پارکت لمینت دنیز

پارکت لمینت دنیز

پارکت دنیز از جمله پارکت لمینت های باکیفیت قابل قبول و پر فروش در بازار ایران است و در کنار کیفیت خوب، قیمت پارکت لمینت دنیز در رنج مناسبی در بین سایر پارکتها قرار دارد. متریال بکار رفته در این پارکت از جنس HDF با دانسیته مناسب است که بهترین و استاندارد ترین نوع متریال برای استفاده در تولید پارکت لمینت است. کاربرد اچ دی اف باعث می گردد تا علاوه بر افزایش استحکام، درصد جذب رطوبت پارکت نیز تا میزان زیادی کاهش یابد.

پارکت لمینت دنیز با توجه به مشخصاتی که برای آن برشمردیم جهت استفاده و نصب در پروژه های مختلف اداری و مسکونی قابل استفاده خواهد بود. پارکت دنیز دارای استاندارد AC4 از لحاظ میزان مقاومت در برابر سایش بوده و می تواند تمام نیاز شما را در ساختمانتان برطرف کند.

بخش کلیک لمینت Deniz در چهار طرف الوار پارکت وجود دارد و شما می توانید با یک فشار کوچک، پارکتها را داخل هم جفت نمایید. پارکت Deniz دارای کلیک های با کیفیت بالا بوده و در هنگام نصب درز ایجاد نمی نماید. کلیک این پارکت نیز از نوع والنگه است که در پارکتهای ترکیه ای بسیار استفاده می گردد.

یکی از خصوصیات دیگر کلیک لمینت دنیز درز باز نکردن پارکت بر اثر انبساط و انقباض طبیعی بعد از نصب است. از جمله مشخصات لمینت دنیز این نکته است که پارکت بدون هیچ شکاف و هیچ نا هماهنگی نصب گردیده و شما می توانید از یک پارکت لمینیت با کیفیت بالا جهت کاربرد برای سالیان متمادی استفاده نمایید.

شرکت فرتاک با چندین سال سابقه در امر فروش پارکت لمینت و داشتن تعداد متعدد نمایندگی از برندهای خارجی و داخلی میتواند مشاور خوبی جهت خرید کالای پارکت لمینت برای مشتریان عزیز باشد. لذا مشاوره جهت انجام خریدی مناسب و همچنین قیمت پارکت دنیز یا قیمت لمینت دنیز را از شرکت فرتاک نمایندگی پارکت دنیز بخواهید.

مشخصات محصول

  • طول تایل: 120 سانتیمتر
  • عرض تایل: 20 سانتیمتر
  • ضخامت هر تایل: 8 میلیمتر
  • سطح پوشش هر بسته: 2.3 متر مربع
  • استاندارد: AC4
  • کشور سازنده: ایران