پارکت لمینت کینگ استون

پارکت لمینت کینگ استون

پارکت کینگ استون

پارکت کینگ استون از جمله جدید ترین محصولات پارکت طرح سنگ ایرانی است. فرتاک دیزاین متنوع ترین محصولات پارکت طرح سنگ را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده است. بنابراین اگر به دنبال پارکت لمینت طرح سنگ هستید، حتما از محصولات موجود در سایت دکوراسیون داخلی فرتاک دیدن نمایید. جنس پارکت کینگ استون، لمینت hdf است. بنابراین همانند سایر محصولات پارکت لمینت به شکل تایلی به فروش می رسند. ابعاد هر تایل را میتوانید در ویژگی های هر محصول دیدن نمایید.

پارکت کینگستون کدهای متنوعی دارد که هر کدام به نوبه ی خود خاص و جذاب است. اکثر کدهای پارکت لمینت کینگستون طوسی است. در برخی از کدها نیز قهوه ای و کرم به شکل رگه های سنگ به رنگ طوسی اضافه شده است. این کدها نمایی بسیار طبیعی و شبیه به سنگ دارند. پارکت کینگ استون را به صورت آنلاین از سایت دکوراسیون داخلی فرتاک خریداری نمایید.

موارد کاربرد پارکت کینگستون

پارکت کینگ استون به دلیل طرح سنگ و رنگ خنثی که دارد برای هر نوع دکوراسیونی مناسب است. اما اگر بخواهیم انتخاب کنیم که برای چه نوع دکوراسیونی مناسب است، در جواب باید بگوییم که برای دکوراسیون مدرن انتخاب مناسبی است. اگر می خواهید ظاهر فضای شما سنگی به نظر برسد و وقت، زمان و یا هزینه ی خرید و اجرای سنگ را ندارید، پارکت طرح سنگ بهترین گزینه است. زیرا علاوه بر آنکه سختی های اجرای سنگ را ندارد، شما میتوانید هنگام نقل مکان، پارکت ها را جمع نموده و به فضای دیگری انتقال دهید.

پارکت طرح سنگ به دلیل ظاهر شیک و مینیمالی که دارد، رسمی نیز به نظر می رسد. بنابراین برای مکان های اداری گزینه ی بسیار مناسبی است. علاوه بر آن، مقاوت سایشی پارکت کینگ استون، ac5 است. این به این معنی است که مقاوت بسیار بالایی دارد. در نتیجه پارکت کینگستون برای مکان های پر رفت و آمد بسیار مناسب است و به طبع عمر بالایی نیز خواهد داشت. پارکت لمینت کینگ استون برای مکان های تجاری با سبک مینیمال و مدرن نیز می توانید انتخاب هوشمندانه ای باشد. البته کدهایی که رگه های قهوه ای رنگ دارند می تواند مناسب سایر سبک های دکوراسیون داخلی نیز باشند.

نحوه خرید پارکت طرح سنگ از شرکت فرتاک دیزاین

نحوه ی خرید پارکت کینگ استون و سایر محصولات پارکت طرح سنگ از فرتاک دیزاین به شرح زیر است:

1. محاسبه مساحت مورد نظر

2. تقسیم عدد به دست آمده به متراژ هر کارتن و گرد کردن عدد جدید ره به بالا

3. خرید یک یا چند کارتن بیشتر به منظور در نظر گیری پرتی کار حین اجرا

4. مراجعه حضوری به شوروم فرتاک، تماس تلفنی با فرتاک و یا مراجعه به سایت فرتاک

5.مراجعه به قسمت پارکت ها و انتخاب پارکت طرح سنگ مورد نظر

6. ثبت سفارش تعداد کارتن مد نظر

7. مشاهده  و پرداخت فاکتور

به این ترتیب به راحتی میتوانید محصول خود را خریداری نمایید. درست است که پارکت کینگ استون قیمت بالایی دارد، اما قیمت این محصول به نسبت کیفیتی که ارایه داده اند کاملا به صرفه است. گذر زمان صحت این موضوع را اثبات خواهد کرد. قیمت پارکت کینگ استون و سایر محصولات پارکت لمینت را در سایت فرتاک ببینید.

مشخصات محصول

  • طول تایل: 80 سانتیمتر
  • عرض تایل: 30 سانتیمتر
  • ضخامت هر تایل: 8 میلیمتر
  • سطح پوشش هر بسته: 1.705 متر مربع
  • استاندارد: AC5
  • کشور سازنده: ایران