پرده زبرا اداری

پرده زبرا نوعی پرده مدرن است که با الهام از پرده های کرکره قدیمی طراحی و تولید شده اند. اجرای این پرده چندان محدود به فضا نیست. به این معنی که سادگی پرده زبرا باعث شده است که برای همه ی کاربری ها مناسب باشد.  اماکن اداری یکی از محیط‌های مناسب جهت نصب پرده زبرا به شمار می رود. به همین دلیل، بسیاری از افراد تمایل دارند پیش از هرگونه اقدام نسبت به قیمت پرده زبرا اداری و نحوه سفارش آن آشنا شوند.

اهمیت پرده زبرا در طراحی اماکن اداری و دفاتر رسمی

ما شش روز هفته سرکار هستیم. این بدان معناست که ما زمان بیشتر وقتمان را سر کار می گذارنیم. به عبارت دیگر، سر کار خانه دوم ماست. روزهایی که اماکن اداری با سبک طراحی، رنگ دیوار و مبلمان کسل کننده طراحی می‌شد، به پایان رسیده است. امروز ما بسیار خوش شانس هستیم که در فضایی کار میکنیم که به طراحی آن و اصول روانشانسی مرتبط با آن توجه شده است. پرده زبرا یکی از پوشش‌های پنجره مدرن به شمار رفته که تاثیر بسزایی بر فضایتان خواهد گذاشت. از آنجایی که برای فضاهای اداری بودجه محدود است، قیمت زبرا ساده برای اماکن اداری مناسب است.

چرا پرده زبرا برای اماکن اداری و دفاتر رسمی مناسب است؟

پرده زبرا ساده و زبرا طرح چوب به دلیل سادگی در پارچه و طراحی آن برای فضای اداری بسیار مناسب است. اصولا در مکان های اداری تردد افراد بالا است. همچنین برای تمرکز بر روی کار نیاز به فضای مرتب است. پرده زبرا به نوبه خود از آشفتگی فضا جلوگیری می کند. همچنین نور برای فضای کاری آیتم قابل توجهی است. پرده زبرا به دلیل قابلیت تنطیم نور به میزان دلخواه بهترین گزینه برای مکان های اداری است.

احتمالاً رؤسا همواره سعی بر آن نمودند تا با سرمایه گذاری بر فضای رسمی چنین محیطی را صمیمانه جلوه بدهند. بدیهی است که طراحی و دکوراسیون اداره‌ها و دفاتر رسمی بر تصمیم گیری کارمندان پیرامون ذهنیت و خلق و خو تاثیر بسزایی دارد.

حال این موضوع می‌تواند در قالب پوشش پنجره محقق شود. به عبارت دیگر، مدیران قادرند با پرده زبرا ساده و یا پرده زبرا طرح چوب، نمای پنجره را زیبا سازند. و این موضوع مسلماً به بهره وری انرژی، آسایش بصری، مزایای نور روزانه، رضایت کارکنان و… نیز منجر می‌گردد.

پرده مناسب اداری

آسایش بصری و سازماندهی

در محیط های کاری، هیچ چیز بدتر از فضای آشفته و درهم برهم نیست. پرده زبرا، یکی از راه حل‌ها و درمان‌های مدرن جهت نجات دادن  فضای رسمی از آشفتگی است.

آیا آشفتگی و هرج و مرج فضای رسمی باعث گردیده تا به عنوان کارمند نتوانید به راحتی کار کنید؟ برخی راه حل‌ها اعم از نصب پرده زبرا موجب شده تا پنجره واضح و منظم به نظر برسد و فضا جلوه خلوت‌تر یابد.

علاوه بر با تنظیم نور استاندارد، مبرهن است که فضای رسمی با استفاده از پرده زبرا می‌تواند به محیط ایمن‌تر و سالم‌تر تبدیل گردد. بنابراین کار بهتر و با کیفیت تر انجام می شود و کارمندان از اینکه ساعات زیادی را در محل کار باشند احساس خستگی نخواهند کرد.

ارباب رجوع نیز وقتی وارد محیطی سازمان دهی شده و مرتب و زیبا می شوند، تاثیر روانی مثبتی برای خرید و یا انجام معاملات بر روی آنها گذاشته می شود. بنابراین زیبایی و مرتب بوذن فضا بر تبادلات کاری نیز موثر است.

پرده زبرا طرح چوب

تنوع طرح و قیمت پرده زبرا اداری

پرده زبرا از انواع متنوعی تشکیل شده است. به همین علت این نوع پرده غالباً بر اساس دسته بندی مختلف بنا به جنس، طرح و نقش، دستی و ریموت دار بودن و … تقسیم می‌شود. این موضوع باعث گردیده که محاسبه قیمت زبرا اداری برای فضای رسمی، ادارات و … تحت تاثیر عوامل و ویژگی‌های نام برده قرار گیرد..

پرده زبرا ساده و پرده زبرا طرح چوب که از انواع پرده زبرا اداری هستند، هم مناسب سبک های فضای اداری ودرن و هم کلاسیک است. فقط در انتخاب رنگ  و طرح چوب باید همخوان بودن با فضا و ترکیب رنگ در نظر گرفته شود.

مزایای پرده زبرا

در محیط های کاری برای تغییر دکوراسیون مهم ترین نکته زمان است. از آنجایی که نصب پرده زبرا بسیار آسان است و سریع انجام میپذیرد، برای تغییر دکوراسیون فضاهای اداری بسیار مناسب است. همچنین به علت بالا بودن تردد در مکان های اداری، نیاز به شستشوی پرده نسبت به کاربری مسکونی بیشتر است. شستشوی پرده زبرا به راحتی انجام می پذیرد و این از دیگرمزایای پرده زبرا به شمار می رود.

پرده زبرا ساده

نحوه سفارش

می توانید پرده زبرا را بر اساس ابعاد سفارشی و متناسب با پنجره های محل کار خود سفارش دهید. قیمت پرده زبرا بر اساس متر مربع محاسبه می شود. شرکت فرتاک بورس پرده زبرا در غرب تهران است. پرده زبرا قیمت مناسب را از تیم دکوراسیون داخلی فرتاک بخواهید. انواع پرده مناسب مسکونی، اداری و تجاری را در سایت فرتاک ببینید. پرده زبرا اتاق کودک، پرده زبرا کلاسیک، پرده زبرا مدرن و قیمت پرده زبرا طرح چوب هر نوع پرده با هر سبکی مد نظرتان باشد در سایت فرتاک موجود است. ما در سایت و شوروم فرتاک بالاترین تنوع را ایجاد کرده ایم که متناسب با همه سلیقه ها و بودجه شما باشد.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم