پارکت لمینت سری نیچر ایشیک

پارکت لمینت سری نیچر ایشیک

شرکت ایشیک از سال 1981 فعالیت خود را در شهرستان گازیانت ترکیه در زمینه تولید محصولات چوبی آغاز نموده است. محصولات این شرکت شامل ورقهای ام دی اف ملامینه و هایگلاس، درهای کابینت، پروفیل و قرنیز و پارکت لمینت است. لمینت های ایشیک با استفاده از مواد و رنگ های طبیعی و بافت درختان در انواع سری های لاین پلاس ، کلاسیک ، الگانت و….  در استاندارد AC4 بر گرفته از تکنولوژی روز اروپا و تحت نظارت استاندارد E1 تولید می گردد. محصولات این شرکت دارای استانداردهای زیست محیطی مطلوبی هستند.

ویژگیهای پارکت ایشیک

پارکت ایشیک ترکیه و نوع پر کاربرد و خاص آن یعنی پارکت لمینت ایشیک یکی از محصولاتی است که دارای ویژگیهای متعددی بوده که به طور کلی آن را به عنوان گزینه ای مناسب و قابل تامل در بین سایر محصولات تبدیل کرده است. برخی از این ویژگیها که در اغلب محصولات و فراورده های چوبی شرکت ایشیک از قبیل پارکت شیار دار این شرکت یا هر نوع پارکت خوب دیگر نیز مشاهده می شود عبارتند از:

دوام و ماندگاری:

استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب موجب شده است تا انواع پارکت ایشیک دارای ماندگاری و استحکام بالایی بوده و تا سالها به عنوان یک کفپوش زیبا زینت بخش اتاقتان باشند.

طراحی زیبا:

طرح زیبا و متنوع انواع پارکت ایشیک که به طور خاص در پارکت شیار دار آن مشهود است موجب ایجاد تنوع در این زمینه شده است که در سایر محصولات و برندهای مشابه این تنوع چندان به چشم نمی خورد.

قیمت مناسب:

در کنار کیفیت بی نظیر و طراحی پارکت ترکیه ای ایشیک این محصول همچنین از قیمت مناسبی برخوردار است که می تواند موجب رضایت مشتریان در این زمینه شود.

نصب آسان:

هر یک از پارکت های موجود در بازار اصولا دارای مراحل نصب چندان پیچیده ای نبوده و به خصوص در پارکت ترکیه ای ایشیک این مراحل با سرعت و در مدت زمان کمتر و به سهولت انجام می گیرد که نیازمند اتلاف وقت و انرژی چندانی نیست.

قابلیت نظافت:

پارکت ایشیک را می توان به راحتی نظافت و خشک کرد و حتی می توان با جلاسنج مخصوص به حفظ زیبایی و درخشندگی آن نیز یاری رساند.

تنوع رنگ:

پارکت ایشیک ترکیه دارای رنگ بندی های متنوعی است که شما می توانید این محصول را با توجه به نوع چیدمان و دکوراسیون منزل انتخاب نموده و نصب نمایید.

مشخصات محصول

  • طول تایل: 120 سانتیمتر
  • عرض تایل: 19 سانتیمتر
  • ضخامت هر تایل: 8 میلیمتر
  • سطح پوشش هر بسته: 1.824 متر مربع
  • استاندارد: AC4
  • کشور سازنده: ترکیه