پارکت لمینت وینیفلکس

پارکت لمینت وینیفلکس

پارکت وینفلیکس: ترکیبی حرفه ای از رنگ ها و طرح ها

اگر به تازگی برای تغییر دکوراسیون فضایی در داخل خانه و یا محل کار خود اقدام کرده باشید، بدون شک با دنیای بزرگی از انواع مختلف کف پوش ها روبرو شده اید. پارکت، لمینت و انواع مختلف دیگری از کف پوش های موجود در بازار درها را به دنیای بسیار بزرگی از انتخاب ها به روی شما باز می کنند. در چنین شرایطی است که شما باید با دیدی باز تمامی شرایط محل مورد نظرتان را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین کیفیت و مناسب ترین محصول را انتخاب کنید. انتخاب پارکت براق یا مات، پارکت با کیفیت و یا طرح این کف پوش ها از جمله مواردی است که ممکن است ذهن شما را در این مرحله درگیر کند.

در میان تمامی انتخاب های موجود، پارکت لمینت ها یکی از انتخاب های مناسب و همچنین محبوب در این روزها هستند. برخلاف پارکت ها که از تخته های چوب تشکیل می شوند، پارکت لمینت در واقع چندین لایه چوب است که به صورت فشرده در کنار هم قرار گرفته اند. طرح های متنوع لمینت ها به سبب سطح خارجی این ساختار است که با طرح های مختلف چوب به بازار عرضه می شود. قیمت مناسب نسبت به سایر انواع کف پوش ها، نصب آسان و همچنین مقاومت بالای لمینت ها، از جمله علل موفقیت این خانواده از کف پوش ها در دنیای امروز است.

پارکت لمینت وینفلیکس

شاید برای پارکت خانه و یا محل کار شما، پارکت لمینت وینفلیکس یکی از بهترین انتخاب های موجود در بازار باشند. دنیای متنوع این کف پوش ها و مدل های مختلف آن ها می تواند به راحتی جوابگوی سلیقه های متفاوت باشد. هر آنچه که شما برای پارکت خانه، پارکت محل کار و یا پارکت آشپزخانه ی خود در نظر گرفته اید را می توانید در کلکسیون متنوع محصولات پارکت لمینت وینفلیکس پیدا کنید. برخی از مدل ها مانند لمینت ورسای و یا لمینت اوک وود به سبب طراحی خاص خود، مناسب برای فضاهایی از خانه هستند که مجهز به سیستم گرمایش از کف می باشند. اگر شما همچنین علاقه مند به پارکت براق برای فضای داخلی خانه و یا آشپزخانه ی خود هستید نیز می توانید از خانواده ی بزرگ مدل های زیبای پارکت لمینت وینفلیکس همانند سری جاوا دیدن کنید.

پارکت لمینت های وینیفلکس در انواع متنوعی به لحاظ ضخامت و ابعاد و مشخصات فنی تولید می گردند. به عنوان مثال ضخامتهای 8 و 10 و 12 میلیمتر همگی در مجموعه محصولات وینیفلکس موجود است. ابعاد تایلها متنوع بوده و شامل تایلهای مستطیلی باریک و عریض و تایلهای مربعی هستند. استاندارد مقاومت سایشی محصولات نیز متنوع بوده و شامل استاندارد های AC3 و AC4 هستند.

پارکت لمینت های وینفلیکس در برابر آب و اجسام نوک تیز مقاومت بیشتری دارند و نگهداری از آن نیز بسیار آسان است. شما می توانید سطح یک پارکت لمینت وینفلیکس را با کمک تی و یا پارچه ای مرطوب تمیز کنید. این درحالی است که پارکت های معمولی به شدت به آب حساس هستند و تنها با موادی خاص می توان آن ها را تمیز و درخشان کرد. تنوع طرح ها همچنین قابلیت تعویض سریع پارکت لمینت وینفلیکس نیز از جمله سایر عوامل موثر در موفقیت آن ها می باشد.

شرکت فرتاک، از جمله شرکت های فعال در زمینه تولید و فروش محصولات مرتبط با دکوراسیون داخلی، این افتخار را دارد تا کف پوش های پارکت لمینت وینفلیکس با طرح ها و رنگ بندی های مختلف را به مشتریان محترم و علاقه مندان این محصول عرضه کند. این شرکت گستره ی بزرگی از محصولات دکوراسیون داخلی را به سرتاسر ایران عرضه می نماید.