موکت آرتا

موکت آرتا

موکت آرتا

شرکت آرتا همواره برای رضایت مشتریان، ارایه تولیدات و خدمات مطلوب و رقابت با بازار صنایع مرتبط کوشیده و با ایده های نو و تنوع محصولات در سطح بین المللی فعال و با استانداردهای جهانی همگام گردیده تا از این طریق رضایتمندی مشتریان و بازار صنایع مربوطه را توسعه بخشد.

شرکت آرتا در راستای نساجی نیز فعالیت های بلند مدتی داشته و همیشه سعی بر جلب رضایت مشتری های خود داشته است. این شرکت بیشتر از یک قرن است که در تولید انواع موکت و کف پوش ها فعالیت دارد و انواع آن ها را تولید کرده است. موکت آرتا بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. موکت خوب و موکت شیک با قیمت مناسب را میتوانید از آرتا موکت تهیه نمایید. در شرکت آرتا شما شاهد تنوع بالا در طرح و رنگ هستید و با توجه به سلیقه خود میتوانید موکت طرح دار یا ساده تهیه نمایید.

این کف پوش ها از بهترین تکنولوژی ها بهره گرفته اند و محصولاتی مستحکم و ماندگار تولید شده اند. تمامی محصولات موکت آرتا قابل شستشو بوده و در برابر آب، خاک و رطوبت عایق هستند.

موکت های ایرانی همیشه جزء بهترین ها بوده اند و به دلیل تنوع بالا در طرح و رنگ ها دست شما را برای انتخاب موکت باز میگذارد. این موکت ها دارای تراکم بالا و در حین حال با کیفیت هستند. دوام و ماندگاری بالای این موکت ها همیشه زبانزد عام و خاص بوده و عنصری مهم در تغییر دکوراسیون منازل به حساب می آیند.

در شرکت آرتا شما شاهد انواع مختلفی از موکت ها هستید که با هر سلیقه ای بافت میشود. موکت آرتا به دلیل سابقه بلند مدت بهترین انتخاب برای مشتریان عزیز خواهد بود که به دنبال پیشرفت و بهترین ها هستند. گذری به محصولات موکت آرتا کنیم تا با انواع آنها آشنا شوید:

محصولات موکت آرتا:

انواع موکت های آرتا به شرح ذیل هستند:

  • موکتهای نمدی
  • موکتهای تافتینگ پرزبلند
  • تافتینگ پرزبلند چاپی
موکت تافتینگ:

همان موکت پرز بلند و ضخیم است که میتواند جایگزین خوبی برای فرش باشد. این موکتها بسیار لطیف و نرم بوده و در برابر فشار اجسام سنگین بسیار مقاوم هستند.

کیفیت این موکت ها به دلیل استفاده از ماشین آلات مخصوص بسیار بالا است و استحکام این موکت ها تضمین شده است.

موکت تافتینگ چاپی:

این نوع موکت با همان ویژگی موکت تافتینگ میباشد ولی طرح آن به صورت چاپی است. موکت های تافتینگ، موکت های با دوامی هستند و آرامش و آسایش را به فضای خانه شما به ارمغان می آورند.

موکت نمدی:

موکت نمدی دارای ضخامت کمتری نسبت به موکتهای تافتینگ است. این نوع موکت نیز همچون موکت تافتینگ بسیار مقاوم است و در شکل و طرح با یکدیگر متفاوت هستند. به صورت ساده و چاپی و سوزنی تولید می گردند.

انواع محصولات شرکت آرتا را می توانید در اسرع وقت و با بهترین قیمت از شرکت فرتاک خریداری نمایید.