پارکت لمینت سری R

پارکت لمینت سری R

پارکت لمینت فلورپن (FLOORPAN) تولید شرکت کاستامونو ترکیه و روسیه است. این پارکت به دلیل بهره گیری از استاندارد های اروپایی در رده لمینت های نسبتا مات می باشد.

پارکت فلورپن در اندازه ها و ضخامت های متعددی تولید می شود و در ۲ گروه ساده و شیار دار ارایه می شوند. این پارکت لمینت دارای کلیک های مقاوم چهار طرفه است و هم از کناره ها و از دو سر پارکت به همدیگر چفت و بست شده و امکان جدا شدن و درز باز کردن را به حداقل رسانده است. همچنین کلیک ها از نوع دابل کلیک و پارافین خورده می باشد که باعث مقاومت بیشتر در مقابل رطوبت و آب می شود .

پارکت Floorpan در چهار کلاس AC3 , AC4 , AC5 و AC6 تولید می شود. علاوه بر مناسب بودن جهت استفاده در منازل و اماکن خصوصی، برای مصارف اداری پر تردد و اماکن عمومی ( مانند فرودگاه ها و مراکز خرید ) نیز کاملا مناسب است.

پارکت فلورپن آنتی باکتریال بوده به همین دلیل مناسب برای استفاده در مکان هایی که بهداشت محیط مهم است (مانند بیمارستان ها و مهدکودک ها) استفاده می شود.

این پارکت در مقابل اشعه خورشید و سیگار مقاوم است و دارای 30 سال گارانتی شرکتی می باشد.

پارکت Floorpan از تکنولوژی روز اروپا و تحت نظارت استاندارد E1 تولید می گردد که این استاندارد کم ترین میزان انتشار فرمالدهید می باشد.