پارکت لمینت آیدا

پارکت لمینت آیدا
  • طول تایل: 121 سانتیمتر
  • عرض تایل: 19.3 سانتیمتر
  • ضخامت هر تایل: 8 میلیمتر
  • سطح پوشش هر بسته: 1.87 متر مربع
  • استاندارد: AC5
  • کشور سازنده: ایران

شرکت ماهسان صنعت تولید کننده پارکت آیدا ازجمله مجموعه‌های تولیدی به نام در صنعت کشور است که هدف‌های بزرگی پیش رو دارد. اولین هدف این مجموعه، مشتری مداری با استفاده از به کار بردن مواد اولیه باکیفیت می‌باشد.

کارخانجات صنعتی ماهسان صنعت، با بیش از 150 پرسنل، در ماهدشت کرج قرار دارد. این کارخانجات، گروهی بزرگ با مدرن‌ترین و به‌روزترین تجهیزات جهت تولید محصولات چوبی و شبه چوبی است. فعالیت‌های این شرکت شامل تولید محصولاتی مانند روکش‌های های گلس و پی‌وی‌سی در سطح خاورمیانه می‌باشد.

شرکت ماهسان صنعت همچنین محصولاتی مانند صفحات کابینت از جنس ام دی اف و ملامینه و انواع پارکت ایرانی شامل پارکت منزل، پارکت کف اتاق، پارکت کف خانه، پارکت کف ساختمان و ... را هم با آخرین تکنولوژی روز دنیا تولید می نماید.

پارکت چیست؟

در صنعت کفپوش، پارکت نوعی کف ساخته شده از بلوک‌های چوبی یا نوارهایی است که الگوی خاصی را تشکیل می‌دهد. پارکت می‌تواند شامل چوب یا مواد دیگر باشد. مکان‌هایی که پارکت استفاده می‌شود، می‌تواند کف قسمت‌های مختلف ساختمان باشد، مانند پارکت کف خانه، پارکت کف آشپزخانه، کف اتاق و ... .

پارکت با لمینت چه تفاوتی دارد؟

پارکت‌ها معمولاً از چوب طبیعی تولید می‌شوند ولی لمینت‌ها از مواد سفت و سختی به نام HDF که کاملاً شبیه پارکت می‌باشد، ساخته می‌شود. HDF مخفف عبارت Hard Density Fiberhood است. این صفحات دوام بسیار بالایی دارند.

این دو محصول تفاوت‌های زیادی باهم دارند ولی لمینت به جهت شباهت‌های ظاهری‌ با پارکت، به نام پارکت لمینت شناخته می‌شود.

مزیت پارکت آیدا نسبت به محصولات مشابه

  • پارکت ایرانی آیدا بر اساس سیستم چهار طرف کلیک تولید و نصب می‌شود. مزیت سیستم چهار طرف کلیک نسبت به سیستم‌های دیگر، اینست که در سیستم‌های دیگر، بین کلیک‌ها فاصله ایجاد می‌شود درحالی‌که در این سیستم فاصله‌ای به‌ مرورزمان ملاحظه نخواهید کرد. مقاومت کلیک‌ها در برابر باز شدن، وجود لایه پارافین و استحکام قفل‌ها، از جمله مشخصات بارز این پارکت است.
  • از این پارکت ایرانی می‌توانید به‌عنوان پارکت کف ساختمان در مکان‌ها و فضاهای مسکونی و اداری استفاده نمایید.
  • پارکت آیدا ضد حساسیت، دارای رنگ ثابت در مقابل عواملی مانند نور خورشید، مقاوم در مقابل اشیاء تیز و برنده، مقاوم در برابر خاکستر سیگار، مقاوم در برابر اشعه UV، اسکلت مستحکم و پایدار، دارای مغز HDF با دانسیته بالا می‌باشد.
  • درجه سایش پارکت آیدا AC5 است که ضد سایش مقاوم محسوب می‌شود.

مشخصات عمومی پارکت آیدا

پارکت آیدا دارای ضخامت هشت میلی‌متر است. در هر بسته هشت تایل قرار دارد. ابعاد تایل‌ها، 190 میلیمتر در 1290 میلیمتر است که مجموعاً 1.96 مترمربع را پوشش می‌دهد. شرکت فرتاک فروشنده و توزیع کننده پارکت آیدا در تهران و سایر استانها، جهت خریداری این محصول آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.