پارکت لمینت پارکلام

پارکت لمینت پارکلام

پارکت پارکلام

پارکت پارکلام نوعی از پارکت لمینت است که در کشور ترکیه و در شرکت چمسان تولید و عرضه می شود. کشور ترکیه که یکی از پیشگامان صنعت پارکت سازی و حتی صنایع چوبی است. شاید بتوان این موفقیت ها را مدیون دریای مدیترانه دانست. کشور ترکیه در منطقه ای حاصلخیز واقع شده است و همین امر موجب وجود جنگل های فراوان و پیشرفت صنایع چوبی مانند پارکت شده است.

شرکت چمسان در راستای تولید پارکت لمینت پارکلام خود، موفق به اخذ گواهینامه هایی مانند ISO-9001 و ISO-2000 شده است. همچنین این شرکت در زمینه تولید صنایع دکوراسیون چوبی خود، استانداردهای روز اروپا مانند E1 را رعایت می کند که همین امر باعث موفقیت این شرکت در بازارهای روز دنیا شده است.

پارکت پارکلام ترکیه ای ویژگی ها و مزیت هایی را دارد که در این قسمت به این برتری ها می پردازیم. البته باید در نظر گرفت که در زمینه هر کدام از ویژگی ها تخصص نصاب و تزئینات دکوراسیون نیز تاثیر گذار هستند.

نگهداری و نظافت آسان

این پارکت ترکیه ای، دارای سطحی صاف و صیقلی شده می باشد که همین امر منجر به راحتی در نظافت آنها شده است. نگهداری از این نوع پارکت کار بسیار آسانی می باشد و با استفاده از مواد شوینده مخصوص یا حتی عمومی می توان به راحتی سطح آنها را تمیز کرد. از آنجایی که محل استفاده از این نوع پارکت ها در فضاهای مختلفی از ساختمان مانند سرویس بهداشتی یا آشپزخانه می باشد، پس نیاز به تمیز کاری مداوم دارند و این امر باید در راحتی و آسایش صاحبان خانه در نظر گرفته شود.

سازگاری با محیط زیست

به طور کلی ساخت صنایع چوبی، همراه با قطع درختان و از بین بردن جنگل و مراتع می باشد. اما باید این نکته را در نظر گرفت که ساخت پارکت و برخی از صنایع چوبی، نیازی به قطع درختان یا از بین بردن مراتع ندارد و در واقع با بازیافت چوبهای دور ریختنی می توان آنها را تولید نمود. به این تکنولوژی های دوست دار طبیعت، تکنولوژی صنایع چوبی MDF و HDF می گویند که با استفاده از براده های چوب، می توانند یک چوب بسیار مقاوم و زیبا را تولید نمایند. استقامت و زیبایی های این نوع محصولات چوبی به قدری بالا است که بازار چوب دنیا را در دست گرفته اند.

عایق صدا و گرما

تکنولوژی های صنایع چوب MDF و HDF با استفاده از ذرات ریز براده های چوب و چسب های عایق یک محصول چوبی جدید را تولید می نمایند، که در برابر گرما، صدا و دیگر عناصر فیزیکی به صورت عایق عمل می نماید. این امر باعث استفاده از این نوع پارکت ها در سطوح مختلف شده است و صاحبان خانه از اتلاف صدا یا گرمای درونی ساختمان خود مطمئن می شوند.

مقاومت در برابر ضربه

پارکت پارکلام ترکیه ای از مقاومت بسیار خوبی در برابر ضربه برخوردار است. این نوع پارکت در هنگام ضربات به گوشه ها یا مرکز تایل، در جایگاه یک پارکت خوب واکنش نشان می دهد و از شکستن و پوسته انداختن جلوگیری به عمل می آورد.

انواع مدلهای پارکت پارکلام

پارکت پارکلام ترکیه در سری های متنوعی با مشخصات گوناگون و متناسب با هر سلیقه تولید می گردند که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت:

  • سری آوانگارد: ضخامت 10 میلیمتر و پارکت شیاردار با استاندارد سایشی AC4
  • سری پلاتینتیوم: ضخامت 10 میلیمتر و پارکت شیاردار با استاندارد سایشی AC4
  • سری مدرن: ضخامت 8 میلیمتر و پارکت شیاردار با استاندارد سایشی AC4
  • سری کلاسیک: ضخامت 8 میلیمتر با استاندارد سایشی AC3

این تنوع باعث شده است تا قیمت پارکت ترکیه ای پارکلام برای هر نوع سلیقه و بودجه متناسب باشد و بتواند پاسخگوی نیاز همگان باشد.

شرکت فرتاک نماینده پارکت پارکلام، همواره یاور شما در برنامه ریزی جهت انجام بهترین خرید پارکت لمینت خواهد بود.