پارکت لمینت وینیفلکس سری اوک وود

پارکت لمینت وینیفلکس سری ویلا

شرکت تولیدی وینیفلکس ایران در سال ۱۳۴۷ در جهت تأمین نیاز پروژه های مختلف مسکونی، اداری و بیمارستانی تأسیس گردید. کارخانه تولیدی این شرکت تحت لیسانس شرکت دانلوپ – سمتکس انگلستان در شهر صنعتی البرز قزوین احداث شد. سپس فعالیت خود را در سال ۱۳۵۰ شروع نمود. سال ۱۳۶۷ شرکت ایران کفپوش موفق به اخذ گواهی نامه استاندارد ایران از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران گردید. پارکت وینیفلکس کد N-B859 از محصولات جدید و زیبای این شرکت و از با نام تجاری سری ویلا است.

این شرکت در سال ۱۳۷۱ این شرکت در جهت مطابقت با استاندارد بین المللی فرمول تولیدی خود را به نام روز آوری کرده و مواد آلوده کننده و فلزات سنگین را از فرمول خود حذف نمود. سال ۱۳۷۸ این شرکت موفق به تولید کفپوش با طرح گرانیتی شد که به نام تجاری وینیل گرانیت عرضه گردید. سال ۱۳۸۱ چسب امولسیون مطابق با آخرین استاندارد بین المللی بدون استفاده از حلال های خطرناک تولید و عرضه شد. سال ۱۳۸۲ خط تولید جدید شرکت به بهره برداری رسید و ظرفیت تولید شرکت به ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ متر مربع در سال افزایش یافت. سال ۱۳۸۵ موفق به اخذ گواهی نامه ISO 9001 از شرکت DAS زیر نظر UKAS انگلستان گردید.

هم اکنون شرکت ایران کفپوش با همکاری شرکت تارکت بزرگترین تولید کننده کفپوش در دنیا بیش از یکصد نوع کفپوش و پارکت لمینت مختلف برای مصارف گوناگون مانند، اماکن مسکونی ، اداری ، تجاری ، بیمارستانی ، ورزشی و … عرضه می نماید. این شرکت در زمینه تولید انواع کفپوشهای مورد استفاده در منازل، اماکن اداری، صنعتی و بیمارستانی فعالیت دارد.

پارکت وینیفلکس سری ویلا طرح چوب با بافتها و گره های بسیار زیبایی است. این طرح ها فضای شما را شیک و طبیعی جلوه می دهد. رنگهای این سری از کرم و قهوه ای باز تا سیر و با تناژ رنگی مایل به سرد هستند. این سری از پارکت وینیفلکس برای مناطق گرمسیر انخاب مناسبی است. زیرا تناژ رنگی سرد این محصول حس خنگی را القا می کند. قیمت پارکت وینیفلکس به نسبت کیفیتی که دارد بسیار مناسب است.

خرید اینترنتی پارکت

شرکت فرتاک نمایندگی فروش انواع پارکت ایرانی، پارکت خارجی، پارکت براق، پارکت خانه، پارکت اداری و .... در غرب تهران است. عکس، مشخصات و لیست قیمت پارکت وینیفلکس ، قیمت پارکت اداری و انواع پارکت قیمت مناسب را در سایت فرتاک ببینید. خرید اقساطی پارکت نیز از سایت فرتاک امکان چدیر است. اتواع پارکت 8 میلیمتر و پارکت 12 میلیمتر از سری محصولات شرکت وینیفلکس با مقاومت های متنوع برای مصارف گوناگون، موجود است.بنابراین می توانید پس از مشاوره با تیم فروش فرتاک نمایندگی وینیفلکس ، پارکت مناسب را خریداری نمایید.

مشخصات محصول

  • طول تایل: 120 سانتیمتر
  • عرض تایل: 18.7 سانتیمتر
  • ضخامت هر تایل: 8 میلیمتر
  • سطح پوشش هر بسته: 1.795 متر مربع
  • استاندارد: AC4
  • کشور سازنده: تحت لیسانس