پارکت چوبی جناغی بارلینک

پارکت چوبی جناغی بارلینک

پارکت چوبی جناغی بارلینک

پارکت بارلینک  یکی از برند های برتر تولید کننده پارکت چوبی است. با پارکت تمام چوب بارلینک حس طبیعت را به خانه خود بیاورید. آیا می خواهید بدانید پارکت چوبی چیست؟ این متریال از چوب طبیعی ساخته می شود و تا حدی با پارکت چوبی قدیمی متفاوت است. پارکت تمام چوب راش ، پارکت تمام چوب بلوط ، پارکت تمام چوب گردو و .. از انواع جنس پارکت تمام چوب محسوب می گردند. چوب طبیعی به خانه ی شما صمیمت و گرما را منتقل می کند.چوب انرژی مثبت را به خانه شما هدیه می دهد.

پارکت بارلینک مانند بسیاری از پارکتها کلیکهایی 4 طرف خود دارد که توسط آن کلیک ها در یکدیگر قفل می شوند. زیر آنها نیز فوم سایلنت پهن می گردد. بنابراین برای نصب این نوع از پارکتها نیازی به چسب نیست. این پارکتها در طرح ها و رنگهای متنوعی موجود هستند. طیف رنگی قهوه ای از روشن تا تیره، پارکت کرم رنگ، پارکت چوبی سفید و... از جمله رنگهای این محصول جدید و زیبا هستند.

مقایسه ی پارکت های تمام چوب و لمینت

پارکت های تمام چوب نسبت به رطوبت حساس تر هستند. بنابراین نمی توانید این محصول را در آشپزخانه و سرویس بهداشتی استفاده نمایید. این در حالی است که پارکت لمینت را می توانید با رعایت نکاتی در آشپزخانه اجرا نمایید. اما به طور کلی مقاومت پارکت تمام چوب نسبت به پارکت لمینت بالاتر است. منظور مقاومت و پایداری محصول در طول زمان و در اثر استفاده ی مداوم است. پارکت های تمام چوب نمای طبیعی و زیباتری نسبت به پارکت های لمینت دارند. پارکت لمینت و پارکت های تمام چوب هر دو عایق گرما و سرما هستند. علاوه بر آن تا حدی عایق صوتی نیز محسوب می شوند. چوب پارکت تمام چوب بسیار گران قیمت است. به همین دلیل قیمت پارکت چوبی از پارکت لمینت گران تر است.

انواع پارکت تمام چوب بارلینک

پارکت بارلنیک به دو نوع پارکت الواری و پارکت جناغی دسته بندی می شود. پارکتهای بارلینک معمولی که به شکل تایل های مستطیلی و ساده مانند سایر پارکتها تولید و اجرا می شوند. نحوه نصب پارکت تمام چوب جناغی متفاوت است. پارکت تمام چوب جناغی به شکل عمود بر هم اجرا می شود. ابعاد تایل های آنها کوچکتر است. کلیک های آنها نیز متفاوت است. روش نصب آنها به این شکل است که دو تایل را عمود بر هم در هم کلیک می کنند. سپس تایل بعدی به انتهای تایل کوتاهتر نصب می نمایند و به همینئ ترتیب پیش می روند.

خرید پارکت چوبی جناغی بارلینک

خرید پارکت چوبی را از نمایندگی فروش پارکت در تهران انجام دهید. شرکت فرتاک نمایندگی فروش انواع پارکت چوبی جناغی و پارکت لمینت در غرب تهران است. آیا می خواهید بدانید که پارکت چوبی جناغی متری چنده؟ با مراجع به سایت فرتاک عکس، مشخصات و قیمت پارکت چوبی را مشاهده نمایید. ارسال به سراسر کشور در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد. پارکت چوبی جناغی قیمت مناسب را از تیم فروش فرتاک بخواهید. قیمت پارکت تمام چوب به شکل متر مربعی محاسبه می شود.

مشخصات محصول

  • طول تایل: 72.5 سانتیمتر
  • عرض تایل: 13 سانتیمتر
  • ضخامت هر تایل: 14 میلیمتر
  • سطح پوشش هر بسته: 0.66 متر مربع
  • استاندارد: لایه چوب با 7 بار محافظت با لاک اکریلیک یو وی
  • کشور سازنده: اتحادیه اروپا