پارکت لمینت ادونس

پارکت لمینت ادونس

ویژگی های پارکت ادونس

پارکت ادونس نوعی پارکت جدید و با کیفیت ایرانی است. رنگ بندی کامل پارکت ادونس را می توانید در سایت دکوراسیون داخلی فرتاک مشاهده نمایید. فرتاک دیزاین جدید ترین و متنوع ترین پارکت ها را در اختیار شما قرار داده است. جنس پارکت ادونس لمینت است. مقاومت سایشی پارکت ادونس، ac4 است. به این معنی که مقاومتی خوب دارد. به همین دلیل برای کاربری های اداری و مسکونی مناسب است. به طور کلی پارکت لمینت ادونس برای فضاهای با رفت و آمد کم و متوسط بسیار مناسب است.

پارکت لمینت ادونس رنگ بندی متنوعی دارد. به همین دلیل تمام سلایق را پوشش می دهد. رنگ های پارکت ادونس شامل طوسی روشن، طوسی تیره، قهوه ای روشن، قهوه ای تیره و کرم است. در رنگ بندی پارکت ادونس هم رنگ های گرم و هم سرد به چشم می خورد. این خصوصیتی این محصول را با سلایق متفاوت متناسب می سازد. روکش این محصول از نوع طرح چوب با بافتی زیبا است. از کدهای پارکت لمینت ادونس می توانید هم در طراحی فضاهای مدرن و هم کلاسیک استفاده نمایید.

چرا پارکت لمینت ادونس؟

در چهار طرف تایل های پارکت لمینت ادونس کلیک هایی برای اتصال آن ها به یکدیگر وجود دارد. از آنجاییکه کیفیت کلیک های پارکت فاکتور مهمی در انتخاب پارکت لمینت است، بنابراین قبل از خرید پارکت لمینت از کیفیت این محصول و کلیک های آن مطمئن شوید. کیفیت کلیک های تایل پارکت ادونس  بسیار بالا است. به همین دلیل نصب آسانی هم دارد.

نکته ی بعدی اینکه اگر کیفیت کلیک ها پایین باشد، پس از نصب پارکت و هنگام راه رفتن روی آن، پارکت ها صدا میکنند. صدای پارکت ها به دلیل لغزیدن کلیک ها بر روی یکدیگر است. کیفیت نکته ی مهم دیگری است که پارکت لمینت ادونس را از رقیبان خود جدا میکند. از آنجاییکه کیفیت یک محصول با قیمت آن در ارتباط مستقیم است، قیمت پارکت لمینت ادونس در مقایسه با کیفیت این محصول بسیار مناسب و منطقی به نظر می رسد.

دلایل خرید پارکت ادونس از فرتاک دیزاین

برای خرید پارکت ادونس از فرتاک دیزاین راه های بسیاری وجود دارد. خرید آنلاین، خرید تلفنی و خرید حضوری گزینه های پیش روی شما هستند. اگر ساکن تهران هستید، محصول خریداری شده برای شما با وانت ارسال می شود. اگر ساکن شهرهای دیگر ایران هستید نیز نگران نباشید. در حداقل زمان ممکن پارکت خریداری شده را توسط باربری های شناخته شده به دست شما خواهیم رساند. پارکت ادونس را به راحتی از فرتاک دیزاین خریداری نمایید.

قیمت پارکت ادونس را به صورت به روز شده در سایت فرتاک دیزاین ببینید. امروزه به دلیل شرایط اقتصادی اکثر افراد به دنبال خرید اقساطی هستند. خرید اقساطی پارکت از فرتاک دیزاین امکان پذیر است. کافی است که به قسمت مربوط به فروش اقساطی در سایت دکوراسیون داخلی فرتاک مراجعه نمایید و فرم های مخصوص را پر نمایید. در صورتی که واجد شرایط باشید می توانید پس از پرداخت یک سوم فاکتور، بقیه مبلغ را به شکل اقساطی پرداخت نمایید. با فرتاک رویاهایتان را محقق سازید.

مشخصات محصول

  • طول تایل: 120 سانتیمتر
  • عرض تایل: 18.7 سانتیمتر
  • ضخامت هر تایل: 8.3 میلیمتر
  • سطح پوشش هر بسته: 1.795 متر مربع
  • استاندارد: AC4
  • کشور سازنده: ایران