موکت های پرز بلند ظریف مصور

برای انتخاب موکت نرم جهت استفاده در منزل و محل کار می توانید از انواع موکت های پرز بلند ظریف مصوراستفاده نمایید. موکت های پرز بلند ظریف مصور قیمت مناسبی دارد و می توان از آن به عنوان جایگزینی برای فرش های ماشینی یاد کرد. به طور کلی موکت ضخیم قیمت های مختلفی دارد و بسته به این که از نوع موکت نرم پرز بلند یا پرز متوسط باشد می توان گزینه مناسب را انتخاب نمود.

 

موکت پرز بلند مناسب اتاق خواب

نرمی موکت از مهم ترین مواردی است که به ویژه برای خرید موکت اتاق خواب باید در نظر گرفته شود.  انتخاب موکت نرم و در عین حال پرزدار می تواند فضای اتاق خواب را بسیار زیبا و راحت نماید. چنان چه از نام آن پیداست موکت نرم موکتی است که بافت آن حالت نرمی و لطافت کافی را برای افراد فراهم آورد.

این امر به ویژه برای افرادی که دارای فرزند کوچک در منزل هستند اهمیت پیدا می کند. استفاده از موکت نرم می تواند از صدمه خوردن کودکان در زمان بازی بر روی زمین جلوگیری کرده و احساس راحتی مناسبی را برای آن ها فراهم آورد. 

از طرفی موکت ضخیم که به موکت های پرزدار یا پرز بلند نیز مشهور هستند دارای تنوع فراوانی در طرح و رنگ هستند. می توان آن ها بر اساس نوع و رنگ دکوراسیون داخلی انتخاب نمود. حتی توصیه می شود هنگامی که قصد خرید موکت جدید برای اتاق خواب را دارید، ابتدا از فروشنده بخواهید مقداری از موکت را به شما داده آن را به منزل بیاورید. اینگونه می توانید از تطابق رنگ و طرح آن با دکوراسیون اتاق خواب یا سایر بخش ها اطمینان حاصل نمایید. سپس با خیال آسوده اقدام به خرید یک موکت نرم و زیبا برای اتاق های منزل خود نمایید.

موکت اتاق کوذکان

 موکت پرز بلند مناسب اتاق نشیمن 

برخی از انواع موکت نرم وجود دارد که به دلیل نوع خاص الیاف مورد استفاده از آن ها به گونه ای هستند که حتی رد پای شما در زمان راه رفتن بر روی آن ها باقی می مانند.  این موکت ها حالت زیبایی دارند و گزینه بسیار مناسبی برای خانه به شمار می آید. نرمی موکت پرز بلند طریف مصور احساس راحتی و در نتیجه صمیمیت به فضای نشیمن می بخشد. از نظر روانشناسی اتاق نشیمن خانه باید یک فضای صمیمی، راحت و امن باشد.

البته باید در نظر داشته باشید موکت نرم و پرز بلند اگرچه زیبایی مناسبی دارد اما مشکلاتی را نیز برای تمیز نگه داشتن برای افراد ایجاد می کند. پرز بلند این موکت ها می تواند محل تجمع خرده های غذا و موارد دیگری باشد. در صورت عدم رسیدگی کافی جلوه نا مناسبی برای شما به همراه دارد.

بنابراین برای کسانی که حیوان خانگی و یا فرزند کوچک دارند توصیه می شود از موکت هایی با پرز های متوسط استفاده کنند. اول به علت خرده هایی که لابه لای این پرز ها می رود . دوم به علت اینکه ممکن است با پرز های آن بازی کنند و برایشان نوعی سرگرمی تلقی شود.

موکت پرز بلند اتاق نشیمن

 

موکت های پرز بلند ظریف مصور هرمس و رویال

می خواهید موکت جدید برای اتاق خواب و نشیمن تهیه کنید؟ بهتر است انتخاب خود را از میان انواع موکت پرزدار، موکت های پرز بلند و موکت ضخیم با طرح های مختلف انجام دهید. موکت های تولیدی شرکت ظریف مصور دارای تنوع مناسبی هستند. شما می توانید برای زیبایی و راحتی بیشتر در خانه از موکت طرح رویال ، موکت طرح هرمس و سایر انواع موکت لاکچری با قیمت های مناسب استفاده نمایید. موکت ظریف مصور رویال قیمت و کیفیت مناسبی دارد. بنابراین می توان به عنوان انتخابی مناسب در نظر گرفته شود.

موکت رویال و موکت طرح هرمس از جمله انواع موکت ظریف مصور هستند. این موکت ها با روش تافتینگ تولید شده اند. موکت طرح هرمس دارای طول رول دوازده متری بوده وعرض آن سه متر است. جنس نخ مورد استفاده در این نوع موکت نرم، پلی پروپیلن بوده و زیره آن از جنس نمد است. موکت تافتینگ در طرح ها و رنگ های مختلفی قابل خرید است. همچنین قیمت مناسبی در مقایسه با سایر رقبای خود در بازار دارد.به این معنی که موکت ارزان به نسبت کیفیت خریداری می کنید. علاوه بر طرح هرمس، موکت رویال نیز دارای ویژگی هایی مشابه با هرمس است. این موکت در دسته موکت های تافتینگ قرار می گیرد .

موکت رویال ظریف مصور

 موارد استفاده موکت های پرز بلند ظریف مصور 

استفاده از انواع موکت نرم گزینه مناسبی برای اتاق خواب  به شمار می آید. همچنین موکت اتاق نشیمن یکی از بهترین ایده هاست. اما نمی توان گفت برای بخش های دیگر مناسب نیستند. به عنوان مثال در دسته موکت اداری در مراکز کم تردد هم می توان از انواع موکت نرم استفاده نمود. هم چنین در آرایشگاه ها و مزون ها در بخش های کم تردد و متراژ کم میتوان استفاده کرد.

زیبایی های این محصول با انتخاب های مناسب و طراحی درست دکوراسیون داخلی زیبا و جذابی به وجود می آورد. علاوه بر رنگ بندی های فراوانی که این موکت ها دارند می توانند در طرح های مختلفی نیز تولید شوند. در انتخاب نوع و طرح موکت باید به فضای مورد نظر توجه نمود. به این منظور که اگر فضای اندکی در اختیار دارید بهتر است از موکت های تیره رنگ و موکت هایی دارای طرح های متنوع استفاده نکنید. موکت های روشن می تواند فضا را بزرگ تر نشان دهد.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم