پارکت لمینت ای جی تی

پارکت لمینت ای جی تی

پارکت ای جی تی یکی از کفپوش های بی نظیر و بسیار پر کاربرد است که توسط کارخانه و ترند ای جی تی تولید می گردد. تولیدات این کمپانی معتبر ترکیه ای اصولا در زمینه انواع محصولات مبلمان و قطعات مرتبط با آن است.

هدف از تشکیل این شرکت همانطور که در نامگذاری این شرکت نیز به آن توجه ویژه ای شده است گرایش و دستیابی به فرآورده های پیشرفته چوب است که در این بین تولید انواع پارکت AGT با انواع پارکت معمولی و پارکت شیاردار از جمله فعالیت های این شرکت در این زمینه محسوب می شود.

کمپانی های تولید کننده محصولات چوبی در کشور ترکیه به عنوان تولید کنندگان انواع قطعات چوبی از قبیل هر نوع کفپوش در طرح ها و رنگ های مختلف از اعتبار ویژه ای برخوردار هستند. از همین رو انواع پارکت ترکیه ای موجود در بازار از طرفداران بیشماری برخوردار می باشند.

از دیگر دلایل انتخاب پارکت ترکیه در مقام یک پارکت خوب با کیفیت مناسب بهره گیری از مواد اولیه مرغوب است. کمپانی AGT نیز با تولید و عرضه پارکت ای جی تی سعی کرده است تا از قافله عقب نماند و در این زمینه محصولات متنوعی را در بازار تولید عرضه نموده است.

تاریخچه شرکت ای جی تی

شرکت AGT که در خصوص فراورده های مدرن چوبی دارای تخصص می باشد فعالیت خود را در این خصوص از سال 1984 شروع کرده و توانسته است محصولات متنوعی را در این زمینه به بازارهای داخلی و جهانی صادر نماید. البته این شرکت توانسته است حوزه صادرات این محصولات را از سال 2008 گسترش داده و هم اکنون این محصولات را در پنج قاره جهان و به بیش از 60 کشور مختلف صادر می کند که در نوع خود بی نظیر و قابل اهمیت است. این شرکت همچنین دارای گواهینامه های متعددی از قبیل گواهینامه ISO9002 نیز است.

برتری های محصول ای جی تی

رنگ بندی متنوع: انواع پارکت ای جی تی یا پارکت ترکیه ای دارای رنگ های مختلفی هستند که با توجه به نوع دکوراسیون و رنگ غالب مورد استفاده قرار می گیرند.

عایق پذیری: پارکت ای جی تی به عنوان یکی از بهترین نمونه های پارکت ترکیه، همچنین دارای خصوصیات ضد رطوبت و عایق مناسب در مقابل گرما و سرما می باشد که از این نظر دارای مقاومت بالایی می باشد.

طراحی زیبا: طراحی منحصر به فرد پارکت ای جی تی به خصوص در انواع پارکت شیاردار بیشتر مشهود می باشد که دارای ظرافت خاصی می باشند.

دوام و ماندگاری بالا: استفاده از مواد اولیه مرغوب و کلیک های با کیفیت در پارکت ای جی تی که به عنوان پارکت ترکیه ای اصل شناخته می شود به این محصول استحکام و ماندگاری فوق العاده ای بخشیده است که در سایر نمونه ها مشاهده نمی شود.

قدرت انتخاب بیشتر: پارکت ای جی تی به دلیل بهره مندی از خصوصیات کیفی بی نظیر و نیز طرح ها و رنگ های متنوع به مشتری حق انتخاب بیشتری می دهد.

مقرون به صرفه بودن: قیمت مناسب پارکت ای جی تی در کنار کیفیت این محصول از جمله دلایل گرایش مشتریان به سمت آن می باشد.

مناسب برای انواع اماکن: از انواع پارکت ای جی تی می توان متناسب با نوع مکان مثلا در اتاق خواب و سالن ها و اماکن اداری استفاده کرد. ولی برای این کار لازم است تا با اصول رنگ بندی و نیز کاربردهای انواع پارکت ترکیه ای آشنا باشید یا از راهنمایی طراحان بهره بگیرید.

ضخامت مناسب: ضخامت از جمله فاکتورهای تعیین کننده انواع پارکت به عنوان یک پارکت خوب است که در شکل متداول خود این ضخامت برای پارکت ای جی تی 8 و 10 میلی متر است.

شرکت فرتاک نماینده و توزیع کننده محصولات متنوع و باکیفیت پارکت AGT ترکیه است.