موکت ظریف مصور آپادانا

موکت ظریف مصور آپادانا

موکت ظریف مصور طرح آپادانا از جمله موکت های جدید و با کیفیت شرکت ظریف مصور است. موکت های نمدی از جمله اولین و قدیمی ترین موکت ها به حساب می آیند. با این حال به علت مزایای بسیاری که دارند، همچنان طرفداران بسیاری دارند. به همین دلیل شرکت ظریف مصور دایما در حال اضافه کردن طرح و رنگ های جدید و متنوع به محصولات موکت نمدی است. البته که روش تولید موکت نمدی نسبت به گذشته بسیار تغییر کرده است. تولید این محصولات امرزوه با دستگاه های نوین و به روز انجام می کیرد. موکت ظریف مصور طرح آپادانا از جمله محصولات جدید موکت نمدی است. یکی از بازر ترین مزایای موکت نمدی، حس نوستالژی است که به افراد القا می کند. از این رو برای طراحی فضاهای سنتی و قدیمی، یکی از بهترین گزینه ها محسوب می شود. برای مثال موکت ظریف مصور طرح آپادانا گزینه ای مناسب برای کفپوش اقامتگاه های سنتی و هتل های سنتی محسوب می گردد. موکت ظریف مصور طرح آپادانا برای فضای مسکونی و اداری نیز مناسب است. قیمت موکت آپادانا و سایر محصولات موکت نمدی به شکلی است که می توانید چند سال یک بار این محصولات را عوض کنید.

خصوصیات موکت ظریف مصور آپادانا

موکت ظریف مصور آپادانا، مختص کسانی است که به موکت شکلاتی رنگ علاقه دارند. موکت ظریف مصور آپادانا در دو رنگ شکلاتی مختلف تولید و عرضه می شود. موکت آپادانا نوعی موکت نمدی طرح دار محسوب می گردد. طرح موکت آپادانا ترکیبی از اشکال هندسی با طرح های بته جغه است. از این رو برای فضاهای بزرگ گزینه ی مناسبی محسوب می گردد. زیرا طرح های موکت ظریف مصور آپادانا در فضاهایی با متراژ بالا بیشتر به چشم می آید. طرح موکت آپادانا به شکل نواری و تکرار شونده بر روی رول های موکت آپادانا چاپ شده است. همانطور که می دانید موکت های نمدی بسته به طرح مورد نظر، به روش های متنوعی تولید می شوند. موکت ظریف مصور آپادانا نوعی موکت نمدی چاپی است. به این معنی که در این روش طرح موکت آپادانا توسط دستگاه های مخصوصی چاپ می شود. این دستگاه چاپگر رنگی نام دارد. قیمت موکت آپادانا بسیار مقرون به صرفه است. قیمت موکت آپادانا را به صورت به روز شده در سایت فرتاک ببینید. خرید موکت آپادانا به شکل رولی انجام می گیرد. اما قیمت موکت آپادانا به شکل متر مربعی محاسبه می گردد.

شرکت فرتاک نمایندگی انواع موکت ظریف مصور آپادانا، نمدی، تافتینگ و ... در غرب تهران است. اگر ساکن تهران هستید، در کمتر از 24 ساعت پس از واریز وجه، موکت نمدی خریداری شده خود را تحویل بگیرید. اگر ساکن شهرهای دیگر هستید نیز بسته به نوع شهر، موکت نمدی را با باربری برای شما ارسال خواهیم کرد. البته که بسته به شهر و باربری زمان ارسال متفاوت خواهد بود. با این حال این قول را به شما می دهیم که در کمترین زمان موکت آپادانا و یا سایر محصولات خریداری شده را، به دست شما برسانیم. برای خرید حضوری موکت آپادانا و سایر محصولات دکوراسیون داخلی نیز، در شوروم فرتاک منتظر شما هستیم. شایان ذکر است که این محصولات از انبار ارسال می شوند. بنابراین در شوروم فرتاک فقط می توانید سمپل محصولات را از نزدیک ببینید. موکت آپادانا قیمت مناسب را از ما بخواهید. هدف ما جلب رضایت شماست.

مشخصات محصول

  • طول رول: 25 متر
  • عرض رول: 3 متر
  • جنس نخ: پلی استر
  • زیره: نمد
  • دسته بندی: نمدی
  • کشور سازنده: ایران