موکت رول اداری ( ایرانی )

موکت رول اداری ( خارجی )

موکت رول اداری

موکتهای رول علاوه بر کاربری زیادی که در اماکن مسکونی دارند، به عنوان گزینه ای کاربردی به عنوان کفپوش در اماکن اداری نیز مورد استفاده قرار می گیرند. این موکتها در مقایسه با موکت های تایل دارای قیمت های اقتصادی تری هستند و در زمینه های خاصی برتری هایی نیز نسبت به موکت تایل دارند. موکتهای رولی در اماکنی که دارای پله های ممتد یا پستی بلندی هستند بهتر نصب می گردند و پوشش بهتری ایجاد می کنند. بنابراین در اماکنی نظیر سینماها، آمفی تاتر و یا موارد مشابه استفاده از موکت های رولی گزینه مناسب تری به نظر می رسد.

محصولات رولی معرفی شده از بالاترین استانداردهای امروز مانند دوام، مقاومت در برابر آتش، سازگاری با محیط زیست، ضد حساسیت، مناسب جهت تردد بالا و موارد دیگر برخوردار هستند. برترین برندهای ایرانی و خارجی را گردآوری کرده ایم تا مشتریان خود را به بهترین انتخاب ممکن برسانیم. تمامی موکتهای رولی معرفی شده، دارای بافت و جنس مناسب جهت کاربری های اداری می باشند.

موکت های رولی معرفی شده عموما دارای بافت به روش لوپ هستند، که کاربری موکت را جهت استفاده از صندلی چرخ دار و تردد بالا مناسب می نماید. بعضی مدلها نیز دارای بافت کات هستند، که با بلندی پرز کوتاه خود و همچنین الیاف پلی آمید بکار رفته، جهت کاربری های اداری و هتلی مناسب می باشند. همچنین الیاف پلی آمید بکار رفته باعث ایجاد خصوصیاتی مانند کند سوز بودن و عدم ایجاد الکتریسیته ساکن می گردند.

شرکت فرتاک بعنوان نماینده ی محصولات موکت های خانگی و اداری در ایران فعالیت دارد. ما با رعایت استانداردهای لازم در زمینه ارائه خدمات و گزینش کالای با کیفیت، همواره تلاش کرده ایم در این راه پیشرو باشیم. شرکت فرتاک به پشتوانه متنوع ترین موجودی موکت در ایران، مجموعه ای کامل را در اختیار مشتریان خود قرار داده است.