پارکت لمینت زد فور

پارکت لمینت زد فور
  • طول تایل: 120 سانتیمتر
  • عرض تایل: 19.2 سانتیمتر
  • ضخامت هر تایل: 8 میلیمتر
  • سطح پوشش هر بسته: 1.83 متر مربع
  • استاندارد: AC3
  • کشور سازنده: ایران

پارکت زد فور و انواع پارکت لمینت به عنوان عنصری از دکوراسیون داخلی خانه های مدرن امروزی بشمار می روند. پارکت و لمینت با توجه به ویژگیهای خاص خود بسیار مورد توجه بوده و طرفداران زیادی دارند. اگر چه انواع سنگ و سرامیک نیز به عنوان پوشش کف منازل مورد استفاده قرار می گیرد ولی انواع پارکت لمینت با توجه به زیبایی خاص و منحصر بفرد خود کاربرد زیادی دارند. پارکت لمینت زد فور قابلیت هماهنگی با دکوراسیون داخلی را داشته و به عنوان عنصری گرم و دلنشین در کف منازل جهت انواع فضاها و سبک های دکوراسیون داخلی بکار می رود. همچنین با توجه به عدم لغزندگی دارای سطح ایمنی بسیار بالاتری نسبت به سنگ و سرامیک هستند.

یکی از انواع پارکت لمینت موجود در بازار پارکت لمینت زد فور یا پارکت Z4 نامیده می شود. پارکت زد فور یک پارکت قیمت مناسب و اقتصادی بوده و به عنوان پارکت کف پذیرایی و پارکت کف خانه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. پارکت لمینت زد فور در انواع رنگها و طرحهای متنوع و قیمت مناسب تولید و به بازار عرضه می گردد. با توجه به کاربرد زیاد پارکت زد فور به معرفی و بیان مشخصات آن می پردازیم.

مشخصات پارکت زد فور

مشخصات پارکت زد فور که وجه تمایز آن با سایر انواع پارکت محسوب می شود به شرح ذیل توصیف می گردد.

یکی از ویژگیهای پارکت زد فور تنوع زیاد طرحها و رنگهای آن است بطوریکه این نوع پارکت در ۱۴ رنگ و طرح زیبا تولید و عرضه می گردد.

پارکت کف خانه زد فور به عنوان یک پارکت قیمت مناسب شناخته می شود. این نوع پارکت با قیمت ارزان تر نسبت به سایر انواع مشابه و در بسته های هشت عددی به فروش می رسد. ابعاد هر تایل 200 در ۱۲۰۰ میلیمتر و ضخامت ۸ میلیمتر بوده و هر بسته حدود ۱.۸۳ متر مربع را پوشش می دهد. پارکت زد فور دارای درجه سایش AC3 و کیفیت مناسب جهت مصارف خانگی است.

پارکت زد فور دارای رنگ ثابت و غیر قابل تغییر در برابر نور خورشید، انواع طرحهای طبیعی و زیبا و دارای سطحی غیر لغزنده و با قابلیت نصب آسان و سریع گزینه مناسبی برای پارکت کف منازل بشمار می رود.

پارکت قیمت مناسب زد فور ساخت ایران بوده و لیکن طبق استانداردهای روز اروپایی تولید و عرضه می گردد بطوریکه دارای استاندارد E1 و درجه سایش مطلوب جهت استفاده در کف منازل مسکونی و یا اداری کم رفت و آمد است. پارکت زد فور با طرحها و رنگهای متنوع همخوانی کامل با انواع سبک دکوراسیون داخلی مدرن را داشته و عنصری جذاب در معماری داخلی خاص و منحصر بفرد منزل شما بشمار می رود. اگر می خواهید دکوراسیون شیک و زیبا داشته باشید با استفاده از پارکت زد فور جلوه ای خاص به فضای منزل خود ببخشید.

شرکت فرتاک توزیع کننده و فروشنده محصولات پرفروش پارکت Z4 است.