خدمات نصب و اجرا

شرکت سرای سامان فرتاک، با ارائه خدمات نصب و اجرا جهت محصولات تولیدی و فروشگاهی خود، امیدوار است که بتواند در جهت جلب رضایت مشتریان خود گام بردارد.

روال خدمات نصب و اجرا :

- کالاهای خریداری شده از این سایت و یا شرکت، به استثناء مواردی که نیازی به نصب ندارند، مشمول قاعده نصب در محل در صورت نیاز مشتری خواهند بود. لازم به ذکر است این خدمات در حال حاظر صرفا در استان تهران و البرز قابل ارائه می باشد. کاربرانی که از سایر استانها اقدام به خریداری کالا می نمایند، جهت نصب کالای خود در صورت نیاز بایستی از افراد مجرب در استان مورد نظر استفاده فرمایند یا هزینه ایاب و ذهاب نفر ارسالی از شهر تهران را پرداخت نمایند.

- هزینه نصب در هنگام خرید کالا، توسط کاربر انتخاب خواهد شد و در مبلغ فاکتور کاربر تاثیر گذار خواهد بود.

- سفارشات کالاهای چوبی به صورت ساخته شده و بسته بندی شده ارسال می گردند که با توجه به این موضوع، صرفا کالاهای حجیم و مواردی که بایستی به محل خاصی متصل گردند، نیاز به نصب در محل خواهند داشت.

- کالای دکوری از قبیل پارکت لمینت، کفپوش، موکت و دیگر موارد مشابه نیز در صورت تمایل مشتری، مشمول پروسه نصب از طرف شرکت خواهند بود.

- مشتریانی که قصد استفاده از این خدمات را دارند، بایستی از انجام هر اقدامی بر روی کالای تحویلی تا زمان مراجعه نفر نصاب شرکت، پرهیز نمایند.

- هرگونه عملیات اضافی مانند سیم کشی، جابجایی در اثاثیه منزل، آماده سازی محل جهت ایجاد امکان نصب محصول و یا موراد مشابه مستلزم هزینه اضافی خواهد بود.

- در صورت نیاز به دریافت مشاوره در باب چگونگی نصب یا موارد مرتبط، امکان ارتباط با مسیرهای ارتباطی شرکت توسط کاربران وجود خواهد داشت.

 - در مورد پروژه های کابینت آشپزخانه و یا بازسازی داخلی، که بصورت قراردادهای غیر آنلاین منعقد می گردند، تمامی شرایط نصب و اجرا موارد قرارداد طبق توافق طرفین و شرایط حاکم بر قرارداد خواهد بود.