پارکت لمینت ایشیک

پارکت لمینت ایشیک

پارکت ایشیک؛ انتخاب شما

پارکت ایشیک را می توان محصولی منحصر به فرد و پرکاربرد عنوان کرد که غیر از کیفیت بی نظیر دارای ویژگیهای استثنایی و قابل توجه است. پارکت ایشیک ترکیه جوابی برای سوالات بی شمار مشتریانی است که پی گیر یک محصول بادوام و زیبا به عنوان یک کف پوش مطمئن و ماندگار هستند. از همین رو می گوییم پارکت ایشیک جواب سوال شماست.

شما به اتاقهای خانه ای که در آن آرام می گیرید یا محلی که در آن کار می کنید اهمیت می دهید. برای لذت بردن از لحظات و زمان هایی که در کنار خانواده یا همکارانتان هستید لازم است تا فضای زیبا و امنی را برای خود و دیگران فراهم آورید. پارکت ایشیک ترکیه به دلیل دارا بودن کیفیت فوق العاده و قیمت مناسبی که دارد می تواند نظر شما را از هر نظر تامین نموده و در این زمینه به یاری شما نماید.

کمپانی معروف ایشیک ترکیه و برند محبوب ایشیک که در زمینه محصولات و فراورده های چوبی دکوراسیون و مبلمان فعالیت دارند توانسته اند از بدو تاسیس این شرکت در سال 1981 فعالیت های درخشانی در این زمینه از خود نشان داده و محصولات خود از جمله پارکت لمینت ایشیک با مدلهای پارکت معمولی و پارکت شیار دار را غیر از مصارف داخلی در سایر کشورهای جهان از جمله ایران نیز عرضه نمایند. شما می توانید هر آنچه را که از یک عایق منعطف و پرکاربرد یا از یک پارکت خوب انتظار دارید از پارکت ایشیک ترکیه بخواهید و قطعا به انتخابتان می بالید.

ویژگیهای پارکت ایشیک

پارکت ایشیک ترکیه و نوع پر کاربرد و خاص آن یعنی پارکت لمینت ایشیک یکی از محصولاتی است که دارای ویژگیهای متعددی بوده که به طور کلی آن را به عنوان گزینه ای مناسب و قابل تامل در بین سایر محصولات تبدیل کرده است. برخی از این ویژگیها که در اغلب محصولات و فراورده های چوبی شرکت ایشیک از قبیل پارکت شیار دار این شرکت یا هر نوع پارکت خوب دیگر نیز مشاهده می شود عبارتند از:

دوام و ماندگاری:

استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب موجب شده است تا انواع پارکت ایشیک دارای ماندگاری و استحکام بالایی بوده و تا سالها به عنوان یک کفپوش زیبا زینت بخش اتاقتان باشند.

طراحی زیبا:

طرح زیبا و متنوع انواع پارکت ایشیک که به طور خاص در پارکت شیار دار آن مشهود است موجب ایجاد تنوع در این زمینه شده است که در سایر محصولات و برندهای مشابه این تنوع چندان به چشم نمی خورد.

قیمت مناسب:

در کنار کیفیت بی نظیر و طراحی پارکت ترکیه ای ایشیک این محصول همچنین از قیمت مناسبی برخوردار است که می تواند موجب رضایت مشتریان در این زمینه شود.

نصب آسان:

هر یک از پارکت های موجود در بازار اصولا دارای مراحل نصب چندان پیچیده ای نبوده و به خصوص در پارکت ترکیه ای ایشیک این مراحل با سرعت و در مدت زمان کمتر و به سهولت انجام می گیرد که نیازمند اتلاف وقت و انرژی چندانی نیست.

قابلیت نظافت:

پارکت ایشیک را می توان به راحتی نظافت و خشک کرد و حتی می توان با جلاسنج مخصوص به حفظ زیبایی و درخشندگی آن نیز یاری رساند.

تنوع رنگ:

پارکت ایشیک ترکیه دارای رنگ بندی های متنوعی است که شما می توانید این محصول را با توجه به نوع چیدمان و دکوراسیون منزل انتخاب نموده و نصب نمایید. پارکت ایشیک در چند سری به نامهای ذیل به مشتریان ارائه می گردد:

سری نیچر با رنگهای نزدیک به چوب طبیعی

سری کلاسیک با رنگهای روشن

سری لاین پلاس با اتصالات شیاردار

سری الگانت

فراموش نکنید که در تمامی مراحل می توانید از مشاوره طراحان در این زمینه نیز بهره بگیرید. شرکت فرتاک نمایندگی و مرکز فروش انواع پارکت ایشیک می تواند در این زمینه خدمات مناسبی را به شما ارائه دهد.