پارکت لمینت لگو پلاس

پارکت لگو پلاس
  • طول تایل: 120.3 سانتیمتر
  • عرض تایل: 19.2 سانتیمتر
  • ضخامت هر تایل: 8 میلیمتر
  • سطح پوشش هر بسته: 1.85 متر مربع
  • استاندارد: AC4
  • کشور سازنده: ایران

پارکت لمینت لگو پلاس

پارکت لگو پلاس یکی از پارکت های زیبای موجود در بازار است که محصول کشور ایران است. این روز ها برای بسیاری از صاحبان خانه ها، پارکت کف ساختمان یکی از اجزای مهم در طراحی و دکوراسیون داخلی به شمار می آید. پارکت لمینت لگو پلاس بسیار زیباست و می تواند به تنهایی منزل شما را از لحاظ زیبایی چند پله ارتقاء دهد. چوب طبیعی برای استفاده به عنوان کفپوش اتاق هزینه ی بسیار بالایی را بر دوش شما قرار خواهد داد. اما پارکت لمینت ها از جمله پارکت lego plus در عین زیبایی، ارزان قیمت تر هستند و استفاده از آن به جای چوب طبیعی مقرون به صرفه خواهد بود.

در بازار مدل های متنوعی از پارکت کف خانه  و محل کار موجود است و قیمت این پارکت ها می تواند بسیار متفاوت باشد. برای خرید پارکت، ابتدا بودجه ای که برای خرید در اختیار دارید را مشخص کنید. با این شیوه تصمیم گیری برای شما به مراتب آسان تر خواهد بود و انتخاب های شما محدود تر می شود. قیمت پارکت لگو پلاس در میان انواع مختلف پارکت، از قیمت نسبتا مناسب تری برخوردار است. همچنین این پارکت از کیفیت مناسبی برخوردار است و دوام مناسبی دارد. چه چیزی بهتر از اینکه بتوانید پارکتی زیبا، با کیفیت و دوام مناسب را با قیمتی مقرون به صرفه خریداری کنید؟

مشخصات پارکت لگو پلاس

اگر بخواهیم لیستی از پارکت های پر طرفدار و پر فروش حال حاضر ایران را ارائه دهیم، بدون شک پارکت لگو پلاس از جایگاه بالایی در این لیست برخوردار است. پارکت lego plus از لحاظ استاندارد های کیفی و دوام از جایگاه مناسبی برخوردار است. این محصول با گارانتی معتبر و شرکتی 5 ساله در بازار به فروش می رسد. همین امر دلیل دیگریست که می توانید از کیفیت محصول اطمینان خاطر داشته باشید.

طرح و رنگ های متنوع از دیگر مشخصات بارز این محصول با کیفیت است. تایل های لگو پلاس را می توانید برای دکوراسیون و طراحی داخل منزل خود به کار بگیرید و مطمئن باشید که نتیجه ی مطلوب را مشاهده خواهید کرد. رنگ بندی و طرح های متنوع باعث شده تا پارکت لگو پلاس با سلیقه های مختلف گره بخورد و جزء پر طرفدارترین پارکت ها شود.

پارکت ها می توانند در هر مکانی مورد استفاده قرار گیرند. البته توجه کنید که پارکت کف خانه نمی تواند به عنوان پارکت مکان های پر تردد مانند ادارات و سازمان ها مورد استفاده قرار گیرد. پارکت لگو پلاس نیز دارای روکش با سختی AC4 می باشد که برای منازل و اماکن کم تردد مناسب است.