موکت ظریف مصور مونترال

موکت ظریف مصور مونترال

موکت ظریف مصور مونترال

موکت از جمله موکت ظریف مصور مونترال از جمله موکتهای با کیفیت ایرانی است. این نوع از موکت با نوع بافت و طرح خود، گزینه بسیار مناسبی جهت کاربری های اداری و هتلی است.

شرکت ظریف مصور از معتبرترین و نام آشناترین شرکت های ایرانی در تولید موکت های باکیفیت و شیک است. شرکت ظریف مصور با بیش از ۳۰ دهه تجربه ی موفق در زمینه ی تولید موکت موفق به عرضه ی جدیدترین و زیباترین موکت ها شده و توانسته امتیاز صادرات را نیز کسب نماید. موکت ظریف مصور نمایندگی بسیاری در سراسر کشور دارد، که از طریق این نمایندگی ها موکت های باکیفیت و زیبای خود را عرضه می نماید.

موکتهای طرح مونترال دارای رنگ بندی متنوعی بوده و به همین دلیل امکان استفاده آنها در اماکن گوناگون، در دسترس و امکان پذیر است.

اصولا موکت ها بر اساس طرح، رنگ، جنس، جنس الیاف به کار برده شده، نوع و اندازه ی پرزهای موکت دسته بندی می شوند. در نگاه کلی موکتها به دو دسته موکتهای نمدی و تافتینگ دسته بندی می شوند که این موکت در دسته بندی موکتهای تافتینگ قرار می گیرد. نوع بافت این موکت پرزدار نبوده و اصطلاحا دارای بافت لوپ می باشد.

موکت ظریف مصور از جمله موکت ظریف مصور طرح مونترال در دسته بندی موکتهای تافتینگ، دارای طرحها و رنگبندی بروزی بوده و برای کاربری های اداری و مسکونی قابل استفاده می باشد. استفاده از الیاف های باکیفیت و لطیف، عدم پرز دهی، مقاومت در برابر فشار اجسام سنگین، عدم سایش، ساختار یکپارچه و بافتی محکم، تنوع در رنگ و طرح، عایق حرارت و صدا بودن از مزیت های مهم موکت مونترال ظریف مصور است.

این موکت در مقایسه با انواع مشابه خود دارای قیمت مناسبی است. شرکت فرتاک با سالها تجربه در زمینه فروش موکت و سایر تجهیزات دکوراسیون داخلی می تواند مشاور خوبی جهت خرید شما مشتری گرامی باشد.

مشخصات محصول

  • طول رول: 12 متر
  • عرض رول: 3 متر
  • جنس نخ: پلی پروپیلین
  • زیره: نمد
  • دسته بندی: تافتینگ
  • کشور سازنده: ایران