قرنیز و ابزار آس پروفیل

ابزار و قرنیز ASP
  • ارتفاع قرنیز: 3-7-9-15 سانتیمتر
  • ضخامت قرنیز: 16 میلیمتر
  • انواع ابزار: میانه-گرده-میت-تاشو-لب پله-روکوب
  • جنس قرنیز و ابزار: پی وی سی و ام دی اف
  • طول قرنیز: 3/66 متر
  • طول ابزار: 2/80 متر
  • رنگ: بر اساس سفارش و رنگبندی موجود
  • کاربرد: مسکونی، تجاری، اداری
  • کشور سازنده: ایران

قرنیز asp

شرکت آس پروفیل با محصولات قرنیز asp یکی از انواع برند‌های تولید‌کننده قرنیز است که محصولات آن برای شما به راحتی در بازار قابل دسترس است. به صورت کلی قرنیز ای اس پی تولید شرکت آس پروفیل در ارتفاع‌های 7 سانتی‌متر، 9، 11 و 15 سانتی‌متر در دسترس است که شما باید با توجه به نیازی که دارید یکی از این موارد را برای خود انتخاب کنید.

به غیر از ارتفاع پارامتر دیگری نیز در خرید قرنیز ای اس پی مورد توجه قرار می‌گیرد که عبارت است از ضخامت. ضخامت قرنیز asp نیز بین مقادیر 8 و 16 میلی‌متر متغیر است.

البته در مورد اینکه کدام یک از مدل‌های بالا در چه شرایطی مورد استفاده قرار می‌گیرد باید خدمت شما بگوییم که ضخامت 8 میلی‌متر برای مواردی مورد استفاده قرار می‌گیرد که فضا از سنگ و یا سرامیک درست شده است و برای بستر‌های که شاهد لمینت و یا پارکت هستیم از نوع ضخامت 16 میلی‌متری استفاده می‌شود.

قرنیز ای اس پی به واسطه اینکه از جنس ‌ام دی اف است، اگر در کنار لمینت مورد استفاده قرار گیرد به واسطه ساختار مشابهی که دارند بسیار زیبا خواهند بود و به خوبی مچ خواهند شد و این مورد باعث می‌شود تا کیفیت خروجی کار بعد از استفاده از قرنیز ای اس پی افزایش یابد.

قیمت قرنیز ای اس پی

شما می‌توانید برای استعلام قیمت قرنیز asp با استفاده از راه‌های ارتباطی موجود در سایت با ما در ارتباط باشید. البته به غیر از این مورد می‌توانید با بررسی اطلاعات هر محصول نیز قیمت آن را پیدا کنید. قیمت قرنیز ای اس پی به واسطه موارد مختلفی متغیر است، برای مثال هزینه مواد اولیه، هزینه ساخت، هزینه ارسال و ... به صورت کلی پارامتر‌هایی هستند که در قیمت قرنیز asp تأثیر می‌گذارند.

خرید قرنیز asp

شما می‌توانید برای خرید قرنیز asp با مناسب‌ترین قیمت از سایت فرتاک بهره ببرید و برای تکمیل مراحل خرید خود با ما در ارتباط باشد. همچنین می‌توانید برای اینکه خرید بهتری داشته باشید، قبل از خرید قرنیز ای اس پی با ما در ارتباط باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنیم و سعی کنیم تا شما منطقی‌ترین تصمیم را در رابطه با خرید قرنیز ای اس پی بگیرید.

البته به صورت کلی پیشنهادی که به شما داریم این است که قبل از خرید قرنیز ای است پی به بررسی دقیق نیاز خود بپردازید تا بهترین محصول را خریداری کنید.

قرنیز ASP
پروفیل گرده ASP
پروفیل روکوب 4.7 ASP
پروفیل تاشو ASP
پروفیل میت ASP
پروفیل اسکوتی ASP
پروفیل میانه ASP
پروفیل روکوب 3.2 ASP
پروفیل لب پله ASP

رنگبندی