پارکت لمینت فلورپن

پارکت لمینت فلورپن

پارکت فلورپن: ترکیبی از کیفیت، طراحی جذاب و قیمت مناسب

یکی از مهم ترین عوامل در طراحی داخلی یک محیط، کف پوش است. انتخاب مناسب یک کف پوش می تواند تاثیر عمیقی را بر روی حال و هوای یک محیط بگذارد و در دکوراسیون داخلی این محیط نقش کلیدی را بازی کند. اما به هنگام انتخاب کف پوش برای یک محیط، در کنار رنگ و طراحی کلی آن باید به پارامتر های بسیار زیادی مانند نوع و کیفیت کف پوش نیز دقت کرد.

کف پوش مکان های پرتردد مانند فضاهای عمومی و یا بخش هایی از خانه که اعضای خانواده بیشترین زمان خود را در آن می گذرانند، در خطر آسیب دیدگی بیشتری قرار دارد و در نتیجه باید از بهترین جنس و کیفیت انتخاب شود.

پارکت ها از جمله کف پوش های گرانقیمت و لوکسی هستند که از چوب طبیعی درختان ساخته می شوند و می تواند زیبایی و اصالت را به خانه ی شما هدیه کنند. کیفیت یک پارکت خوب را چوب درختی تعیین می کند که این کف پوش از آن ساخته می شود.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و همچنین بالا رفتن تقاضای بازار برای طرح هایی متنوع و جدید، این روزها انتخاب پارکت لمینت هایی که جایگزین پارکتهای چوبی شده اند و کمپانی هایی همچون شرکت فلورپن ترکیه تولید می کنند، توانسته است توجه زیادی را به خود جلب کند.

پارکت فلورپن، انتخابی با کیفیت بالا

پارکت فلورپان، یک برند پارکت ترکیه ای و روسی است که با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و در طرح ها و رنگ بندی های مختلف به بازار عرضه می شود. این پارکت ترکیه ای در برابر خراشیدگی و هرگونه آسیب سطحی ای محافظت شده است و دارای درخشندگی بالایی است.

پارکت فلورپن ترکیه ای همچنین در برابر تابش UV نیز مقاوم می باشد. کیفیت بالای پارکت لمینت فلورپن به سبب استفاده از تکنولوژی ای است که در ساخت آن استفاده می شود. این بدان معناست که در فرایند تولید پارکت فلورپن، لایه هایی از کاغذ برروی چوب پارکت قرار می گیرند و با کمک ماده ی شیمیایی اشباع می شوند به گونه ای که در نهایت این ماده می تواند کیفیت، درخشندگی و مقاومت پارکت فلورپن را بالا ببرد.

استفاده از چنین تکنولوژی ای سبب شده است تا مشتریان بتوانند به راحتی از پارکت فلورپن برای مکان های پرترددی مانند سالن های همایش، مغازه ها و نمایشگاه ها استفاده کنند. نصب این پارکت ها نیز بسیار آسان و سریع است و امکان تغییر دکوراسیون در زمان کم را به راحتی برای مصرف کنندگان فراهم می آورد. تولید محصولات شیاردار یا V Group که در نقطه اتصال تایلها دارای شیار باریکی هستند نیز از جمله گزینه های خاص و زیبایی بخش به پارکت فلورپان است.

از سوی دیگر باید به این نکته اشاره کنیم که پارکت فلورپن بر اساس تکنولوژی ای که در تولید پارکت لمینت یا پارکت های ورقه ای به کار می رود، ساخته می شود و این بدان معناست که در فرایند تولید این محصول احتیاجی به قطع درختان به طور مستقیم نیست. در نتیجه پارکت فلورپن محصولی سازگار با محیط زیست است.

نصب آسان پارکت های فلورپن، تنوع و همچنین لرزش کم این کف پوش ها به هنگام راه رفتن که می تواند سکوت و آرامش را به فضای مطلوب شما هدیه کند، از جمله مهم ترین عوامل موفقیت این نوع از پارکت خوب و با کیفیت است.

در کنار سایر محصولات مرتبط با دکوراسیون داخلی، شرکت فرتاک این افتخار را دارد تا کف پوش های پارکت فلورپن با طرح ها و رنگ بندی های مختلف را به مشتریان خود عرضه کند. این شرکت در حال حاضر به عنوان تولید کننده و فروشنده ی گستره ی بزرگی از محصولات مرتبط با دکوراسیون داخلی به شکل سراسری در ایران، فعالیت می کند. شرکت فرتاک عرضه کننده بهترین محصولات پارکت لمینت و پارکت جوبی در غرب تهران.