پارکت لمینت

پارکت لمینت

جهت مشاهده رنگ بندی و قیمت روی برندها کلیک کنید

قیمت و خرید انواع پارکت لمینت

پارکت و پارکت لمینت

پارکت امروزه به یکی از متداول ترین نوع کفپوش در منازل و ادارات تبدیل شده است. کف پوشی که هم عایق خوبی است و هم زیبایی مناسبی را دارد. پارکت در گذشته بیشتر به صورت پارکت چوبی طبیعی که با تکه‌های کوچک به صورت پازلی در کنار هم قرار می‌گرفت ساخته می‌شد که مشکلات فراوانی به همراه داشت و از جمله آن‌ها می‌توان به تعمیرکردن و ساب و لاک زدن هر ساله اشاره نمود. اما امروزه با فناوری‌های جدید انواع جدید تری از پارکت به بازار عرضه شده‌است که به پارکت لمینت شناخته می‌شوند.

پارکت لمینت از جنس خرده های چوب با روکش HDF می باشد که روکش آن دارای استانداردهای گوناگون از AC3 تا AC6 است که منظور از آن مقاومت لایه سطحی آن در برابر فرسایش است. پارکت لمینت دارای چهار طرف کلیک می باشد که در کنار هم بدون هیچ چسبی قرار می گیرند. رویه لمینیت در برابر آب مقاوم بوده ولی لایه ی چوبی و کلیک های آن آسب پذیر هستند. لمینت در ضخامت های 6 ، 7 ، 8 ، 10 ، 12 میلیمتر موجود است که رایج ترین آن ها 8 میلیمتر می باشد.

در رابطه با کیفیت تولیدی پارکت یا لمینت، باید توجه کرد که پارکت تمام چوب یا HDF نسبت به پارکتهای MDF دارای کیفیت بالاتری هستند. همچنین کیفیت کلیک و نحوه چفت شدن آنها در یکدیگر نیز در طول عمر پارکت بسیار مهم هستند.

حال شاید سوال شما این باشد که پارکت قیمت مناسب و پارکت ارزان از کجا بخرم و چگونه متوجه شوم که سرمایه گذاری درستی انجام داده ام؟ در این رابطه بایستی از نظر کارشناسان و تحقیقات شخصی بهره بگیرید تا در میان برندهای گوناگون به بهترین نتیجه بر اساس سلیقه و بودجه خود برسید. طبیعتا مراجعه به فروشگاههایی که دارای تنوع برند بالا هستند میتواند در این زمینه به شما کمک شایانی بنماید.

شرکت فرتاک ( فروش و نمایندگی پارکت غرب تهران ) ارایه دهنده کفپوش و پارکت لمینت با قیمت مناسب در غرب تهران است و می تواند در این زمینه به شما یاری رسانده تا کفپوشی مناسب با قیمتی مناسب در خانه خودتان داشته باشید. برای خرید پارکت و بازدید از مدل ها و رنگ های روز می توانید با مراجعه به شرکت فرتاک به بهترین تصمیم گیری برسید.