پوستر دیواری طرح چهره

Sayeh Sanei

امروزه پوستر دیواری طرح چهره دارای طرفداران زیادی می باشد.اینگونه پوسترها، به صورت سفارشی هستند. شما می توانید  پوسترهای چهره افراد مشهور ورزشی، بازیگران و یا خواننده ها و … را تهیه کنید. همچنین می توانند عکس با کیفیتی از خودتان را چاپ کنید. معمولا کودکان، نوجوانان و جوانان به این سبک پوستر علاقه بیشتری نشان می دهند. در ایم مقاله با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با این سبک پوسترو سفارش آن آشنا کنیم.

ایجاد نمایی خاص

پوستر دیواری طرح چهره، با حالت منحصر به فرد و زیبای خود حالتی از خاص بودن را برای فضا ارمغان شما می آورد. همچنین با انتخاب این نوع پوستر می توانید به تماشای لذت بخش تصویر شخص مورد علاقه تان برای مدت طولانی مشغول شوید. امروزه می بینید که پوستر دیواری صورت، یکی از دیوارپوش های محبوب و انتخابی افراد می باشد. همچنین می توانید با انتخاب یک تصویر چهره هنری، علاقه خود را به هنر نشان دهید. به طور کلی می توانید با این نوع پوستر علاقه خود را به سبک خاصی نشان داده و از آن لذت ببرید.

پوستر دیواری طرح چهره

همان طور که می داید شما می توانید این محصول را به شکل سفارشی تهیه کنید. بسیاری از افراد مایل به تماشای  طراحی یک پوستر از چهره خود هستند. ممکن است شما خواهان نصب تصویری که معصومیت فرزند نوپایتان را تجلی می دهد، باشید. همچنین ممکن است بخواهید پوستری سفارش دهید که بتواند خاطره ای از شما و شریک زندگیتان را نشان دهد. این نوع  پوستر طرح چهره، برای اتاق خواب خصوصی شما مناسب است. در آن صورت می توانید هر شب با نگاه  به تصویری که به روی دیوار است، خاطره ای شیرین را یاد آور شوید. به علت بزرگ بودن این تصاویر حس عمیقی در انسان ایجاد می شود. بنابراین شما تصور می کنید در آن فضا و حس و حال قرار دارید. اگر عکسی که انتخاب میکنید بعد داشته باشد. این حس در شما قوی تر خواهد بود.

  مکان مناسب جهت نصب

گذشته از بکارگیری این محصول در منازل،  پوستر دیواری زن و پوستر دیواری فشن در آرایشگاه ها کاربرد خود را نشان می دهند. شما اغلب اوقات برای روح بخشی به فضای این مکانها، خواهید دید که از پوستر دیواری صورت زن استفاده می شود. پوستر دیواری فشن در آرایشگاه ها، دختران و زنان جوان را برای رسیدن به چهره رویایی و لاکچری، ترغیب می نماید. یک آرایشگر می تواند برای ارائه تبحر خود تصویری از بهترین کار خود را به عنوان پوستر دیواری آرایشگاه زنانه استفاده کند. عکس پوستر دیواری آرایشگاه زنانه بسیار پرکاربرد است. همچنین می توان از کاغذ دیواری پوستر زن فرشته و یا صورت یا بدن زن در مکان های ارائه تاتو، مزون های مخصوص لباس، لباس عروس و حتی بوتیک ها نیز استفاده کرد. همچنین یکی از مکان های استفاده از این پوستر می تواند آتلیه های عکاسی نیز باشد.

مقاله پیشنهادی: جداسازی کاغذ دیواری

پوستر چهره خانم

انواع پوستر طرح چهره

در رابطه با پوستر دیواری چهره، علاقه افراد به انواع این پوستر ها متفاوت است. این مسئله عاملی فزاینده در جذابیت پوسترها به شمار می آید. شما در انتخاب پوستر های دیواری از نوع چهره، می بینید که برخی از افراد به پوستر دیواری طرح چهره قهرمانان ورزشی خود، نظیر رونالدوعلاقه نشان می دهند. یا برای اینکه نشان دهند طرفدار ورزش خاصی یا تیم خاصی هستند، پوستر دیواری فوتبالی یا طرح چهره فوتبالیست خود ر از افراد مشهور در آن ورزش یا تیم انتخاب می کنند.

