موکت سیزال

موکت سیزال در کارخانجات تراز اول اروپا و آمریکا توسط متخصصین سیزال در آلمان با نگاهی ظریف، انتخاب و پس از گذراندن آزمایشهایی گوناگونی نظیر میزان دوستدار محیط زیست بودن، میزان مقاومت در برابر تردد و نور آفتاب، عدم گسترش دامنه آتش، عدم انتشار دود و گازهای سمی در زمان حریق و سازگاری با سیستمهای گرمایش از کف به مخاطبین ارائه می گردد. تمامی این استانداردها در سازمانهای بین المللی مرتبط تایید گردیده و قابل اعتماد برای مشتریان این شرکت هستند.

سیزال نسل جدیدی از موکت است که در طرح های رنگی و مدرن و همچنین کلاسیک، کفپوشی چشم نواز را ارائه می دهد تا کلیه نیازهای داخلی و خارجی را برآورده سازد. مجموعه های سیزال انتخاب برتر طراحان حرفه ای تراز اول است که تخیل آنها را به چالش می کشد و خلاقیت فردی آنها را منعکس می کند.

محصولات سیزال از بالاترین استانداردهای امروز مانند دوام، مقاومت در برابر آتش، سازگاری با محیط زیست، ضد حساسیت و موارد دیگر برخوردار هستند. مجموعه سیزال مفتخر است که بالاترین کیفیت کار را در محصولات خود ارائه می دهد و با بیش از 8 سال تجربه در این زمینه، نیاز مصرف کنندگان را با رعایت استانداردهای روز جهانی اعم از کیفیت و سازگاری با محیط زیست ارائه می نماید.

سیزال دارای انواع موکتهای رول خانگی و موکتهای رولی و تایل اداری در سبد محصولات خود است که میتواند سلایق و نیاز گوناگون مشتریان خود را برآورده نماید.

شرکت فرتاک بعنوان نماینده ی محصولات سیزال آلمان در ایران فعالیت دارد. ما با رعایت استانداردهای لازم در زمینه ارائه خدمات و گزینش کالای با کیفیت، همواره تلاش کرده ایم در این راه پیشرو باشیم. شرکت فرتاک به پشتوانه متنوع ترین موجودی موکت در ایران، مجموعه ای کامل را در اختیار مشتریان خود قرار داده است.