ابزار میانه

مشخصات محصول

  • طول شاخه: 2/8 متر
  • عرض پروفیل: 4 سانتیمتر
  • متریال: ام دی اف روکش پی وی سی
  • دارای رنگ بندی متنوع
  • کشور سازنده: ایران

ابزار میانه

حتما برایتان جالب و کاربردی خواهد بود که با ابزارمیانه و سایر ابزارها و پروفیل هایی که در داخل ساختمان مورد استفاده قرار میگیرند بیشتر آشنا شوید. این ابزار یکی از پروفیل های کاربردی است که امروزه در داخل واحد‌های ساختمانی مورد استفاده قرار میگیرد. برای خرید ابزار میانه ام دی اف و مشاهده رنگ بندی و تنوع این محصول به سایت دکوراسیون داخلی فرتاک مراجعه نمایید. استفاده ی درست و به جا از ابزار میانه در داخل ساختمان تاثیر بسیاری در زیبایی و همچنین ایمنی فضای شما خواهد داشت.

ابزار میانه پارکت چیست؟

این محصول از جنس ام دی اف است. مقطع این ابزار مستطیلی کشیده و افقی به طول ۴ سانتیمتر است که مستطیل دیگری در قسمت پایینی به آن عمود شده است. لبه های مستطیل کشیده ی افقی هم منحنی و به اصطلاح کرو شده است. ابزار میانه به شکل شاخه ای تولید و عرضه میگردند. طول شاخه های ابزار میانه ۲۸۰ سانتیمتر است. ارتفاع کلی این محصول نیز ۶ میلیمتر است.

کاربرد پروفیل میانه چیست؟

ابزار یا پروفیل میانه برای همسان سازی اختلاف سطح بین دو متریال اجرا می گردد. می توانید با استفاده از تغییر متریال در کف فضا و استفاده از پروفیل میانه، فضاهای مختلفی را بدون نیاز به دیوار تعریف کنید. برای مثال در یک سالن بزرگ با تغییر متریال در قسمتی از آن می توانید ناهارخوری را تعریف نمایید‌. برای زیبا سازی و همسطح سازی دو متریال در کف فضا پروفیل میانه مابین آنها قرار میگیرد. منحنی بودن لبه های آن نیز مانع از گیر کردن پا و زمین خوردگی میگردد.

ابزار میانه را معمولا در بخش ورودی فضاها اجرا میکنند. پروفیل میانه برای ورودی اتاق خواب و گاها ورودی آشپزخانه استفاده می شود. همیشه از این ابزار برای تغییر متریال استفاده نمیشود، گاهی برای جداکردن دو فضا با تغییر در روش چیدمان متریال ها مانند تغییر جهت پارکت در قسمت مورد نظر استفاده می گردد.ابزار میانه تا حدی نقش یک ترمز را نیز بازی میکند و در قسمت‌هایی که کفپوش فرش یا موکت نیست، ایمنی ایجاد کرده و مانع لیز خوردن و یا سر خوردن افراد میگردد.

نحوه محاسبه قیمت ابزار میانه

قیمت ابزار میانه بر اساس واحد طول محاسبه می شود. اما چون به شکل شاخه ای به فروش میرسد، قیمت آن در سایت فرتاک دیزاین بر اساس طول شاخه است. کافی است تا طول میانه مورد نیاز را به واحد سانتیمتر محاسبه کنید و بر ۲۸۰ سانتیمتر که طول شاخه میانه است، تقسیم نمایید‌‌. عدد به دست آمده را به بالا رند کنید. به این ترتیب تعداد شاخه ابزار میانه مورد نظر مشخص می شود. سپس می توانید این عدد را در قیمت هر شاخه ضرب نمایید تا میزان میانه مورد نیاز مشخص گردد. البته دقت کنید که در محاسبه طولها پرتی کار هنگام نصب را نیز در نظر بگیرید.

روش های خرید ابزار میانه از فرتاک دیزاین

برای خرید این محصول و سایر محصولات دکوراسیون داخلی از فرتاک دیزاین چهار روش پیش روی شماست.

1- خرید حضوری از شوروم فرتاک واقع در غرب تهران (در این صورت می توانید سمپل محصولات را از نزدیک مشاهده نمایید.)

2- خرید از طریق تماس تلفنی (همکاران ما در بخش فروش آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.)

3- خرید از طریق ارتباط با واتس آپ بخش فروش( همه روزه به غیر از روزهای تعطیل پساخگوی شما خواهند بود)

4- خرید از طریق سایت فرتاک که آسان ترین و بهترین روش خرید این محصول است. زیرا همه ی عکس ها قیمتها و ویژگی های هر محصول را دسته بندی شده و به روز شده می‌توانید ببینید و انتخاب بهتری داشته باشید.

نصب ابزار میانه

نصب ابزار میانه ام دی اف توسط نیروهای مجرب و با ابزار مخصوص باید صورت گیرد. مخصوصا اینکه پروفیل میانه وسط کف فضا اجرا می شود و اجرای درست آن چه از نظر زیبایی و چه از نظر ایمنی بسیار حایز اهمیت است. نصابان پارکت، قرنیز، کفپوش و ... قادر به نصب همه ی پروفیل های ساختمانی هستند. بنابراین نصب ابزار میانه را به آنها بسپارید. اگر مایل بودید می توانید از نیروهای نصب مجرب فرتاک کمک بگیرید.

سخن پایانی

ابزار میانه پارکت پروفیلی کاربردی از جنس ام دی اف است که در نقطه ی اتصال دو متریال هم جنس و یا غیر هم جنس، هم سطح و یا غیر هم سطح است که به منظور ایجاد زیبایی و پرکردن گپ بین دو متریال و گاها هم سطح سازی اجرا می شود. برای خرید این محصول و سایر محصولات دکوراسیون داخلی با مشاوران فروش فرتاک دیزاین در ارتباط باشید. برای خرید ابزار میانه کافی است که به سایت فرتاک دیزاین مراجعه نمایید.