پارکت لمینت Oner Floor چین

پارکت لمینت وان فلور

پارکت لمینت وان فلور محصولی از کشور ایران شامل رنگبندی متنوع، از جمله برندهای ایرانی با کیفیت بالا و نصب آسان می باشد. قیمت مناسب، تنوع رنگ بالا و کیفیت قابل قبول، این برند پارکت لمینت را نسبت به دیگر پارکت لمینت های ایرانی مورده استفاده در منازل و پروژه های ساختمانی متمایز کرده است. این پارکت مناسب جهت استفاده در منازل و اماکن اداری کم تردد است.

یکی از ویژگیهای پارکت وان فلور تنوع زیاد طرحها و رنگهای آن است بطوریکه این نوع پارکت در ۱۴ رنگ و طرح زیبا تولید و عرضه می گردد.

پارکت وان فلور به عنوان یک پارکت قیمت مناسب شناخته می شود. این نوع پارکت با قیمت ارزان تر نسبت به سایر انواع مشابه و در بسته های هشت عددی به فروش می رسد. ابعاد هر تایل ۱۹۲ در ۱۲۰۰ میلیمتر و ضخامت ۸ میلیمتر بوده و هر بسته حدود ۱.۸۴ متر مربع را پوشش می دهد. پارکت وان فلور دارای درجه سایش AC4 و کیفیت مناسب جهت مصارف خانگی و اداری است.

پارکت وان فلور ساخت ایران بوده و لیکن طبق استانداردهای روز اروپایی تولید و عرضه می گردد بطوریکه دارای استاندارد E1 و درجه سایش مطلوب جهت استفاده در کف منازل مسکونی و یا اداری کم رفت و آمد است. پارکت وان فلور با طرحها و رنگهای متنوع همخوانی کامل با انواع سبک دکوراسیون داخلی مدرن را داشته و عنصری جذاب در معماری داخلی خاص و منحصر بفرد منزل شما بشمار می رود. اگر می خواهید دکوراسیون شیک و زیبا داشته باشید با استفاده از پارکت وان فلور جلوه ای خاص به فضای منزل خود ببخشید.

مشخصات محصول

  • طول تایل: 120 سانتیمتر
  • عرض تایل: 19.2 سانتیمتر
  • ضخامت هر تایل: 8 میلیمتر
  • سطح پوشش هر بسته: 1.8286 متر مربع
  • استاندارد: AC4
  • کشور سازنده: ایران