پارکت لمینت سری نیچر

پارکت لمینت سری نیچر

شرکت AGT (فن آوری پیشرفته در صنایع چوب) فعالیت خود را از سال 1984 در آنتالیا ترکیه آغاز کرده است. این شرکت در سالهای اخیر در حوزه صنایع چوب و مبلمان بعنوان یکی از شرکتهای پیشرو دنیا در حال فعالیت است. کارخانجات AGT با مساحت کل 400 هزار متر مربع، در بخش صنایع مبلمان و دکوراسیون با تولید ام دی اف، پانل و پروفیل همچنین در بخش صنایع ساختمان با تولید کفپوش لمینت، درب، دیوارکوب و قرنیز خدمات ارائه می کند.

برتری های محصول ای جی تی

رنگ بندی متنوع: انواع پارکت ای جی تی یا پارکت ترکیه ای دارای رنگ های مختلفی هستند که با توجه به نوع دکوراسیون و رنگ غالب مورد استفاده قرار می گیرند.

عایق پذیری: پارکت ای جی تی به عنوان یکی از بهترین نمونه های پارکت ترکیه، همچنین دارای خصوصیات ضد رطوبت و عایق مناسب در مقابل گرما و سرما می باشد که از این نظر دارای مقاومت بالایی می باشد.

طراحی زیبا: طراحی منحصر به فرد پارکت ای جی تی به خصوص در انواع پارکت شیاردار بیشتر مشهود می باشد که دارای ظرافت خاصی می باشند.

دوام و ماندگاری بالا: استفاده از مواد اولیه مرغوب و کلیک های با کیفیت در پارکت ای جی تی که به عنوان پارکت ترکیه ای اصل شناخته می شود به این محصول استحکام و ماندگاری فوق العاده ای بخشیده است که در سایر نمونه ها مشاهده نمی شود.

قدرت انتخاب بیشتر: پارکت ای جی تی به دلیل بهره مندی از خصوصیات کیفی بی نظیر و نیز طرح ها و رنگ های متنوع به مشتری حق انتخاب بیشتری می دهد.

مقرون به صرفه بودن: قیمت مناسب پارکت ای جی تی در کنار کیفیت این محصول از جمله دلایل گرایش مشتریان به سمت آن می باشد.

مناسب برای انواع اماکن: از انواع پارکت ای جی تی می توان متناسب با نوع مکان مثلا در اتاق خواب و سالن ها و اماکن اداری استفاده کرد. ولی برای این کار لازم است تا با اصول رنگ بندی و نیز کاربردهای انواع پارکت ترکیه ای آشنا باشید یا از راهنمایی طراحان بهره بگیرید.

ضخامت مناسب: ضخامت از جمله فاکتورهای تعیین کننده انواع پارکت به عنوان یک پارکت خوب است که در شکل متداول خود این ضخامت برای پارکت ای جی تی 8 و 10 میلی متر است.

پارکت لمینت ای جی تی در دو کلاس شیار دار و معمولی، و همچنین استانداردهای AC3 و AC4 در ایران عرضه می گردد و دارای مقاومت نسبتا خوبی در برابر هر گونه سایش و فرسایش در طول زمان است.

ویژگی ضد آنتی باکتریال بودن نیز از دیگر مزایای پارکت لمینت AGT می باشد. همچنین نوع فرآیند تولید HDF به نحوی انجام می پذیرد که تخته های تولیده ی شده ی فیبر فشرده دارای انتشار کمتر گاز فرمالدئید در محیط هستند.

پارکتهای AGT دارای سریهای گوناگونی از جمله Natura، Natura Plus, Concept و ... با مشخصات و قابلیتهای متنوع هستند.

مشخصات محصول

  • طول تایل: 120 سانتیمتر
  • عرض تایل: 19.1 سانتیمتر
  • ضخامت هر تایل: 8 میلیمتر
  • سطح پوشش هر بسته: 1.83 متر مربع
  • استاندارد: AC3
  • کشور سازنده: ترکیه