قرنیز و ابزار یشیل

دیوارپوش یشیل
  • ارتفاع قرنیز: 3-7-9-11-15 سانتیمتر
  • ضخامت قرنیز: 16 میلیمتر
  • انواع ابزار: میانه-گرده-میت-تاشو-لب پله-روکوب
  • جنس قرنیز و ابزار: پی وی سی و ام دی اف
  • طول قرنیز: 3/66 متر
  • طول ابزار: 2/80 متر
  • رنگ: بر اساس سفارش و رنگبندی موجود
  • کاربرد: مسکونی، تجاری، اداری
  • کشور سازنده: ایران

قرنیز یشیل

قرنیز یشیل یکی دیگر از برند‌های تولید‌کننده قرنیز در ایران به حساب می‌آید. قرنیز در واقع به نوار‌های از جنس‌ ام دی اف و یا پی وی سی و حتی سنگ گفته می‌شود که برای موارد مرتبط با این زمینه به شکل طولی مورد استفاده قرار می‌گیرد. قرنیز به غیر از مراقبت از دیوار در برابر ضربه موارد مختلف و ایجاد زیبایی و جلوگیری از رطوبت از کف به دیوار‌ها، از وارد شدن گرد و خاک محافظت می‌کند.

همان‌طور که اشاره شد یکی از انواع جنس‌های قرنیز، جنس سنگی است. در ایام گذشته عموماً این محصول را با این جنس مورد استفاده قرار می‌دادند. اما در زمان حال به واسطه پیشرفت تکنولوژی و صنعت شاهد جنس‌های ‌ام دی اف، پی وی سی و ... هستیم که از نظر هزینه و حتی کارکرد بسیار مناسب‌تر هستند.

به واسطه روی کار آمدن قرنیز‌های ‌ام دی اف و پی وی سی شاهد افزایش تنوع در طرح و رنگ این محصول هستیم که خود جای خوشحالی دارد، زیرا شما برای انتخاب قرنیز یشیل محدود نخواهید بود و به واسطه سلیقه‌تان بهترین مورد را برای خود انتخاب خواهید کرد.

ویژگی‌های قرنیز یشیل

در این بخش لیستی از ویژگی‌های قرنیز یشیل را برای شما تهیه می‌کنیم.

با ارتفاع‌های 7، 9، 11، 15 در دسترس است

در برابر رطوبت مقاوم هستند

از جنس ام دی اف است

طول هر شاخه آن 3.66 متر است

دارای ضخامت‌های 8 و 16 میلی متر است

و ...

خرید قرنیز یشیل

شما می‌توانید برای خرید قرنیز یشیل به صورت مستقیم از سایت فرتاک اقدام کنید. اما به شما توصیه می‌کنیم تا قبل از خرید قرنیز یشیل به خوبی در مورد ویژگی‌های این محصول تحقیق کنید تا بهترین نتیجه را بعد از خرید کسب کنید. بهتر است برای رضایت بیشتر بابت خرید، به خوبی در مورد نیازی که دارید فکر کنید تا قرنیزی تهیه کنید که بتواند به خوبی نیاز‌های شما را برطرف کند.

مورد دیگری که بهتر است برای کسب منفعت بیشتر از خرید قرنیز یشیل به آن توجه داشته باشید، بحث قیمت قرنیز یشیل است. سعی کنید تا با تحقیق بهترین قیمت این محصول را پیدا کنید تا در نتیجه با یک هزینه معقول‌تر اقدام به خرید قرنیز یشیل کنید.

قیمت قرنیز یشیل

به واسطه راه‌های ارتباطی موجود در سایت شما می‌توانید با ما برای استعلام قیمت قرنیز یشیل در ارتباط باشید و یا به غیر از این مورد می‌توانید با مراجعه به صفحه هر محصول مشخصات دقیق آن به همراه قیمتش را مورد بررسی قرار دهید. ما در سایت فرتاک سعی داریم تا بهترین قیمت قرنیز یشیل را برای شما همراهان عزیز فراهم کنیم تا با بودجه مناسب‌تری بهترین محصولات را برای خود خریداری کنید.

عوامل موثر در قیمت قرنیز یشیل

به طور خلاصه عواملی که در قیمت گذاری قرنیز یشیل ساخت ایران دخیل هستند عبارتند از:

ارتفاع قرنیز

ضخامت و قطر قرنیز

جنس آن یعنی ام دی اف یا پی وی سی بودن آن

البته قیمت قرنیز یشیل ساخت ایران در مقایسه با نمونه های مشابه آن بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

شرکت فرتاک با ارائه محصولات متنوعی در زمینه محصولات قرنیز و ابزار با کیفیت جهت استفاده در پروژه های دکوراسین داخلی، میتواند راهنمای خوبی جهت انجام یک خرید مناسب برای شما مشتری گرامی باشد.

قرنیز و ابزار یشیل

رنگبندی