زیرگلویی پی وی سی

مشخصات محصول

  • طول شاخه: 2/4 و 3 متر
  • عرض پروفیل: 5 ، 6 ، 8 ، 12 سانتیمتر
  • متریال: پی وی سی و پلی استایرن
  • دارای رنگ بندی متنوع
  • کشور سازنده: ایران

زیرگلویی پی وی سی

زیرگلویی پی وی سی از ابزارهای ساختمانی است که استفاده از آن اجباری نیست. اما به کار بردن این متریال در طراحی داخلی ساختمان فضای شما را بسیار خاص و منحصر به فرد جلوه می دهد و آن را تا حد زیادی از فضایی بدون گلویی و زیرگلویی متمایز می کند. دکوراسیون داخلی فرتاک نماینده متنوع ترین ابزارهای ساختمانی از جمله زیرگلویی پی وی سی است. می توانید با مراجعه به سایت فرتاک انواع زیرگلویی pvc را مشاهده نمایید.

توجه به جزییات و استفاده از پروفیل ها از جمله زیرگلویی پی وی سی تاثیر به سزایی در نمای کلی فضای داخلی مورد نظرتان خواهد داشت. بهتر است این کار را با مشورت معماران و یا طراحان دکوراسیون داخلی انجام دهید. به این دلیل که انتخاب رنگ و طرح درست زیرگلوییpvc  بسیار حایز اهمیت است. اگر پروفیل ها به درستی انتخاب نشوند نتیجه ی عکس خواهد داد و از زیبایی فضای شما کاسته خواهد شد.

شاید برایتان جالب باشد بدانید زیر گلویی پی وی سی چیست؟!

اگر میخواهید بدانید زیرگلویی پی وی سی چیست و چه کاربردی دارد قبل از هر چیز باید بدانید گلویی پی وی سی چیست؟ گلویی پی وی سی ابزاری که مابین دیوار و سقف و در فصل مشترک آنها نصب میگردد. یک سر آن بر روی سقف و لبه ی دیگر آن بر روی دیوار خواهد بود. پروفیل زیرگلویی  pvc همانطور که از نامش پیداست زیر پروفیل گلویی پی وی سی نصب میگردد.

 زیرگلویی در واقع تمام کننده ی گلویی پی وی سی است و به طور کامل بر روی دیوار نصب می گردد و  مکمل هم هستند و نمیتوان آنها را بدون دیگری اجرا کرد. چراکه پروفیل گلویی در کنج و به شکل مورب اجرا می شود. با اجرای زیرگلویی pvc در قسمت پایینی آن به نوعی طرح کامل و چشم نواز می کردد.

آشنایی با مشخصات ظاهری ابزار زیرگلویی پیویسی

این زیرگلویی به شکل شاخه ای تولید و عرضه می گردد. طول شاخه های ابزار زیرگلویی پیویسی ۳ متر است. ارتفاع آنها نیز ۸,۵,۶ و ۱۲ سانت است‌. این محصولات در طرح ها و رنگهای بسیار متنوعی در بازار موجود هستند. به همین دلیل دست شما برای انتخاب بسیار باز است. دقت کنید که طرح و رنگ گلویی و زیر گلویی باید کاملا مشابه هم باشد. این محصول شامل کدهای طرح دار و ساده تر است. بنابراین هم برای دکوراسیون مدرن و هم کلاسیک میتوانید از کدهای زیرگلویی پی وی سی انتخاب نمایید.

آسان ترین روش برای محاسبه تعداد شاخه و خرید زیرگلویی پی وی سی از فرتاک دیزاین

برای محاسبه ی پروفیل زیرگلویی پی‌وی سی مورد نیاز محیط قسمت‌هایی که میخواهید این محصول را نصب نمایید محاسبه نمایید‌‌. سپس این عدد را تقسیم بر ۳ که طول شاخه ابزار است بکنید. پس از آن عدد به دست آمده را به بالا رند نمایید. یک تا چند شاخه بسته به ابعاد کار اضافه تر تهیه نمایید. چراکه باید پرت کار را نیز محاسبه کنید. برای این موضوع با نصاب و یا متخصصان فروش فرتاک دیزاین مشورت نمایید. در واقع میزان زیرگلویی مورد نیاز دقیقا مطابق با میزان گلویی خریداری شده است.

برای خرید زیرگلویی پی وی سی به سایت فرتاک دیزاین مراجعه نمایید. برای مشاهده ی سمپل ها از نزدیک و خرید حضوری زیرگلویی و انواع محصولات دکوراسیون داخلی به شوروم فرتاک واقع در غرب تهران مراجعه نمایید.ارسال یه سراسر کشور توسط باربری های مطمین در کمترین زمان ممکن صورت میگیرد. خرید زیرگلویی پی وی سی به شکل اقساط نیز امکان پذیر است.

قیمت زیرگلویی پی وی سی وابسته به چه فاکتورهایی است؟

قیمت زیرگلویی  pvc و انواع زیرگلویی قیمت مناسب را از ما بخواهید. قیمت زیرگلویی پی وی سی بسته به طرح روی آن و ارتفاع آنها متفاوت است‌. اما قیمت زیرگلویی پی وی سی ارتباطی با رنگ آن ندارد. از هر کدی که زیرگلویی را انتخاب کنید، همه ی رنگهای آن قیمت مشابهی دارند. فاکتور بعدی ارتفاع زیرگلویی است. هر چه ارتفاع آن بیشتر باشد طبعا قیمت زیرگلویی پی وی سی نیز بیشتر خواهد بود. که می توانید قیمت آن را به صورت آنلاین و به روز شده در سایت دکوراسیون داخلی فرتاک ببینید.

آشنایی با مزایای زیرگلویی پی وی سی

۱. زیبایی فضا را چند برابر خواهد کرد.

۲. با اجرای درست و مناسب می توانید سبک طراحی داخلی خود را بهتر معرفی نمایید‌.

۳. گلویی و زیرگلویی pvc ترک های رنگ موجود در محل تقاطع سقف و دیوار را به خوبی پوشش میدهند. همچنین اگر دیوار کاغذ دیواری باشد و سقف رنگ و یا متریال دیگری باشد، با گلویی و زیرگلویی  pvc به خوبی می توانید محل تغییر متریال را پوشانده و کمک بزرگی به زیبایی فضای مورد نظر بنمایید.

جمع بندی و نتیجه گیری

پروفیل زیرگلویی پی وی سی تمام کننده ی ابزار گلویی پی وی سی است و در بالاترین نقطه ی دیوار و زیر ابزار گلویی نصب می گردد. این محصول در رنگها، طرح ها و ابعاد متنوعی موجود است که می توانید آنها را در سایت فرتاک دیزاین مشاهده کرده و خریداری نمایید. زیرگلویی پی وی سی مانند قرنیز ابزاری اجباری نیست اما تغییر بسیار شگرفی در طراحی داخلی فضای شما ایجاد کرده و آن را منحصر به فرد خواهد کرد.