کفپوش آدورا

کفپوش آدورا

مشخصات محصول

طول تایل: 91.4 سانتیمتر
عرض تایل: 15.2 سانتیمتر
ضخامت هر تایل: 2 میلیمتر
سطح پوشش هر بسته: 2.78 متر مربع
کشور سازنده: ایران

کفپوش آدورا

یکی از برند‌های تولید‌کننده خارجی کفپوش، برند آدروا است. محصولات این برند با ضخامتی معادل با 2 میلی‌متر تولید می‌شوند. یکی از ویژگی‌های کفپوش آدورا که باعث شده است تا جز بهترین برند‌های بازار در زمینه کفپوش قرار بگیرد، جنس و کیفیت مناسب آن است. کفپوش آدورا با استفاده از مواد اولیه مناسب و بر اساس استاندارد‌های به روز طراحی و تولید می‌شود. کفپوش آدورا به غیر از مواردی که تا الان بیان شد، دارای قیمت به صرفه‌ای نیز است.

مزایا استفاده از کفپوش آدورا چیست؟

یکی از ویژگی‌ها و مزایایی که کفپوش پی وی سی آدورا دارد این است که بر اساس جنس و ساختاری که دارد در بستر‌هایی که آب به آن‌ها دسترسی دارد به خوبی می‌تواند پاسخگو باشد و مشکلی برایش پیش نیاید. چنین مواردی که خیس شدن کفپوش در آن‌ها محتمل است به صورت کلی عبارت است از: محیط اداری، آشپزخانه و ...

اگر قرار باشد در مورد مزایا کفپوش آدورا صحبت کنیم، حتماً باید به مقاومت بالا این کفپوش اشاره داشته باشیم. کفپوش آدورا از مواد بسیار با کیفیتی تولید می‌شود و بر اثر اصابت مواردی مانند چاقو و یا شی‌های تیز مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهد و دچار آسیب دیدگی‌های جدی نمی‌شود.

جنس کفپوش آدورا از پی وی سی یا همان پلاستیک فشرده است. بر اثر جنسی که کفپوش آدورا دارد می‌توانید آن را بر اثر کثیفی و جرم‌گرفتگی با استفاده از مواد شوینده و آب تمیز کنید و نگران عوارض جانبی کفپوش آدورا با آب نباشید. البته در مورد شستشو کفپوش پی وی سی آدورا با آب باید به این نکته توجه داشته باشید که شما نباید بعد از شستشو بگذارید که کفپوش خیس بماند و آن را باید به خوبی خشک کنید، این کار باعث افزایش عمر مفید کفپوش آدورا می‌شود.

خرید کفپوش آدورا

شما برای خرید کفپوش آدورا می‌توانید از سایت فرتاک استفاده کنید. ما در سایتمان انواع مختلفی را از طرح‌ها و نقش‌های کفپوش آدورا آماده کرده‌ایم که شما می‌توانید با توجه به نیازی که دارید، بین انواع رنگ‌ها و نقش‌های کفپوش آدورا بهترین مورد را برای خود انتخاب کنید.

یکی از اقدامات بسیار مهمی که در مورد خرید کفپوش آدورا وجود دارد، این است که شما برای کسب بهترین نتیجه از خرید کفپوش آدورا باید قبل از اقدام به خرید به خوبی نیاز خود و توقعی که از کفپوش دارید را مشخص کنید تا بعد از خرید احساس رضایت داشته باشید. مواردی مانند جنس، ابعاد، ویژگی‌ها و ... می‌تواند جز گزینه‌هایی باشد که باید قبل از خرید کفپوش آدورا به آن توجه داشته باشید.

مشاوران ما در سایت فرتاک همراه شما هستند تا با استفاده از تخصص و علمی که در زمینه کفپوش دارند شما را راهنمایی کنند تا در هنگام خرید کفپوش آدورا بهترین تصمیمات را بگیرید و از خرید خود نهایت سود را کسب کنید.

قیمت کفپوش آدورا

شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت کفپوش آدورا بر روی محصول موردنظر خود در سایت کلیک کنید و بین اطلاعات مرتبط با محصول قیمت را نیز مشاهده فرمایید. همان‌طور که در بالاتر اشاره داشتیم، قیمت کفپوش آدورا با توجه به ویژگی‌هایی که دارد جز به‌صرفه‌ترین قیمت‌های بازار به حساب می‌آید. همچنین ما در سایتمان سعی داریم به‌منظور کسب رضایت مشتریان قیمت‌ها را با بهترین شرایط ممکن در اختیار مشتری قرار دهیم.

با توجه به قیمت کفپوش آدورا شما برای موارد مختلفی از آن استفاده کنید و از کیفیت بالا آن نیز بهره‌مند شوید.

کفپوش آدورا برای چه محیط‌هایی مناسب است؟

شما می‌توانید از کفپوش آدورا برای کفپوشی مواردی مانند: آشپزخانه، محیط حال و پذیرایی، محیط‌های اداری و مواردی از این دست بهره ببرید.

یکی از نکاتی که در مورد کفپوش آدورا وجود دارد، این است که کفپوش‌های آدورا به واسطه رنگ‌ها و طرح‌های مختلفی که دارند می‌توانند در بستر‌های مختلفی استفاده شوند و بدون ایجاد مشکل به زیبایی آن محیط بیفزایند. شما می‌توانید با توجه به نیازی که دارید، بین انواع کفپوش آدورا بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

کفپوش آدورا با توجه به جنس خوبی که دارد می‌تواند در بستر‌های مختلفی عمر مفید مناسبی نیز داشته باشد. شما می‌توانید برای استعلام قیمت کفپوش آدورا نیز از طریق راه‌های ارتباطی سایت با ما در ارتباط باشید.