اما در مورد بعضی دیگر دیدن صورت افراد سرشناسی در هنر موسیقی، نظیر الویس پریسلی و یا حتی هنرپیشه های محبوب و مشهور فیلم ها نظر افراد قرار می گیرد. بنابراین آنان برای اثبات و اظهار دوست داشتن خود، اقدام به خرید پوستر دیواری طرح چهره بازیگر و یا پوستر دیواری بازیگر مورد علاقه خود، می نمایند. حتی در بعضی از موارد طرح چهره ای را که می پسندند و دوست دارند با مدل های گوناگون و در رنگ های پس زمینه دلخواه خود، سفارش می دهند. آنگاه از تماشای پوستر زیبای مطابق سلیقه خود، برای مدتهای مدید لذت می برند.

پوستر طرح فوتبالیست

توجه به رنگ

باید بدانید که یکی از ارکان زیبایی پوستر، همانند دیگر پوسترها رعایت اصول زیبایی رنگ و رنگ شناسی می باشد. طراحان و تولید کنندگان پوستر دیواری به وجود نقش های رنگارنگ، هیجان انگیز، شوق برانگیز، آرامش دهنده در پوستر دیواری طرح چهره یا زمینه تصویر اهمیت زیادی می دهند. همچنین روانشناسی رنگ ها در فضاهای مختلفی که پوستر مورد استفاده قرار می گیرد، مهم است. در این رابطه توجه به رنگ مورد علاقه و یا  رنگ سال نیز، به نوبه خود از اهمیت بالایی برخوردار است.

 اکسسوری های مورد علاقه

گاهی  وسایل جانبی مورد علاقه فرد مورد نظر است که نقش اصلی را در ذهن او ایفاء می کند. نظیر سازی که دوست دارید، بنوازید. یا کلاهی که همیشه آرزو داشتید، بر سر می گذاشتید. همچنین وجود گل های زیبایی که صورت پوستر دیواری شما را احاطه می کند. آنگاه  بدین ترتیب است که حس خرید پوستر دیواری طرح چهره، در شما ترغیب می شود.

نکات نصب پوستر دیواری طرح چهره

این محصول را بر روی پوستر دیواری یا کاغذ دیواری نمی توان نصب نمود. نصب آن بر روی دیوار گچی و رنگی امکان پذیر است. همچنین سطح دیوار برای نصب این محصول باید هموار باشد. در غیر اینصورت  زیرسازی و هماهنگ سازی سطح الزامی است.

خرید پوستر دیواری طرح چهره

امروزه فراوانی و تنوع این محصول آنقدر بالا است که شاید در انتخاب و گزینش آنها، اندکی دچار مشکل شوید. طراحی های متنوع، رنگ آمیزی های خارق العاده، شاید انتخاب شما را با شک و تردید مواجه سازد. بنابراین فاکتورهای علاقه، جنس کاغذ برای چاپ، کیفیت چاپ و قیمت مناسب را باید همزمان در نطر بگیرید.

مقاله پیشنهادی: نصب پوستر دیواری

پوستر دیواری طرح خانم با ویالن

نحوه سفارش

سفارش این محصول بر اساس ابعاد دیوار مورد نظر انجام می شود. به این صورت که باید طول و ارتفاع دیوار را اندازه گرفته و 10 سانت به طول و 10 سانت به ارتفاع اضافه نمایید. سپس طبق اعداد به دست آمده و طرح مورد نظر سفارش دهید. همچنین جنس کاغذ برای چاپ را انتخاب نمایید. پوستر دیواری طرح چهره ارزان قیمت با کیفیت بالا را از تیم فرتاک بخواهید.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم