موکت ظریف مصور الگانس

موکت ظریف مصور الگانس

  • طول رول: 12 متر
  • عرض رول: 3 متر
  • جنس نخ: پلی استر
  • زیره: نمد
  • دسته بندی: تافتینگ
  • کاربرد: مسکونی، تجاری، اداری
  • کشور سازنده: ایران

موکت ظریف مصور الگانس

موکتها از گذشته تا کنون به عنوان یکی از پرکاربرد ترین متریال مصرفی جهت پوشش کف فضاهای مسکونی و اداری هستند. از این رو، شرکت های تولید کننده همواره به دنبال ارائه محصولات جدید و ایجاد نوآوری در زمینه تولید این محصول کاربردی هستند. در ادامه قصد داریم تا شما را با موکت ظریف مصور الگانس و مشخصات جالب توجه آن آشنا نماییم. موکتی که در دسته موکتهای پرزدار قرار میگیرد و دارای بافتی خاص است و از جدید ترین مدلهای موکت ظریف مصور نیز به حساب می آید.

موکت ظریف مصور الگانس موکت در دسته موکت پرز بلند قرار می گیرد و دارای الیاف دو بافت است. دو بافت از این لحاظ که دارای الیاف به هم تنیده نازک و ضخیمی است که لطافت خاصی را برای این موکت ایجاد نموده است و همچنین ظاهر خاصی را نیز برای آن ایجاد نموده است.

موکت ظریف مصور طرح الگانس دارای مشخصات منحصر به فردی است که در ادامه میخواهیم به برخی از برتری ها و تمایزات این موکت با سایر موکتها اشاره کنیم. این مشخصات باعث می گردد تا موکت طرح الگانس طریف مصور جهت کاربری های خاص خصوصا در منازل، مناسب و کاربردی گردد.

مشخصات موکت ظریف مصور الگانس

موکت ظریف مصور الگانس دارای ارتفاع پرز 3/5 سانت است که این خود به تنهایی این موکت را از سایر مدلها متفاوت می نماید و باعث ایجاد نرمی خاصی در این موکت می گردد. جنس الیاف این موکت از پلی استر با کیفیت بوده و دارای ماندگاری و لطافت بالایی است. عرض رول این موکت 3 متر بوده و دارای نمد در لایه زیرین خود است.

رنگ بندی موکت ظریف مصور الگانس ، از طیف خاص و بروزی بهره می برد که با طبع دکوراسیون روز کشور همخوانی دارد. تنوع این رنگ بندی نیز خود عامل موثری در بهبود کلی محیط و ایجاد فضای خاص دارد.

به دلیل پرز بلند این موکت و همچنین جنس و کیفیت مواد بکار رفته در این موکت، موکت ظریف مصور الگانس دارای نرمی خاص و همچنین قابلیت پرز دهی پایین است. این موارد استانداردهای کیفی مورد نیاز برای کاربرد این موکت در منازل و خصوصا در اتاق کودکان را تامین می نماید.

نصب موکت های پرزدار به دلیل طرح ساده و یکنواخت دارای راحتی خاصی است و این مسئله باعث پایین آمدن هزینه نصب موکت می گردد. همچنین موکت ظریف  مصور الگانس به دلیل پرز بلندش و الیاف در هم تنیده ای که دارد، درز بین قطعات مختلف موکت را نشان نمی دهد که این خود یکی دیگر از برتری های این موکت است.

همکاران ما در شرکت فرتاک همه روزه آماده همکاری با شما مشتریان محترم جهت انجام یک خرید اصولی و حرفه ای هستند. در این رابطه می توانید از مشاوره همکاران فروش شرکت بهره مند شوید. جهت مشاهده نمونه این کالا و خرید محصول و اطلاع از قیمت موکت الگانس ظریف مصور می توانید با بخش فروش شرکت دکوراسیون داخلی فرتاک در تماس باشید.