چمن مصنوعی با کیفیت

اگر در هر محوطه و سطحی قصد استفاده از چمن مصنوعی را دارید، بهتر است از چمن مصنوعی با کیفیت استفاده کنید. در غیر این صورت ممکن است چمن مصنوعی بعد از مدتی دچار آسیب دیده گی و پارگی شود.  برای تهیه  چمن مصنوعی با کیفیت بهتر است ابتدا با کاربرد و مشخصات چمن مصنوعی آشنا شوید. این مقاله به منظور اشنایی با چمن مصنوعی با کیفیت، تهیه شده است.

آشنایی با کاربرد چمن مصنوعی با کیفیت

از انجایی که چمن مصنوعی یک پوشش جایگزین برای چمن های طبیعی است. باید ویژگی های برتری نسبت به چمن طبیعی داشته باشد. ازجمله این ویژگی ها می توان به طول عمر بالای چمن مصنوعی اشاره کرد. علت مهم استفاده از چمن مصنوعی به جای چمن طبیعی، ظاهری لطیف تر و همچنین نیاز به مراقبت کمتر است. این نوع از چمن ها معمولا در زمین هایی استفاده می شوند که میزان حاصل خیزی خاک آن زمین بسیار پایین است. از دیگر دلایل استفاده از چمن مصنوعی، جلوگیری از اسیب های احتمالی است که در صورت استفاده از چمن طبیعی ممکن است اتفاق بیفتد.

به طور مثال برای زمین های بازی در مهد کودک ها، استفاده از چمن مصنوعی بسیار ایمن تر از چمن های طبیعی است. به این دلیل که احتمال زمین خوردن کودکان را پایین می آورد. همچنین در صورت زمین خوردن احتمال آسیب دیدن کودکان را پایین می آورد. در مواقع بارانی از گلی و سر شدن چمن ها می کاهد. اما اگر از چمن مصنوعی با کیفیت استفاده نشود، ممکن است به مرمر زمان قسمتی از چمن کنده شود. همچنین ممکن است به دلیل سر بودن موجب آسیب به افراد شود.

 چمن مصنوعی های با کیفیت کاربرد و استفاده بالایی در تراس، حیاط خانه، بالکن و بام سبزدارند. همچنین برای سبزینگی حیاط مجتمع های تجاری، حیاط ویلا ها، ورزشگاه ها و زمین های بازی و همچنین در محوطه کارخانه ها کاربرد دارند. به طور کلی اگر میخواهید فضایی همیشه سر سبز داشته باشید. چمن های مصنوعی انتخابی کاملا عاقلانه است.

الیاف چمن مصنوعی

ویژگی های چمن مصنوعی

  • یکی از ویژگی هایی که کیفیت چمن مصنوعی را تایین می کند، تراکم الیاف چمن مصنوعی است. منظور از تراکم چمن مصنوعی تعداد گرههای الیاف آنها در واحد متر مربع است.هر اندازه تراکم الیاف چمن مصنوعی بیشتر باشد، کیفیت آن نیز بالاتر است. در نتیجه وزن چمن مصنوعی در واحد متر مربع هم بیشتر می شود و چمن مصنوعی با کیفیت تری خواهیم داشت.
  • ویژ گی بعدی در مورد جنس چمن مصنوعی ، نرمی الیاف آن ها است. هر قدر الیاف جمن مصنوعی نرم تر و لطیف تر باشد، کیفیت آن نیز بالاتر است.
  • ویژگی دیگر چمن مصنوعی با کیفیت لاستیک زیره چمن مصنوعی آن یا همان آستر چمن مصنوعی است.  از پلی‌استر به عنوان آستر چمن مصنوعی استفاده می شود. برای ساخت نخ های بکار رفته در این چمن ها از مونوفلامنت ها و سیستم های لایه گذاری جدید استفاده می شود. این سیستم ها هم به نوبه خود موجب بالا رفتن کیفیت چمن مصنوعی می شود.
  • از دیگر ویژگی های این محصول باید به کیفیت اتصال الیاف به آستر اشاره کرد. این اتصال ها باید کیفیت استانداری داشته باشند.
سبزینگی یکدست چمن مصنوعی

مزایای چمن مصنوعی

  • اگر چمن مصنوعی مناسبی را انتخاب کنید، نسبت به چمن های طبیعی مقدار زیادی در هزینه های اقتصادی صرفه جویی خواهید کرد. همچنین نیاز به تعویض چمن در هر فصل نیست. آبیاری مداوم و مرتب کردن هم نیاز ندارد. در واقع فقط به یکبار انتخاب و نصب درست نیاز دارد. .
  • امکان لیز خوردن روی چمن طبیعی بسیار بیشتر از چمن مصنوعی است.
  • استفاده از آنها در مناطق کم آب بسیار ایده کاربردی است. بنابراین می تواند در جلوگیری از ایجاد بحران آب در آن منطقه نیز کمک کننده باشد.
  • مقاومت این چمن ها ( در صورتی که از انواع با کیفیت آن استفاده شود) در برابر شرایط جوی و شرایط طبیعی بسیار بالا است.
  • به دلیل داشتن سطحی صاف و یکنواخت در تمام سطوح چمن مصنوعی، از زیبایی بصری خاصی برخوردار است. همیشه سبز بودن از جمله مهم ترین ویژگی های چمن مصنوعی است.

 

چمن مصنوعی محوطه ساختمان

چمن مصنوعی از کجا بخریم؟

شرکت دکوراسیون داخلی فرتاک بهترین و متنوع ترین محصولات چمن مصنوعی را در اختیار شما قرار داده است. برای خرید اینترنتی به سایت فرتاک مراجعه کنید . تمام مشخصات انواع چمن مصنوعی و قیمت چمن مصنوعی با کیفیت را در سایت فرتاک ببینید. برای خرید تلفنی تیم فروش فرتاک آماده ی مشاوره و خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستند. بنابراین می توانید قیمت چمن مصنوعی را به صورت تلفنی نیز استعلام نمایید. برای خرید چمن مصنوعی به صورت حضوری در شوروم فرتاک در غرب تهران منتظر شما هستیم. ما شعار نمی دهیم، بلکه شما را به سمت بهترین انتخاب هدایت می کنیم.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم