليدي صنعتي گرديده است.

از جمله تولیدات این شرکت می توان به انواع موکت جهت مصارف خانگی و اداری به صورت ولور و كبريتي و تافتينگ، موكت و لايه هاي ترموفوم و نان وون هاي مورد مصرف در خودرو، بي بافت ها، ژئو سنتتيك ها، الياف پلي پروپيلن، پلي استر و پلي آميد، نخ BCF فريز و هيت ست، مستربچ ، روغن هاي نساجي ، رزين هاي همو و كو پليمر پايه آبي، پودرهاي پليمري و برس هاي صنعتي اشاره کرد.

موکت نمدی سال‌هاست که در کنار دیگر کفپوش‌ها درخانه‌ها استفاده می‌شود. از گذشته تاکنون کفپوش‌های مختلفی برای خانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گرفته‌اند .فرش، نمد، قالی و قالیچه متداول‌ترین کفپوش‌هایی هستند که در ایران کاربرد داشته‌اند. می‌توان گفت تقریبا هر کسی حداقل یک بار پا بر روی موکت‌های نمدی گذاشته است. موکت ظریف مصور طرح کاج نمونه ای زیبا از موکت نمدی است. بافت این موکت زیبا زربافت است. موکت نمدی ظریف مصور طرح کاج در رنگ های کرم قهوه ای، آبی و بنفش در پنج کد تولید می شوند. طرح این موکت لوزی های تکرار شونده هستند و طرحی کاملا هندسی است. اما به علت اینکه این لوزی ها شبیه به طرح روی کاشی های قدیمی است برای خانه های کلاسیک هم مناسب است.

شاید از خود بپرسید موکت نمدی چیست و چرا این مدل قیمت کمتری نسبت به فرش و دیگر موکت ها دارد؟ موکت های نمدی در مدت زمان کمتری نسبت به فرش آماده می‌شوند. قیمت بسیار مناسب‌تری نیز نسبت به فرش دارند. به همین علت موکت نمدی از محبوبیت قابل توجهی برخوردار است. موکت نمدی را می‌توان قدیمی‌ترین موکت در بین انواع مختلف موکت‌های موجود دانست. حس نوستالژی موکت‌های نمدی ، یادآور خاطرات خوش گذشته و حال و هوای خوبی که از خانه‌ مادربزرگ‌هایمان سراغ داریم نیز هست.

موکت ظریف مصور دارای بیش از 60 طرح مختلف هست، که هر کدام با رنگبندی متنوعی به بازار عرضه شده است تا بتوانند سلایق گوناگون مشتریان را پوشش دهند. موکتهای ظریف مصور در دو بافت متفاوت اصلی تافتینگ و نمدی به بازار عرضه می گردند که سری تافتینگ شامل موکتهای ضخیم و سری نمدی شامل موکتهای نازک است.

مشخصات محصول

  • طول رول: 25 متر
  • عرض رول: 3 متر
  • جنس نخ: پلی استر
  • زیره: نمد
  • دسته بندی: نمدی
  • کشور سازنده: ایران