کفپوش آدورا

کفپوش آدورا
  • طول تایل: 91.4 سانتیمتر
  • عرض تایل: 15.2 سانتیمتر
  • ضخامت هر تایل: 2 میلیمتر
  • سطح پوشش هر بسته: 2.78 متر مربع
  • کشور سازنده: ایران

کفپوش آدورا

کفپوش آدورا ، کفپوشی تولید کشور چین است که از نظر کیفیت به خوبی با سایر برندهای خارجی قابل قیاس است.

قیمت کفپوش آدورا نسبت به برندهای خارجی مشابه، قیمت پایین تری دارد که در نتیجه در متراژهای بالا با استفاده از این نوع کفپوش، می توانید به اندازه چشمگیری در هزینه های خود صرفه جویی کنید و  از این گذشته، کفپوش آدورا دارای گارانتی است تا کیفیت این نوع کفپوش به خوبی تضمین شود.

یکی از عواملی که مستلزم انجام هزینه در هنگام خرید کفپوش است، هزینه نصب آن است. کفپوش بایستی بوسیله چسبهای مخصوص خمیری شکل به زمین چسبانده شود که البته همین موضوع و ضخامت دو میلیمتری کفپوش به بحث زیرسازی و یکنواخت بودن کف اهمیت می بخشد.

تا به اینجا گفتیم که کفپوش Adura از نظر کیفیت و قیمت، جهت استفاده در اماکن اداری و مسکونی، می تواند یک گزینه خوب باشد. برای اینکه شما را بیشتر با این نوع کفپوش آشنا کنیم، در ادامه به معرفی جزئیات ساخت کفپوش Adora می پردازیم.

کفپوش پی وی سی آدورا نسل جدیدی از کفپوش های PVC است که دارای طرج های برجسته و رنگ چوب است. کفپوش های PVC، کفپوش هایی از جنس پلاستیک هستند که ویژگی برجسته آن، ضد آب بودن آن است.

کفپوش آدورا از سه لایه تشکیل شده است که به همدیگر پرس شدند:

اولین لایه کفپوش آرتا، با اینکه ضخامتی در حد میکرومتر دارد، با هدف مقاومت در برابر خراش و سابیدگی در این نوع کفپوش استفاده شده است. ناگفته پیداست که هر چقدر میزان ضخامت این لایه بیشتر باشد، خیالتان از بابت احتمال خط و خش و همینطور سایش راحتتر است.

لایه دوم، همان لایه ای است که طرح کفپوش را مشخص می کند و انتخاب های زیادی را در اختیارتان قرار می دهد. طیف گسترده در طرح و رنگ این لایه از کفپوش آدورا، باعث شده تا حتی اگر سخت پسند هم هستید، بتوانید کفپوش آرتا را مطابق با سلیقه تان انتخاب کنید.

سومین لایه، ضخیم ترین لایه کفپوش آرتا محسوب می شود که وظیفه دارد تا فشار حاصل از گام های شما را تحمل کند.

شرکت فرتاک به عنوان نمایندگی کفپوش آدورا در کنار سایر برندهای ایرانی و خارجی می تواند راهنمای خوبی جهت خرید مشتریان عزیز باشد.